głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Nie miałam żadnego wyraźnego celu aby żyć. A mimo to wstawałam z łóżka każdego dnia aby ten cel w końcu znaleźć i dobrnąć do niego. Opłaciło się. Jak wiele jest

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Nie miałam żadnego wyraźnego celu aby żyć. A mimo to wstawałam z łóżka każdego dnia aby ten cel w końcu znaleźć i dobrnąć do niego. Opłaciło się.
Nie miałam żadnego wyraźnego celu... teksty

our_new_life dodano: 12 sierpnia 2013

Nie miałam żadnego wyraźnego celu, aby żyć. A mimo to wstawałam z łóżka każdego dnia, aby ten cel w końcu znaleźć i dobrnąć do niego. Opłaciło się.

Jak wiele jestem wstanie dla Niego... teksty

our_new_life dodano: 12 sierpnia 2013

Jak wiele jestem wstanie dla Niego zrobić? Sama nie wiem, oddałabym jemu moje zdrowie, żeby On nie musiał cierpieć i moje serce na wypadek, gdyby jego zmęczyłoby się biciem. Podarowałabym mu swoje dłonie, gdyby On nie miał już siły by nieść i oczy, oczy też bym mu oddała, aby mógł podziwiać piękno otaczającego świata.

Kiedyś często pytałam  czym jest... teksty

our_new_life dodano: 12 sierpnia 2013

Kiedyś często pytałam "czym jest szczęście", próbowałam tworzyć definicje, poszukiwać i mieć żal do całego świata, że wciąż go za mało w moim życiu. A dzisiaj? Dzisiaj szczęście jest wtedy, kiedy stoimy w Naszym pokoju i planujemy, gdzie postawić biurko, a gdzie telewizor. Szczęście jest wtedy, kiedy on daje mi klucze do Naszego mieszkania i słodkim głosem pyta się jak mi się to wszystko podoba. Szczęście jest wtedy, kiedy wszystko, co robię, robię dla Niego i to dla Niego staję się lepszą.

Jest trochę romantyczny  ale trochę... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Jest trochę romantyczny, ale trochę chłodny. Jest niesamowicie silny, ale jednak umie okazywać słabość. Nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć, ale potrafi kochać skurwysyńsko mocno. Stawia mnie na pierwszym miejscu, ale jednocześnie pozwala oddychać. Jest mój.

Za każdym razem  gdy przybliża... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Za każdym razem, gdy przybliża swoje usta do moich, jego zapach mnie paraliżuje, po prostu zatyka mnie z zachwytu.

I  to  że masz takie pełne wargi. I... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

I to, że masz takie pełne wargi. I to, jak te Twoje wargi dotykają moich...

Będziemy razem mieszkać i będziemy... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Będziemy razem mieszkać i będziemy razem, razem, razem, bez przerwy i będziemy ze sobą zasypiać i budzić się obok siebie i nikt nie będzie napierdalał, że może czas wracać do domu i będziemy głośno słuchać muzyki jakiej tylko będziemy chcieli i nikt nie będzie napierdalał, że jest za głośno i, że niezdrowo i będziemy się kochać kiedy tylko będziemy chcieli i będziemy robić to wszędzie i będę wtedy krzyczeć tak głośno jak będzie mi się podobać i nikt nie będzie napierdalał, że moglibyśmy się pohamować i będziemy pili i nikt nie będzie napierdalał o alkoholizmie i będziemy rozmawiać o czym nam się będzie podobać i nikt nie będzie napierdalał, że nasze tematy są zbyt poważne i będziemy mogli być dla siebie chamscy i nikt nie będzie napierdalał, że nie rozumie i że to niepoważne i będziemy szczęśliwi i zdrowi i nikt nie będzie napierdalał, o swoim chorym związku. Tylko ja i on, zero fałszu, syfu, brudu, zdrad, tylko my, tylko prawda.

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim moim poprzednim dziewczynom, mimo tak krótkiego czasu.

mam Cię  nie muszę mieć nic więcej teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

mam Cię, nie muszę mieć nic więcej

Pokochałam Cię  kiedy Cię... teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

Pokochałam Cię, kiedy Cię zobaczyłam. Od razu. Taka miłość nie mija.

F:   Ten czas jest nasz.  teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

F: ,,Ten czas jest nasz."

Od pewnego czasu czuję się jak... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Od pewnego czasu czuję się jak dziecko, które odlicza dni do swoich urodzin bo dostanie wykurwisty prezent, czyli jeszcze kilka dni i zamieszkamy razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV