głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Myślałam że nie da się kochać że w sumie to nie ma takiego uczucia. Każdy związek w moim sercu miał jakąś dziwną łatkę pierwsze toksyczne zakochanie klin zabawk

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Myślałam że nie da się kochać że w sumie to nie ma takiego uczucia. Każdy związek w moim sercu miał jakąś dziwną łatkę pierwsze toksyczne zakochanie klin zabaw
Myślałam  że nie da się kochać... teksty

our_new_life dodano: 6 sierpnia 2013

Myślałam, że nie da się kochać, że w sumie to nie ma takiego uczucia. Każdy związek w moim sercu miał jakąś dziwną łatkę "pierwsze toksyczne zakochanie", "klin", "zabawka", "pokażmy skurwielowi, gdzie jego miejsce". Aż tu nagle.. pojawił się On. To jest coś więcej, to jak przeznaczenie, moje całe życie ukształtowało mnie tak, aby moja sylwetka idealnie wpasowywała się w Jego ramiona. Rozumie mnie, potrafi rozbawić, troszczy się o mnie, jakby na każdym kroku mogła stać mi się krzywda i MA.. Ma to pieprzone uczucie w oczach. Chcę Go. teraz, na zawsze, natychmiast. Tylko dla Niego chcę być lepszą.

Znów jestem emocjonalnie rozjebana... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

Znów jestem emocjonalnie rozjebana, mam ochotę się pociąć, chociaż nie, to za mało powiedziane, mam ochotę zrobić sobie blizny życia, mam ochotę się pochlastać, rozchlastać, zobaczyć krew, zobaczyć ją, poczuć, dotknąć, rozetrzeć w palcach, mam ochotę się upić, najebać, rozjebać wręcz, stracić świadomość, mam ochotę coś wziąć, nieważne co, nigdy nie byłam w tym zbyt dobra, ale nieważne, chcę wziąć coś, co zrobi ze mnie potwora, chcę wyjść, nie wracać tydzień, obudzić się gdzieś i nie wiedzieć gdzie jestem, ani co robiłam przez ostatnie dni, mam ochotę się zeszmacić, spodlić, nie myśleć, nie czuć, nie być sobą, mam ochotę się odczłowieczyć, kurewsko mocno się odczłowieczyć, chcę, potrzebuję, muszę i chyba to zrobię, zrobiłabym, gdybym tylko kurwa wiedziała, przez co się tak czuje, dlaczego, przecież wszystko jest kurwa dobrze, lepiej niż zawsze, kurwa, naprawdę chciałabym wiedzieć dlaczego mi odpierdala, czemu do chuja znowu mi odjebało.

kurewsko tęsknię za tym  kim byłam... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

kurewsko tęsknię za tym, kim byłam zanim stała mi się krzywda.

wiecie  niby fajnie mieć faceta... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

wiecie, niby fajnie mieć faceta, mężczyznę, fajnie jest mieć miłość, ale wiecie jak jest w praktyce? okej, może i są uśmiechy, słodkie tekściki, do porzygu słodkie uśmiechy, ale wiecie co jest naprawdę? mnóstwo strachu, mnóstwo "nie chcę" Cię zranić, mnóstwo łez, rozczarowań, obaw. Wchodzimy w siebie, niby się poznajemy, a tak naprawdę każde z Nas ukrywa, to co jest najbardziej zajebiście bolesne i najbardziej kurwa ważne. miłość to tworzenie pozorów i przypodobanie się kurwa facetowi na każdym kroku. Każda z Nas doskonale wie jakiej reakcji mężczyzna oczekuje w danym momencie, zrób po jego myśli kilka razy i już nazwie Cię ideałem.

ja pierdole  jeszcze nie skończyłam... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

ja pierdole, jeszcze nie skończyłam chlać, a już mam kaca. boże jakie to żałosne, pije z moblo.

obstawiamy kochani  po którym smsie... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

obstawiamy kochani, po którym smsie odpisze? który go obudzi? poszły już trzy, to co byle do 10? a może do 15stu? pierdole, nie będę się prosić o uwagę. bo ludzie zawsze mieli i będą mieć na Ciebie wyjebane.

pomyśl  że to seeeeen  że to... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

pomyśl, że to seeeeen, że to wcaleeee nie działooo się

pieprzony  możesz na mnie zawsze... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

pieprzony "możesz na mnie zawsze liczyć" nie odpisuje.

myślę  że wyglądam żałośnie.... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

myślę, że wyglądam żałośnie. najebana, słuchająca w chuj sztampowego rapu z ostrzem w rękach i kilkoma kroplami krwi na rękach. a nie poczekaj, jutro będzie okej. którą twarz ubieramy rano maleńka?

znowu powiedziałam za dużo. marzę... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

znowu powiedziałam za dużo. marzę o rozładowaniu emocji.

Jest we mnie strasznie dużo strachu... teksty

our_new_life dodano: 2 sierpnia 2013

Jest we mnie strasznie dużo strachu, jeszcze więcej dopasowywania się do sytuacji, upychania swojej osoby w jakieś przystępne dla ludzkości pudełko. Jest we mnie tak dużo strachu, że czasami myślę tylko o nim, czasami mnie paraliżuje, stopuje, krzyczy i rozrywa od środka. Jest we mnie tak dużo strachu, że aż wydrapał mi na sercu: nie pakuj się w to. Ale, serce głupie.

Z człowiekiem jest podobnie jak z... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

Z człowiekiem jest podobnie jak z psem. Skrzywdzony przez złych ludzi traci zaufanie, nawet do dobrych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV