głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors wbijam igłę do żyły biorę łyk taniego wina zapalam papierosa i odpływam. 'czasem me oczy okrywa mgła jest zbyt rzadka abyś ją dostrzegł. w dłoni zakrwawionej tr

princescolors

princescolors.moblo.pl
wbijam igłę do żyły biorę łyk taniego wina zapalam papierosa i odpływam.
wbijam igłę do żyły biorę łyk... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

wbijam igłę do żyły,biorę łyk taniego wina,zapalam papierosa i odpływam.

'czasem me oczy okrywa mgła   jest... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

'czasem me oczy okrywa mgła, jest zbyt rzadka abyś ją dostrzegł. w dłoni zakrwawionej trzymam serce potłuczone, jak ślepiec gdzieś gonię i nie mogę tam dotrzeć. nie wiem gdzie się znajduję, przecież nie widzę czy to las groźny czy tunel. strasznie głośno me serce w dłoni pulsuje, krwawi obficie,już ledwo się trzyma,zaraz umrze. a ja bez niego pozostanę tylko ślepcem, mimo,że oczy mam niby otwarte. marny ze mnie mędrzec,gdybym się zastanowiła przez moment to wiedziałabym,że źle robię. jest po wszystkim,w łachmanach i opasana kajdanami, biegnę z sercem na dłoni. do Ciebie,pewnie nawet nie wiesz, że kiedyś Cię kochałam,że kiedyś dla nas wspólny świat budowałam, kiedyś,w czasie,w którym jeszcze miałam serce. teraz tylko zagubionym ślepcem jestem.'

''jestem jak ptak który złamał... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

''jestem jak ptak,który złamał skrzydło,weź mnie w swe dłonie,podnieś z zimnego betonu,kałuży mych łez. skryj mnie przed dziką zwierzyną i rozpędzonym samochodem. utul do snu w ciepłej pościeli usłanej z aksamitu Twych słów. zalecz moją ranę,naucz na nowo latać wśród wysokich drzew i miękkich chmur. tylko nie zapomnij,że jestem ptakiem i mogę odlecieć,musisz więc sprawić,że nie będę chciała nigdzie odfrunąć,kiedy Twój dotyk będzie przyjemnym powiewem,a kolor Twych oczu zastąpi mi niebo,po którym szybowałam..''

dlaczego tak bardzo mnie zraniłeś ? teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

dlaczego tak bardzo mnie zraniłeś ?

to nic że cierpię to nic że płaczę. teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

to nic,że cierpię,to nic,że płaczę.

chcę cofnąć czas! teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

chcę cofnąć czas!

serce z dnia na dzień boli coraz... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

serce z dnia na dzień boli coraz bardziej.

cz.9  dziś tego już nie ma i nie... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.9 dziś tego już nie ma i nie będzie. czas wszystko zmienił. miejmy nadzieje,że kiedyś i to już wkrótce los się odwróci i będzie znów wstawała i witała dzień z pełnym,nieudawanym uśmiechem na ustach i z myślą,że życie jest piękne.

cz.8 wspierają ją przyjaciele są... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.8 wspierają ją przyjaciele,są przy niej,gdy jest jej źle,nie opuszczają jej i jest im za to bardzo wdzięczna. żyję,wstaję dla nich,a kiedyś wstawała,witała dzień z uśmiechem na ustach,z myślą,że rankiem znów będzie wiadomość,wiadomość od niego 'wstawaj mój kochany śpioszku'.

cz.7 gdy była blisko szkoły... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.7 gdy była blisko szkoły rozpłakała się tak głośno,że każdy przechodni na nią patrzył. poczuła,że ktoś ją złapał,poczuła,że ktoś jest blisko niej. odwróciła swój wzrok,rozpoznała przyjaciółkę. rzuciła jej się na szyję. opowiedziała całą historię,przyjaciółka płakała wraz z nią. przytuliła ją jeszcze raz z całych sił i wypowiedziała 'dziękuję,że jesteś,że żyjesz. tak bardzo się o Ciebie martwiłam.' w szkole nie potrafiła opanować łez. gdy wróciła do domu położyła się,nie miała już sił,życie ją dobiło. jej codzienne życie nie jest takie,jak było kiedyś. codzienny ból,codzienne nieprzespane noce,codzienne spływające łzy. czeka na moment,aż w końcu to wszystko się skończy,aż los przestanie się do niej uśmiechać w chwilach kiedy chce odejść,kiedy chce opuścić to życie. los tak wiele zmienił. teraz mogłoby jej tu nie być,lecz los uśmiecha się wtedy,kiedy nie powinien. żyję,nadal trwa,nadal kroczy przez życie,ale nie widzi sensu.

cz.6  wierzyła że już się nie... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.6 wierzyła,że już się nie obudzi,wierzyła,że taki jej koniec. wypowiedziała ostatnie słowo przed snem 'DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO,DZIĘKUJĘ,ŻE TAK ŻYCIE SKOPAŁO MI TYŁEK,ŻE TERAZ LEŻĘ I NIE JESTEM W STANIE WALCZYĆ I GRAĆ Z TYM ŻYCIEM' zasnęła. obudziła się po paru godzinach,wstała,ruszyła do toalety,ledwo wstała,po chwili opadła z sił i upadła na podłogę. po paru minutach się obudziła,nie wiedziała co się dzieje. wstała,chwyciła w ręce żyletkę,którą zawsze ma blisko siebie. zrobiła jedną,drugą,trzecią,czwartą kreskę. nie czuła bólu,nie czuła już nic. dalej się nią bawiła. gdy poczuła ból,poczuła,jak jej ręka krwawi ruszyła w kierunku toalety,owinęła ręka i znów położyła się do łóżka. zasnęła. obudziła się porankiem,za oknem ciemno,zimno,pochmurno. ubrała się,wyszła,wyszła w kierunku szkoły,gdy jechała busem nie kontaktowała co robi,nie kontaktowała gdzie się znajduje. łzy płynęły z jej oczu.

cz.5 postanowiła wziąć tabletki... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.5 postanowiła wziąć tabletki,postanowiła odejść. bo nie miała i nie ma po co żyć,nie ma dla kogo. sypnęła garść tabletek na rękę,połknęła i po pewnym czasie zauważyła,że coś się z nią dzieje,że zaczynają działać.brakowało jej sił,by wołać o pomoc,a nawet nie chciała tego robić,chciała odejść w ciszy nie mówiąc o tym nikomu. drżenie rąk,czucie pulsu,jak mniej pulsuje,czuła,jak jej serce słabnie,czuła,że nie jest w stanie wstać i zrobić ostatnią rzecz -wykonać telefon do najważniejszej osoby -DO NIEGO. po chwili poczuła,że już tego nie przeżyje. trudno było jej złapać oddech. trudno jej było się z tym zmagać,walczyć ze śmiercią. lecz jak miała walczyć skoro nie miała sił? po paru godzinach postanowiła wstać i się położyć z myślą,z nadzieją,że ta męka się już dzisiejszej nocy skończy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV