głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Gdy zostajemy porzuceni najgorsza w tym wszystkim jest myśl że wszystko to co kochaliśmy w ukochanej osobie zostało nam odebrane i wcześniej czy później trafi w

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Gdy zostajemy porzuceni najgorsza w tym wszystkim jest myśl że wszystko to co kochaliśmy w ukochanej osobie zostało nam odebrane i wcześniej czy później trafi w inne
Gdy zostajemy porzuceni  najgorsza w... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

Gdy zostajemy porzuceni, najgorsza w tym wszystkim jest myśl, że wszystko to, co kochaliśmy w ukochanej osobie, zostało nam odebrane i wcześniej czy później trafi w inne ręce. Że ukochany szept, dotyk, spojrzenie, które jak dotąd było zarezerwowane jedynie dla nas, zostanie podarowane komuś innemu. Że to bez kogoś innego ukochana przez nas osoba nie będzie umiała żyć. Że pieszczotliwe nazwy, jakimi nas obdarzała, już wkrótce będzie szeptać nie do nas. A my zostaniemy brutalnie zepchani na bok. Bo przecież jesteśmy już tylko zamkniętym rozdziałem.

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu? Nie brakuje Ci moich sms'ów na dobranoc? Nie brakuje Ci mnie?

I jakiego by błędu nie popełnił... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

I jakiego by błędu nie popełnił ona i tak znalazłaby jakieś sensowne usprawiedliwienie

i to uczucie  kiedy ktoś bardzo... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

i to uczucie, kiedy ktoś bardzo bliski z dnia na dzień staje się zupełnie obcym człowiekiem. niby go znasz, ale to już nie ta sama osoba, co kiedyś.

pragnęła poczuć Jego bliskość... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

pragnęła poczuć Jego bliskość, Jego wargi przy swoich, Jego ciepły oddech na szyi, Jego dłonie, które obejmowały jej biodra z taką czułością, Jego wzrok, który przeszywał jej wnętrze, Jego bicie serca, które słyszała zawsze przytulając się do Jego klatki piersiowej, bo wiedziała, że bije dla niej. chciała Go, znowu.

proszę Cię tylko o to  żebyś... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

proszę Cię tylko o to, żebyś powiedział, że to nie musiało się tak skończyć. że było inne rozwiązanie, ale nie byliśmy gotowi wybrać tego lepszego.

byłeś. i to wystarczyło mi do tego... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

byłeś. i to wystarczyło mi do tego pierdolonego szczęścia.

nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. nie... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. nie licz na to, że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. nawet nie marz o tym, że się zaangażuję - zrobiłam to tylko raz w życiu, i nie wyszło mi to na dobre. nie próbuj mnie ograniczać - tylko On miał prawo pytać gdzie jestem , z kim i co robię, a także zabraniać mi czegokolwiek, choć też z umiarem. nie licz na to, że pójdę z Tobą na romantyczną kolację - nie kręcą mnie takie akcje, i byłabym gotowa poświęcić się tak tylko dla Niego. nie próbuj mnie zrozumieć - tylko On to potrafił. z resztą najlepiej nie próbuj niczego, na nic nie licz - tak będzie mi łatwiej.

Weź oddech. Już tak nie daleko do... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

Weź oddech. Już tak nie daleko do drzwi. Chwyć klamkę, pociągnij ją w swoją stronę i zacznij nowy rozdział w swoim życiu. Potrafisz, dasz radę..

trudno budzić się  gdy każdy sen... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

trudno budzić się, gdy każdy sen sprawia, że jesteś wciąż blisko mnie

nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi.... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi. nawet na to nie licz. nie mogłabym z Tobą przebywać bez świadomości, że mnie kochasz. nie mogłabym Ci doradzać, gdybyś pokłócił się z dziewczyną. nie byłabym w stanie wysłuchiwać jaka dobra ze mnie kumpela. nigdy w życiu, nie mogłabym cieszyć się Twoim szczęściem. nie tym, którym dzielisz się z inną.

Jak z Tobą rozmawiam to mnie... teksty

smokingkilss dodano: 24 stycznia 2014

Jak z Tobą rozmawiam to mnie denerwujesz, a jak z Tobą nie rozmawiam to mnie denerwuje wszystko inne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV