głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Jest trochę romantyczny ale trochę chłodny. Jest niesamowicie silny ale jednak umie okazywać słabość. Nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć ale potrafi kocha

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Jest trochę romantyczny ale trochę chłodny. Jest niesamowicie silny ale jednak umie okazywać słabość. Nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć ale potrafi kochać sk
Jest trochę romantyczny ale trochę... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Jest trochę romantyczny, ale trochę chłodny. Jest niesamowicie silny, ale jednak umie okazywać słabość. Nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć, ale potrafi kochać skurwysyńsko mocno. Stawia mnie na pierwszym miejscu, ale jednocześnie pozwala oddychać. Jest mój.

Za każdym razem gdy przybliża... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Za każdym razem, gdy przybliża swoje usta do moich, jego zapach mnie paraliżuje, po prostu zatyka mnie z zachwytu.

I to że masz takie pełne wargi. I... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

I to, że masz takie pełne wargi. I to, jak te Twoje wargi dotykają moich...

Będziemy razem mieszkać i będziemy... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Będziemy razem mieszkać i będziemy razem, razem, razem, bez przerwy i będziemy ze sobą zasypiać i budzić się obok siebie i nikt nie będzie napierdalał, że może czas wracać do domu i będziemy głośno słuchać muzyki jakiej tylko będziemy chcieli i nikt nie będzie napierdalał, że jest za głośno i, że niezdrowo i będziemy się kochać kiedy tylko będziemy chcieli i będziemy robić to wszędzie i będę wtedy krzyczeć tak głośno jak będzie mi się podobać i nikt nie będzie napierdalał, że moglibyśmy się pohamować i będziemy pili i nikt nie będzie napierdalał o alkoholizmie i będziemy rozmawiać o czym nam się będzie podobać i nikt nie będzie napierdalał, że nasze tematy są zbyt poważne i będziemy mogli być dla siebie chamscy i nikt nie będzie napierdalał, że nie rozumie i że to niepoważne i będziemy szczęśliwi i zdrowi i nikt nie będzie napierdalał, o swoim chorym związku. Tylko ja i on, zero fałszu, syfu, brudu, zdrad, tylko my, tylko prawda.

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim moim poprzednim dziewczynom, mimo tak krótkiego czasu.

mam Cię nie muszę mieć nic więcej teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

mam Cię, nie muszę mieć nic więcej

Pokochałam Cię kiedy Cię... teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

Pokochałam Cię, kiedy Cię zobaczyłam. Od razu. Taka miłość nie mija.

F:  Ten czas jest nasz. teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

F: ,,Ten czas jest nasz."

Od pewnego czasu czuję się jak... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Od pewnego czasu czuję się jak dziecko, które odlicza dni do swoich urodzin bo dostanie wykurwisty prezent, czyli jeszcze kilka dni i zamieszkamy razem.

Zawsze uważałam że każde ludzkie... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Zawsze uważałam, że każde ludzkie serce ma swoją ciemną stronę. To tam kryją się najgorsze wspomnienia, wszystkie łzy jakie wylaliśmy z powodu nieszczęśliwych miłości, zakończone fiaskiem przyjaźnie lub wydarzenia, o których pragniemy zapomnieć. To tam kryją się wyrzuty sumienia, bóle i zmartwienia. W obecnym czasie zostałam doprowadzona do tego stanu, że uważam już nieco inaczej. Mianowicie, każde ludzkie serce jest jedną, wielką, ciemną stroną człowieka.

Po pijaku otwieramy się mówimy... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Po pijaku otwieramy się, mówimy sobie o wszystkim. Drugiego dnia przypominamy sobie wszystko i stajemy się sobie bliżsi.

Nie chcę wmawiać Ci jak idealnie... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Nie chcę wmawiać Ci, jak idealnie do siebie pasujemy, jak idealnie współgrają splecione palce naszych dłoni, a usta ustawicznie tworzą tak spójną całość. Nie chcę ograniczać Cię do wyłączności i zabierać wszędzie ze sobą, czy nie widzieć świata, poza tym co Nas łączy. Nie chcę nieustannie z Twoich ust słyszeć, jak bardzo jestem dla Ciebie ważna, jak do życia nie potrzebujesz już nikogo innego, jak bardzo mnie kochasz. Nie chcę swojego istnienia streszczać Tobą, ani żyć wyłącznością tych uczuć. Chcę choć raz w życiu poczuć to szczęście, mieć ten ostateczny powód by żyć i trwale mieć dla kogo. Choć raz w życiu doznać wzajemnego ciepła płynącego z dwóch serc, kiedy tylko w przytuleniu, klatka dotykałaby klatki i czuć bezpieczeństwo, kiedy tylko moją już chłodną dłoń delikatnie ściska, nieco od niej większa. Chcę zwyczajnie, choć raz czuć, że to, że żyję ma sens, że nigdy nie byłam na marne, że już na zawsze, mam dla kogo oddychać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV