głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
milczenie tak bardzo rani. teksty

princescolors dodano: 28 października 2012

milczenie tak bardzo rani.

chcę uwolnić się lecz nie wiem JAK. teksty

princescolors dodano: 28 października 2012

chcę uwolnić się,lecz nie wiem JAK.

wszystko traci sens bo Ciebie już... teksty

princescolors dodano: 28 października 2012

wszystko traci sens,bo Ciebie już przy mnie nie ma.

chciałabym by to co się zdarzyło... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

chciałabym,by to co się zdarzyło było,jak jeden wielki sen z którego się zbudzę i będzie wszystko tak,jak dawniej,lecz wiem,że to już nierealne.

czy wiesz że ja ciągle jeszcze trwam? teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

czy wiesz,że ja ciągle jeszcze trwam?

czułeś kiedyś taki ból że ledwo... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

czułeś kiedyś taki ból,że ledwo miałeś siłę,by walczyć o przetrwanie? jeśli nie-to nie mów,że wiesz,jak się czuję.

choć pragnę cofnąć czas to i tak... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

choć pragnę cofnąć czas to i tak nigdy już nie będzie nas.

udaję radość której we mnie nie... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

udaję radość,której we mnie nie ma,ukrywam smutek,żeby nie martwić tych,którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. niedawno myślałam o samobójstwie. nocą przed zaśnięciem,odbywam ze sobą długie rozmowy,staram się odegnać złe myśli,bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka,jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie.

cz.2 my jesteśmy z boku jak zwykle... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.2 my jesteśmy z boku,jak zwykle odłużeni zagubieniem,leżymy na łące naszych marzeń,boli nas nasze życie,boli tęsknota mimo,że jesteśmy tuż obok siebie na wyciągnięcie ręki.

cz.1 strach zakrapiany alkoholem zbyt... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

cz.1 strach zakrapiany alkoholem,zbyt tanim,by mógł przynieść dłuższe ukojenie. i choć masz ciepłe dłonie w krótkim czasie to ulegnie zmianie. nie zdążysz poczuć jak stajesz się jednym z nas, człowiekiem z brudnymi myślami,żalem w sercu,który będzie Cię pożerał od środka,aż w końcu pochłonie Twoją dusze i zostanie Ci jedynie pustka,otchłań,ciemność,nie będzie wymagała od Ciebie żadnego wysiłku,przysparzając Ci największy ból,ale nie martw się śmierć nie jest taka zła,możesz obserwować z boku zepsuty świat i tych wszystkich ludzi,którzy myślą że są dla niego ważni,że w tym miejscu i czasie są dla niego niezastąpieni,a on z nich kpi,są mu całkiem obojętni.dopatrują się jakiejś znaczącej roli dla powodu swego istnienia,nie mogą pojąć,że on nie istnieje lub jest błahy i nikogo nie obchodzi dziś ich ból,samotność,próby bezbolesnego oddychania.

wyobrażałam sobie że nie czuję... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

wyobrażałam sobie,że nie czuję bólu,czasem mi się udaje o nim zapomnieć i wtedy jestem znów beztroska i silna. unikam patrzenia w niebo,mam swe powody,obiecałeś mi,że kiedyś je dostanę,a potem oddałeś innej. ono nie jest moje,jak ten chodnik,po którym z nią chodziłeś na długie wieczorne spacery,jak róże,które dla niej zrywałeś. unikam też wspomnień,najgorzej jest z rana i wieczorem, kiedy leżę w łóżku,a miejsce po Tobie jest puste i zimne. wciąż paraliżuje mnie strach,jak mogłeś obiecać mi siebie,a później odebrać mi nawet mnie samą,zabrać z mojej twarzy uśmiech i wypełnić oczy łzami. zostawiłeś po sobie pustkę,która mnie wykańcza od środka,przybija do dna i nie pozwala się podnieść.

'dotknęłam lodu rozpuścił się w... teksty

princescolors dodano: 27 października 2012

'dotknęłam lodu,rozpuścił się w moich ciepłych dłoniach, woda w którą się wtedy zamieniał była przeźroczysta i chłodna.. i nastał dzień,w którym ja sama stałam się lodem,zmroziły moją duszę kolejne odepchnięcia i kłamstwa,nauczyły mnie mieć do wszystkiego dystans,pozbawiły mnie złudzeń,wyleczyły z naiwności. stałam się silna,ale ta siła działała niekorzystnie na mnie samą,sprawiła że odrzuciłam miłość i zniszczyłam zwyczajną życzliwość. zniszczyłam człowieka,zabiłam go,zamarzł, umarłam..byłam lodem i straciłam przez to wiele,przyczyniło się to do stworzenia nowego człowieka, narodził się we mnie i poczuł ciepły wiatr,który pachniał wolnością,jak tamtego lata gdy kochałam.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV