głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life myślę że wyglądam żałośnie. najebana słuchająca w chuj sztampowego rapu z ostrzem w rękach i kilkoma kroplami krwi na rękach. a nie poczekaj jutro będzie okej.

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
myślę że wyglądam żałośnie. najebana słuchająca w chuj sztampowego rapu z ostrzem w rękach i kilkoma kroplami krwi na rękach. a nie poczekaj jutro będzie okej. którą
myślę  że wyglądam żałośnie.... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

myślę, że wyglądam żałośnie. najebana, słuchająca w chuj sztampowego rapu z ostrzem w rękach i kilkoma kroplami krwi na rękach. a nie poczekaj, jutro będzie okej. którą twarz ubieramy rano maleńka?

znowu powiedziałam za dużo. marzę... teksty

our_new_life dodano: 3 sierpnia 2013

znowu powiedziałam za dużo. marzę o rozładowaniu emocji.

Jest we mnie strasznie dużo strachu... teksty

our_new_life dodano: 2 sierpnia 2013

Jest we mnie strasznie dużo strachu, jeszcze więcej dopasowywania się do sytuacji, upychania swojej osoby w jakieś przystępne dla ludzkości pudełko. Jest we mnie tak dużo strachu, że czasami myślę tylko o nim, czasami mnie paraliżuje, stopuje, krzyczy i rozrywa od środka. Jest we mnie tak dużo strachu, że aż wydrapał mi na sercu: nie pakuj się w to. Ale, serce głupie.

Z człowiekiem jest podobnie jak z... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

Z człowiekiem jest podobnie jak z psem. Skrzywdzony przez złych ludzi traci zaufanie, nawet do dobrych.

Proszę  nie spieprzmy tego. Wiem... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

Proszę, nie spieprzmy tego. Wiem, będzie ciężko, w chuj ciężko, ale nie spieprzmy tego. Dajmy radę. Udowodnijmy sobie, że istnieją uczucia ponad ten przyziemny syf.

Twoje słowa  mimo  że piękne to... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

Twoje słowa, mimo, że piękne to nie biorę ich zbyt poważnie.

Prawdą człowieka jest przede... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

Prawdą człowieka jest przede wszystkim to, co ukrywa.

Jest ktoś cholernie ważny... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

Jest ktoś cholernie ważny, wystarczy jeden uśmiech i sprawia że i ja się uśmiecham. Ktoś o wspaniałych oczach i zupełnie inny niż wszyscy, nie rani . Jest kimś dla kogo warto zmagać się z codziennymi trudnościami. Jest, mój.

F: Z góry przepraszam bo to co mam... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

F: Z góry przepraszam bo to co mam zamiar napisać będzie bardzo pedalskie. Jesteś jedyną osobą, która mnie ogarnia, stawia mi opór tam gdzie myślę, że nie ma już żadnych granic i to jest piękne dla mnie, choć dla Ciebie to pewnie duże brzemię bo przy Tobie, choć nie daje tego po sobie poznać, jestem bezbronny i o dziwo to dobrze. Jesteś moim stróżem, który broni mnie od szaleństwa. Weronisiu szczerze i głęboko kocham Cię i to ja w tym momencie boję się, że mnie skrzywdzisz odchodząc, bo wtedy stracę swój ideał kobiety. Nie spotkałem jeszcze nigdy kogoś tak inteligentnego jak Ty, a to dla mnie znaczy bardzo wiele. Dobranoc ideale, spełnienie, spełnienie moich marzeń. Kocham Cię.

fajnie  że jest zauroczenie i te... teksty

our_new_life dodano: 1 sierpnia 2013

fajnie, że jest zauroczenie i te sprawy, ale polecam zachowanie przestrzeni prywatnej, zdrowy rozsądek i brak oczekiwań.

jest mi tak strasznie głupio.... teksty

our_new_life dodano: 30 lipca 2013

jest mi tak strasznie głupio. szczerze mówiąc to już dawno nie czułam takich wyrzutów sumienia. ale, wiecie, jakbym czegoś nie zjebała to nie byłabym sobą. a to był taki miły wieczór. swoją drogą, między innymi dlatego Cię nienawidzę mój ex, nawet teraźniejszości musisz mi pierdolić.

Naucz mnie tego skurwysyństwa. Tej... teksty

our_new_life dodano: 30 lipca 2013

Naucz mnie tego skurwysyństwa. Tej pieprzonej obojętności na wszystko. Na ludzi, na ich uczucia, na to, co czują, choć nie powinni. Naucz mnie pozorów, jak je stwarzać, utrzymać, nie pogubić się w trakcie ich trwania. Pokaż mi, jak kochać fałszywie, tak starannie to udawać. Jak grać na czyichś nadziejach, marzeniach, jak skutecznie je wykreować, by tak perfekcyjnie je zniszczyć, bez poczucia winy. Zrób ze mnie zimną sukę, taką, która straci wrażliwość, zapomni, czym ona jest, co to znaczy. Zabij moje uczucia, pozbaw mnie ich, bym nie uległa, by nie obudziło się we mnie poczucie winy, i abym nie pękła, nie wycofała się. Chcę niszczyć ludzi, tak, jak Ty. Chcę być zła, nadludzko szydercza, inna. Naucz mnie, naucz mnie wszystkiego, całego pozerstwa, przecież Ty to tak idealnie potrafisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV