głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Kocham twoje oczy i to jak patrzysz na mnie twój dotyk i poczucie bezpieczeństwa którego nikt mi wcześniej nie ofiarował. Po prostu. Uwielbiam Twoje wpisy. Jest

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Kocham twoje oczy i to jak patrzysz na mnie twój dotyk i poczucie bezpieczeństwa którego nikt mi wcześniej nie ofiarował.
Kocham twoje oczy i to jak patrzysz... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

Kocham twoje oczy i to jak patrzysz na mnie, twój dotyk i poczucie bezpieczeństwa którego nikt mi wcześniej nie ofiarował.
Autor cytatu: 19995

Po prostu. Uwielbiam Twoje wpisy. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Po prostu. Uwielbiam Twoje wpisy. do wpisu 20 września 2012
Jesteś niesamowita. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Jesteś niesamowita. do wpisu 20 września 2012
  Kochasz mnie ?     Tak .     Bardzo... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

- Kochasz mnie ? ~ Tak . - Bardzo, bardzo ? ~ Tak . - To krzyknij na głos całemu światu , że mnie kochasz . ~ ' Kocham cię ' . - Czemu wyszeptałeś mi to do ucha ? ~ Bo TY jesteś dla mnie całym światem . ♥

Kochanee ♥ teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Kochanee ♥ do wpisu 20 września 2012
Kręcę się w kółko i śmiejąc... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

Kręcę się w kółko i śmiejąc się, krzyczę, że jest zajebiście. To nic, że w środku coś rozpieprza mnie na kawałki. W życiu trzeba być twardym. Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żalował co stracił. Więc do dzieła, mała.

A gdy stanę przed Tobą patrząc w... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

A gdy stanę przed Tobą patrząc w Twoje oczy, przytul mnie. Nie puszczaj do chwili gdy poczujesz, że to ja chcę się na moment od Ciebie oderwać. Nie każ iść mi obok tak samotnie, złap moją dłoń i daj mi poczuć, że jesteś dla mnie. Siedząc obok, przygarnij mnie do swojego boku i otul ramieniem, będę wiedzieć, że przy Tobie jestem bezpieczna. Idąc miastem, nie pozwól, by ktokolwiek był w stanie zerwać uścisk Naszych dłoni. Swoimi słowami i gestami maluj uśmiech na mojej twarzy, podobno jest tak piękny. Daj się wyrwać z tej monotonnej rzeczywistości, bądź przy mnie całym sobą, nikogo nie udawaj. Uśmiechaj się, patrz na mnie tym czułym spojrzeniem, w chwili bezdźwięcznej ciszy. Będąc w Twoim mieszkaniu, połóż się obok mnie na łóżku i pozwól zasnąć przy Twoim boku słuchając bicia Twojego serca, utul mnie. Gdy otworzę oczy, bądź obok, cholernie blisko. Jeszcze bliżej. Ogarnij mnie ramieniem, tak mocno. Czuwaj obok mnie i nie daj mnie już nikomu skrzywdzić, o tak niewiele proszę Ciebie dziś.
Autor cytatu: dzekson

Zycie jest takie pojebane samemu żle... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

Zycie jest takie pojebane samemu żle a z kims jeszcze gorzej. Pozdrawiam wszystkich wyruchanych przez miłość.

XXI wiek to wiek skurwieli i dziwek. teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

XXI wiek to wiek skurwieli i dziwek.

A na prezerwatywach powinno... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

A na prezerwatywach powinno znajdować się Twoje zdjęcie z dopiskiem : "Lepiej się 5 razy zastanów, zanim będziesz ruchać!"

dokładnie. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 20 września 2012
Jego ramiona są dla mnie ukojeniem... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 września 2012

Jego ramiona są dla mnie ukojeniem, bo przy Nim wiem, jak smakuje miłość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV