głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss jem i tęsknię. przechodzę przez pasy i tęsknię. rozmawiam z mamą i tęsknię. uczę się biologii i tęsknię. idę z psem na spacer i tęsknię. sprzątam i tęsknię. jad

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
jem i tęsknię. przechodzę przez pasy i tęsknię. rozmawiam z mamą i tęsknię. uczę się biologii i tęsknię. idę z psem na spacer i tęsknię. sprzątam i tęsknię. jadę tram
jem i tęsknię. przechodzę przez... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

jem i tęsknię. przechodzę przez pasy i tęsknię. rozmawiam z mamą i tęsknię. uczę się biologii i tęsknię. idę z psem na spacer i tęsknię. sprzątam i tęsknię. jadę tramwajem i tęsknię. oglądam ulubiony serial i tęsknię. nawet jak śpię to tęsknię. nie umiem nie tęsknić tak samo jak nie umiem Cię nie kochać. utknąłeś w moim sercu na zawsze.

kurewsko Cię kocham. kurewsko... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

kurewsko Cię kocham. kurewsko tęsknię. kurewską depresję złapałam. kurewsko mi źle. kurewsko dużo zjadłam dziś słodyczy. kurewsko trudno jest mi zebrać myśli. kurewsko nie chce mi się spać. kurewsko mam dość tego czekania. kurewsko chce mi się wyć. jestem nienormalna, kurewsko nienormalna.

i jem nasze ulubione ciasto  słucham... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

i jem nasze ulubione ciasto, słucham naszej ulubionej piosenki w naszym ulubionym parku na naszej ulubionej ławce, jestem ubrana w twoją ulubioną bluzę, siedzę z twoim ulubionym psem, który odziedziczył twoje imię a zarazem moje ulubione, widzę naszą ulubioną parę, potem patrzę w lewo i widzę jak kwitną nasze ulubione kwiaty, spoglądam na swoje dłonie i pamiętam jak często dotykałeś i mówiłeś, że są twoje ulubione i nie mam już siły i płaczę, bo to przecież moja ulubiona czynność. wszystko było ulubione, nasza miłość też były ulubiona, szkoda tylko, że tak kurewsko szybko się skończyła.

spakuj swoje kłamliwe  kocham   w... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

spakuj swoje kłamliwe "kocham", w boczną kieszonkę włóż żałosne "nie opuszczę", szczelnie zapnij przegrodę gdzie jest śmieszne "na zawsze". znikaj z mojego przepełnionego pechem życia i nigdy więcej się nie pojawiaj, bo za dużo najadłam się tych wszystkich obietnic bez pokrycia i kłamstw, które wydawały się być prawdą.

i żebyś patrzył na mnie jakbyś... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

i żebyś patrzył na mnie jakbyś robił to ostatni raz i żebyś pożądał codziennie bardziej i żebyś do łóżka przynosił mi śniadanie a na deser dawał całego siebie i żebyś codziennie mnie zaskakiwał a na przeprosiny przynosił kwiaty i żebyś w każdej godzinie mnie zdobywał i żebyś był szczery i żebyś mnie szanował, i żebyś był kiedy płaczę i kiedy się śmieję i żebyś był kiedy będę Cię potrzebować i żebyś nigdy nie zwątpił w nas i żebyś nie widział poza mną świata.

nie potrafię wyrazić co czuję  w... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

nie potrafię wyrazić co czuję, w sercu mam tylko okropny ból, siedzenie na balkonie w taką temperaturę nie jest dobre, nie rozumiem dlaczego tak szybko odpuściłeś, każdy nam mówił, że jesteśmy idealni, moje przyjaciółki Cię polubiły, mój tata zaakceptowała twoje przebywanie od rana do wieczora w moim pokoju.jesteś tchórzem, cholernym tchórzem, którego nienawidzę najbardziej na świecie.

i choć nie mam go na co dzień... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

i choć nie mam go na co dzień, codziennie mam go w głowie.

i zostało jej już tylko kilka dobry... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

i zostało jej już tylko kilka dobry wspomnień..

wiedz że nadal jesteś pierwszą i... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

wiedz,że nadal jesteś pierwszą i ostatnią myślą mojego dnia..

Bądź proszę. Będziesz? teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

Bądź proszę. Będziesz?

To nie takie proste  wytłumaczyć w... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

To nie takie proste, wytłumaczyć w paru zdaniach, co czuję.

są takie wspomnienia o których... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

są takie wspomnienia o których czasem nie chce się mówić, ale mimo to chce się o nich pamiętać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV