głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Ale nie serio... Muszę się przyjrzeć Twojemu tyłeczkowi. Eee... Haha. Zostaw mój tyłeczek w spokoju Ty go straciłeś. troszkę go zagięłam. : niech to trwa nigdy

souleater

souleater.moblo.pl
Ale nie serio... Muszę się przyjrzeć Twojemu tyłeczkowi. Eee... Haha. Zostaw mój tyłeczek w spokoju Ty go straciłeś. troszkę go zagięłam. :
 Ale nie serio... Muszę się... teksty

souleater dodano: 30 sierpnia 2011

-Ale nie, serio... Muszę się przyjrzeć Twojemu tyłeczkowi. -Eee... -Haha. -Zostaw mój tyłeczek w spokoju, Ty go straciłeś. / troszkę go zagięłam. :)

niech to trwa nigdy się nie kończy... Nawet śmierć nas nie rozłączy! Pih z tego co kojarzę. p teksty souleater dodał komentarz: niech to trwa, nigdy się nie kończy... Nawet śmierć nas nie rozłączy! Pih, z tego co kojarzę. ;p do wpisu 29 sierpnia 2011
Najlepsze jest to że po mnie nie... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

Najlepsze jest to, że po mnie nie widać tego rozpierdalania od środka... Bo nie chce być kolejną ofiarą i podświadomie zakładam uśmiech na twarz, chociaż w samotności moją twarz przyozdabiają łzy.

Jest ważny jak inny nikt aż przed... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

Jest ważny jak inny nikt, aż przed sobą głupio mi.

nie chcesz się przekonać co robię... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

nie chcesz się przekonać co robię z ludźmi, którzy zabierają mi ostatnie powody do oddychania, uwierz.
Autor cytatu: endoftime

i godzinami patrzę jak obok mnie niespokojnie śpisz teksty souleater dodał komentarz: i godzinami patrzę jak obok mnie niespokojnie śpisz do wpisu 29 sierpnia 2011
 Jestem ogólnie mało ważnym... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jestem ogólnie mało ważnym człowiekiem i nie powinieneś przejmować się moim zdaniem. A jakby mi się udało za pierwszym razem zabić, to bym miała teraz spokój, powinnam nie istnieć. -Twoje zdanie jest dla mnie ważne, bardzo. Nie powinnaś tak uważać, wiesz? Powtórzę się: Gdyby Ci się udało, nie poznałbym Cię. -Haha, fajna motywacja. -Napisałem, zanim pomyślałem.

haha zdaję się że burdel na... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

haha, zdaję się, że burdel na biurku nie może się równać z tym w głowie.

właśnie większość po prostu sobie tłumaczy tak... że tylko tchórze chcą się zabijać co dla mnie jest wielką głupotą. pozdrawiaaam.... teksty souleater dodał komentarz: właśnie, większość po prostu sobie tłumaczy tak... że tylko tchórze chcą się zabijać, co dla mnie jest wielką głupotą. pozdrawiaaam.... do wpisu 29 sierpnia 2011
megaa DD teksty souleater dodał komentarz: megaa ;DD do wpisu 29 sierpnia 2011
 Osz cholera jeszcze raz się... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Osz cholera, jeszcze raz się dzisiaj potknę, przewrócę lub sobie coś skręcę to owinę się w folię bąbelkowi... -Ty, to nie głupi pomysł jest! Niby dziecinada, ale ile fun... -Kręci mi się w głowie, to może będę dzisiaj udawać inwalidę i nie wstanę wcale z fotela. -Wyjdź trochę na świeże powietrze a nie... -Ohh, no fakt, to miastowe powietrze jest tak lecznicze... Lovely, na prawdę. / rozmowa z mamą.

 Wyjdź z pokoju do jasnej cholery!... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Wyjdź z pokoju, do jasnej cholery! Słońce świeci... -Spalę się, nie chce, nie! -Nie zachowuj się jak ten pieprzony Dominik z Sali Samobójców, tylko zacznij żyć! -Fajne porównanie, ale nie przekonałaś mnie. -To nie miało... -Oj daj już sobie spokój z tym pocieszaniem mnie, to jest męczące jak ciągle bębnisz w mojej głowie, że warto żyć, że świat jest piękny, tylko muszę się nastawić na optymizm. Gdyby tak było, to myślisz, że teraz bym tutaj gniła? -Nie miał Cię kto przekonać, ot co. -Eeeee, ten co dawał mi radość życia milczy, jest na wkurwiony, chociaż Go przepraszałam... Ale obecnie? -No? -Obecnie... To gnicie mi się podoba, bo On kiedyś zrozumie co stracił a ja jestem na tyle naiwna, że do niego wrócę. -Czyli czekasz gnijąc... -No, coś w ten deseń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV