głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors cz.4 okazało się że grał z nią grał jej uczuciami manipulował nimi. był 2 lata w związku więc po co zaczynał z nią? po co mu to wszystko było? chciał mieć dwie?

princescolors

princescolors.moblo.pl
cz.4 okazało się że grał z nią grał jej uczuciami manipulował nimi. był 2 lata w związku więc po co zaczynał z nią? po co mu to wszystko było? chciał mieć dwie? czemu ni
cz.4  okazało się że grał z nią... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.4 okazało się,że grał z nią,grał jej uczuciami,manipulował nimi. był 2 lata w związku,więc po co zaczynał z nią? po co mu to wszystko było? chciał mieć dwie? czemu nie patrzył,że tym sposobem wbije nóż dziewczynie,która już nie wiadomo czy będzie potrafiła się pozbierać. czemu nie patrzył na to,że ta dziewczyna tak wiele przeszła,a on ją tak potraktował-zdradził,zranił,skrzywdził,wbił nóż. jak ona ma iść dalej? jak ma wstać? mijały dni,opuszczała szkołę,straciła apetyt,nic ją nie cieszyło. nie mogła i do tej pory nie może się pogodzić z tym,jak bardzo życie zadaje jej ból. nie wie,jak dalej żyć. wstaje,a tak na prawdę nie wie po co. nie widzi i nie potrafi znaleźć pozytywnych myśli,nie potrafi wstać,ogarnąć się i żyć dalej. gdzie ma szukać pocieszenia w tych udrękach?

cz.3  do tej pory wiedziała że... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.3 do tej pory wiedziała,że miłość tylko zadaje ból. lecz teraz poznała,jak wiele pięknych chwil,jak wiele radości ona daje- odwzajemniona miłość. bywały w tym związku wzloty i upadki,lecz dawali radę! dostawał pare szans,bo bardzo jej na nim zależało,bardzo go kochała,lecz szybko je wykorzystywał. po jakimś czasie ona starała się ze wszystkich sił,by ta miłość przetrwała,by ta odległość,która ich dzieliła nic nie zniszczyła.widziała,że ten związek może się szybko rozpaść,lecz mimo resztek sił wierzyła i znajdywała ''pozytywne myśli''. minęła pierwsza rocznica,druga rocznica,trzecia rocznica i na tym się skończyło.. dowiedziała się,że nie była jedyną,że była zdradzana.

cz.2 nie chciała się angażować... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.2 nie chciała się angażować,powiedziała sobie 'STOP'. zatrzymała się i przemyślała to wszystko i zadała sobie parę pytań : czy jest sens znów się angażować,by poczuć na chwilę szczęście? by poczuć,że ktoś ją kocha? komuś na niej zależy? nie znała odpowiedz na te pytania,wiec brnęła dalej i jak na tym wyszła? ostrzegała go,że nie chce się angażować,nie chce związku,bo zbyt wiele przeszła,zbyt wiele osób złamało jej serce,które na to nie zasługiwało. obiecywał,zapewniał,że nie potrafiłby zranić,skrzywdzić tak pięknej dziewczyny. a jak się stało? tak bardzo jej serce było zapatrzone w jego osobę,tak bardzo pokochała z całych swoich sił,ufała mu w każde jego słowa,nie wiedziała,że aż tak mocno można kochać.

cz.1 była sobie pewna dziewczyna... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.1 była sobie pewna dziewczyna,która zaufać nie potrafiła,bo zbyt wiele w życiu przeszła,zbyt wiele wylała łez na miłość,zbyt wiele upadała i czasem nawet podnosić się nie chciała,nie miała sił,by iść dalej. cierpiała,znosiła ból przez 10 miesięcy,10 miesięcy..może to brzmi dla niektórych krótko,dla niektórych zbyt długo,by znosić ból. ale ona mimo wszystko,że było jej na prawdę ciężko wyszła z tego,ale dzięki temu,że ktoś wszedł pomiędzy jej życie. pojawił się chłopak,spotkania, smsy, rozmowy,zauroczenie,zakochanie,związek,dawanie szans.

pogodzić się z tym wszystkim nie... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

pogodzić się z tym wszystkim nie potrafię..

nie pytaj o jutro bo może być już... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

nie pytaj o jutro,bo może być już za późno,mogę odejść gdzieś,nie odnajdziesz mnie,a serce nie wskaże Ci gdzie się ukrywa twój cel i którą drogą masz iść.

ZDRADA niszczy wszystko. teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

ZDRADA niszczy wszystko.

czemu byłam na boku czemu kpiłeś... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

czemu byłam na boku,czemu kpiłeś sobie ze mnie? czemu zaczynałeś to wszystko? czemu akurat ze mną chciałeś zacząć tą pieprzoną grę? ten pieprzony żart? myślałeś,że nie mam uczuć? serca? upadamy,dostajemy ciosy tylko dlatego żebyśmy później byli silni,mocniejsi!

biegnę dalej aż zabraknie sił. teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

biegnę dalej,aż zabraknie sił.

pomóż mi zrozumieć pomóż mi... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

pomóż mi zrozumieć,pomóż mi pogodzić się z tym,co się stało,pomóż mi się podnieść i iść dalej,mimo tego,jak bardzo życie kopie nas w dupę!

próbuję się odnaleźć lecz ciężko. teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

próbuję się odnaleźć,lecz ciężko.

mam prośbę do wszystkich tych osób... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

mam prośbę do wszystkich tych osób,którzy nie widzą sensu w życiu,nie chcą kroczyć dalej,aby poświęcili parę minutek na przeczytanie tego : https://www.facebook.com/maxrutkowskiofficial/posts/405583186163417 na prawdę mi osobiście bardzo pomogło i dodało sił!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV