głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss mogłabym do Ciebie podejść i wykrzyczeć Ci w twarz jakim jesteś dupkiem i skończonym idiotą. mogłabym Cie z nienawidzić za te wszystkie chwile i przykre słowa s

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
mogłabym do Ciebie podejść i wykrzyczeć Ci w twarz jakim jesteś dupkiem i skończonym idiotą. mogłabym Cie z nienawidzić za te wszystkie chwile i przykre słowa skierowan
mogłabym do Ciebie podejść i... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

mogłabym do Ciebie podejść i wykrzyczeć Ci w twarz jakim jesteś dupkiem i skończonym idiotą. mogłabym Cie z nienawidzić za te wszystkie chwile i przykre słowa skierowane w moją strone, które sprawiały, że miałam dość życia. mogłabym zemścić się na Tobie w najsłodszy dla mnie sposób. mogłabym zniszczyć Ci życie, ale też mogłabym Cię pocałować i znowu poczuć się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

Wiesz  wydaje mi się  że zabrakło... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

Wiesz, wydaje mi się, że zabrakło nam sił by walczyć. Mieliśmy miłość i siebie, i to by wystarczyło. Pozwoliliśmy odebrać sobie to wszystko, tak z dnia na dzień, stracić coś, co dawało szczęście. Zależało nam, ale co z tego, jeśli żadne z nas nie wyciągnęło ręki, by schwytać to, co upadało. Nasze uczucie rozbiło się na kawałki niemożliwe do sklejenia, a każde z nas poszło w swoją stronę. Przegraliśmy i nie wzięliśmy udziału po raz kolejny. Byliśmy zbyt słabi, by wygrać wojnę o naszą własność, o szczęście, o miłość. [ yezoo ]

i oglądając każde zdjęcie na... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

i oglądając każde zdjęcie na którym się uśmiecham, jestem pewna że wtedy cię jeszcze nie znałam .

Odejdę  ale najpierw muszę to od... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

Odejdę, ale najpierw muszę to od Ciebie usłyszeć. Powiedź mi, że nigdy chodź przez chwilę nie byłam dla Ciebie ważna. Powiedź, że każdą chwilę spędzoną ze mną zaliczasz do tych najgorszych. Wykrzycz jak bardzo nienawidziłeś moich pocałunków i tego, że byłam nawet wtedy gdy raniłeś najmocniej. Obiecuję, że zostawię Cię raz na zawsze, gdy prosto w oczy powiesz mi, że nigdy nie raniły Cię moje łzy. Jednak za, nim się odezwiesz przypomnij sobie o tym, że znam Cię lepiej niż siebie samą i wiem, że jesteś żałosnym kłamcą/ smokingkilss

daj mi do zrozumienia żebym się... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

daj mi do zrozumienia żebym się odczepiła, a nie dalej robiła sobie nadzieję że będzie lepiej.

nie mogę uwierzyć  że właśnie... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

nie mogę uwierzyć, że właśnie teraz, kiedy wszystko się jebie i nie mam nawet najmniejszej nadziei, że będzie lepiej, nie ma Cię przy mnie. a przecież tyle razy obiecywałeś, że będziesz.

Nie rań mnie. Błagam. teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

Nie rań mnie. Błagam.

A codziennie rano przyklejam uśmiech... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

A codziennie rano przyklejam uśmiech do twarzy, maluję rzęsy tuszem, zakładam najlepsze ciuchy i udaję, że bez Ciebie tutaj też da się żyć.

Bo najtrudniej jest skończyć... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

Ludzie zawsze odchodzą  bez względu... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

Ludzie zawsze odchodzą, bez względu na to jacy byli ważni, jak mocno ich kochaliśmy i jakie wspomnienia po sobie zostawiają . po prostu odchodzą, taka kolej rzeczy - dość niesprawiedliwa, okrutna, a jednak tak bardzo potrzebna zważając na to jak często się to zdarza i ile nas uczy. Mimo wszystko potrzebuję tego bałaganu, który robisz w moim życiu.

zabawne  masz pewność że będziesz... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

zabawne, masz pewność że będziesz potwornie cierpieć, a mimo to, brniesz w to dalej, bo wiesz że da ci to odrobinę szczęścia, która wbrew pozorom jest warta późniejszego bólu.

Kochałem w Tobie to  że byłaś... teksty

smokingkilss dodano: 22 stycznia 2014

Kochałem w Tobie to, że byłaś, kiedy nie było nikogo, że troszczyłaś się o mnie lepiej niż w rodzinnym domu i zawsze wiedziałaś, kiedy potrzebuję wtulić się w Twoje drobne ciałko. Byłaś jak schronienie, które daje ciepło i bezpieczną przystań wtedy, kiedy nie ma już nadziei na znalezienie własnego miejsca na ziemi. Potrafiłaś poprawić mi humor jednym, drobnym uśmiechem, który sprawiał, że hormony szczęścia podnosiły swój poziom prędzej niż po udanym treningu. Gasiłaś pragnienie pocałunkami i karmiłaś słowami pełnymi obietnic i czułych zapewnień. Byłaś inna. Niepowtarzalna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Nigdy nie mogłem uwierzyć, że mam Cię przy sobie i wciąż pytałem czy to jawa czy sen. Może to naprawdę był sen? Może tylko sobie Ciebie wymyśliłem? Może byłaś wytworem mojej chorej wyobraźni, która każdego dnia rysuje Twoją twarz przed moimi oczami? Bez Ciebie wszystko stało się inne. Nawet ja, spadłem na dno, od którego nie chcę się odbijać bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV