głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Myślałam że do szkoły chodzę po to żeby mnie czegoś nauczyli a nie powiedzieli czego mam się nauczyć w domu... psycholandiaaa . spooko D trzeba mieć wyjebane bo

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Myślałam że do szkoły chodzę po to żeby mnie czegoś nauczyli a nie powiedzieli czego mam się nauczyć w domu... psycholandiaaa .
Myślałam że do szkoły chodzę po... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 września 2011

Myślałam, że do szkoły chodzę po to, żeby mnie czegoś nauczyli, a nie powiedzieli, czego mam się nauczyć w domu... / psycholandiaaa .

spooko D   teksty psycholandiaaa dodał komentarz: spooko ;D ;** do wpisu 15 września 2011
trzeba mieć wyjebane bo inaczej nie pociagniesz !   dasz radę mała  teksty psycholandiaaa dodał komentarz: trzeba mieć wyjebane bo inaczej nie pociagniesz ! ;* dasz radę mała ;* do wpisu 15 września 2011
kolorowych !   teksty psycholandiaaa dodał komentarz: kolorowych ! ;** do wpisu 15 września 2011
jaaakie słodkie   teksty psycholandiaaa dodał komentarz: jaaakie słodkie ;** do wpisu 15 września 2011
Przepraszam że często przeklinam... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 września 2011

Przepraszam, że często przeklinam, że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam, że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca. Przepraszam, że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham. / psycholandiaaa .

Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 września 2011

Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz, suko. Spójrz na siebie, na ciuchy zarabiasz dupą. Nie porównuj się nawet do mojej osoby. Jeszcze jeden jedyny raz, a beton boleśnie spotka się z twoją głową. / schiza.a

ja też tęsknię.. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: ja też tęsknię.. do wpisu 15 września 2011
Chociaż wszyscy inni dookoła we... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 września 2011

Chociaż wszyscy inni dookoła we mnie zwątpili, on pozostawał niewzruszony. kiedy leżałam na wielkim łóżku pod tobołem kołdry i koca, ciągnął mnie za rękę, związywał włosy w koczek, zakładał trampki na stopy i zabierał na zielone pole. Kazał mi usiąść na przeciwko siebie i bluźnić. W tym jednym momencie pozwalał mi używać najgorszych przekleństw, jakie znałam. Po moim potoku słów był w stanie określić, czy czuję się choć odrobinę lepiej. jeśli nie, kazał mi płakać. Mówił, że jesteśmy z dala od ludzi więc mogę nawet drzeć ryj. I tak robiłam. W najgorszych momentach szarpałam go za szarą bluzę, szczypałam, a potem, gdy cała złość i cały ból ze mnie uchodził, przytulał mnie tak mocno, że ledwo łapałam oddech. Zawsze wiedział, czego mi trzeba. bo przyjaciel jest lepszy niż brat ! / psycholandiaaa .

Teraz zależy mi już tylko na tym... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 września 2011

Teraz zależy mi już tylko na tym, by pokazać Ci co straciłeś. / psycholandiaaa .

nie zapomniałam.. nie przestałam... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 września 2011

nie zapomniałam.. nie przestałam kochać.. nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. i wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. i tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. tak bardzo mi Ciebie brakuje.. nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu . / psycholandiaaa .

Żaden melanż nie ma prawa odbyć... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 września 2011

Żaden melanż nie ma prawa odbyć się beze mnie. / psycholandiaaa .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV