głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Potrzebuję Cię tak jak serce potrzebuje uderzenia. Nagroda za Najlepszego Kłamce wędruje do Ciebie Za sprawienie że wierzyłam Że mógłbyś być wierny. Posłuchajmy

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Potrzebuję Cię tak jak serce potrzebuje uderzenia.
Potrzebuję Cię tak  jak serce... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 grudnia 2012

Potrzebuję Cię tak, jak serce potrzebuje uderzenia.

 Nagroda za Najlepszego Kłamce... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 grudnia 2012

"Nagroda za Najlepszego Kłamce wędruje do Ciebie Za sprawienie, że wierzyłam, Że mógłbyś być wierny. Posłuchajmy jak przemawiasz. Co sądzisz o burzy oklasków? Owacje na stojąco?"

Nie mów mi  że Ci przykro  bo tak... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 grudnia 2012

Nie mów mi, że Ci przykro, bo tak nie jest. Kochanie ja wiem, że jest Ci przykro tylko dlatego, że zostałeś przyłapany. Odwaliłeś niezła szopke, Na prawdę się przejęłam. Ale czas dać sobie spokój. Czas opuścić kurtynę. Ależ nieźle grałeś. Bardzo przekonująco, Ale nadszedł koniec. Idz i ukłoń się.

Momentami sama zastanawiam się... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

Momentami sama zastanawiam się dlaczego tak jest, stawiając przed sobą tysiące pytań, na które jeszcze nigdy nie zdołałam sobie odpowiedzieć. Zaprzątam myśli, dodając do nich następne tak sprzeczne jak zawsze ot tak mając nadzieję, że to coś da. Mogę w ciszy godzinami siedzieć na łóżku próbując zrozumieć sens tego jak jest. Mogę łamać granice możliwości zarazem stawiając kolejne jeszcze mocniejsze bariery rzeczywistości. Mogę wiele, ale właśnie tego czego pragnę najbardziej, po prostu nie potrafię. Nie potrafię znaleźć tego sensu. Nie potrafię zrozumieć najmniejszych ze szczegółów, paru cech ludzkich i niezliczonej ilości uczuć. Nie potrafię zrozumieć życia, a może zwyczajnie już nie chcę go rozumieć.

Trudno zapomnieć o kimś kto dał Ci... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

Trudno zapomnieć o kimś kto dał Ci tak dużo do zapamiętania.

Jest mi cholernie ciężko patrzeć... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

Jest mi cholernie ciężko patrzeć na Ciebie tak po prostu, jakby nigdy niczego pomiędzy nami nie było.

Szok. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Szok. do wpisu 20 grudnia 2012
miłość to nie kawałek mięśnia.... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

miłość to nie kawałek mięśnia. miłość to nie motylki w brzuchu. miłość to nie szybsze bicie serca. miłość to nie my, wy czy oni. miłość to nie słowa 'kocham Cię' miłość to nie całość. miłość to nie obietnice. miłość to nie bliskość. miłość to nie kilka buziaków. miłość to nie stosunek. miłość to ból. miłość to cierpnie. miłość to duszenie uczuć. miłość to przyzwyczajenie. miłość to wmawianie sobie wieczności. miłość to kłamstwa. miłość nie ma przyszłości. mimo to wierzę i brnę w nią, boję się samotności. znasz to?
Autor cytatu: lalkowata

kiedyś o Tobie zapomne tak jak... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

kiedyś o Tobie zapomne tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnę jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomne pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci ze mnie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ja kiedyś zapomnie jak smakowało Twoje imię, Ty oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs, życzę ci tego, wiesz i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile, jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

ten kto wraca jest zawsze kimś innym... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

ten kto wraca jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł. największym błędem to naiwność na to, że ludzie się zmieniają ludzie się nie zmieniają po prostu stwarzają pozory a drugim błędem jest to, że ufa się bezgranicznie.

Serce obawia się cierpień.  Powiedz... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

Serce obawia się cierpień. Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest strasznijeszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia.

Niby wszystko gra ale mimo wszystko... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 grudnia 2012

Niby wszystko gra ale mimo wszystko czuję tą pustke, tą samotność, której się tak bałam, wolności, której nie chciałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV