głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Jak wiele jestem wstanie dla Niego zrobić? Sama nie wiem oddałabym jemu moje zdrowie żeby On nie musiał cierpieć i moje serce na wypadek gdyby jego zmęczyłoby s

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Jak wiele jestem wstanie dla Niego zrobić? Sama nie wiem oddałabym jemu moje zdrowie żeby On nie musiał cierpieć i moje serce na wypadek gdyby jego zmęczyłoby się bi
Jak wiele jestem wstanie dla Niego... teksty

our_new_life dodano: 12 sierpnia 2013

Jak wiele jestem wstanie dla Niego zrobić? Sama nie wiem, oddałabym jemu moje zdrowie, żeby On nie musiał cierpieć i moje serce na wypadek, gdyby jego zmęczyłoby się biciem. Podarowałabym mu swoje dłonie, gdyby On nie miał już siły by nieść i oczy, oczy też bym mu oddała, aby mógł podziwiać piękno otaczającego świata.

Kiedyś często pytałam  czym jest... teksty

our_new_life dodano: 12 sierpnia 2013

Kiedyś często pytałam "czym jest szczęście", próbowałam tworzyć definicje, poszukiwać i mieć żal do całego świata, że wciąż go za mało w moim życiu. A dzisiaj? Dzisiaj szczęście jest wtedy, kiedy stoimy w Naszym pokoju i planujemy, gdzie postawić biurko, a gdzie telewizor. Szczęście jest wtedy, kiedy on daje mi klucze do Naszego mieszkania i słodkim głosem pyta się jak mi się to wszystko podoba. Szczęście jest wtedy, kiedy wszystko, co robię, robię dla Niego i to dla Niego staję się lepszą.

Jest trochę romantyczny  ale trochę... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Jest trochę romantyczny, ale trochę chłodny. Jest niesamowicie silny, ale jednak umie okazywać słabość. Nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć, ale potrafi kochać skurwysyńsko mocno. Stawia mnie na pierwszym miejscu, ale jednocześnie pozwala oddychać. Jest mój.

Za każdym razem  gdy przybliża... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Za każdym razem, gdy przybliża swoje usta do moich, jego zapach mnie paraliżuje, po prostu zatyka mnie z zachwytu.

I  to  że masz takie pełne wargi. I... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

I to, że masz takie pełne wargi. I to, jak te Twoje wargi dotykają moich...

Będziemy razem mieszkać i będziemy... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Będziemy razem mieszkać i będziemy razem, razem, razem, bez przerwy i będziemy ze sobą zasypiać i budzić się obok siebie i nikt nie będzie napierdalał, że może czas wracać do domu i będziemy głośno słuchać muzyki jakiej tylko będziemy chcieli i nikt nie będzie napierdalał, że jest za głośno i, że niezdrowo i będziemy się kochać kiedy tylko będziemy chcieli i będziemy robić to wszędzie i będę wtedy krzyczeć tak głośno jak będzie mi się podobać i nikt nie będzie napierdalał, że moglibyśmy się pohamować i będziemy pili i nikt nie będzie napierdalał o alkoholizmie i będziemy rozmawiać o czym nam się będzie podobać i nikt nie będzie napierdalał, że nasze tematy są zbyt poważne i będziemy mogli być dla siebie chamscy i nikt nie będzie napierdalał, że nie rozumie i że to niepoważne i będziemy szczęśliwi i zdrowi i nikt nie będzie napierdalał, o swoim chorym związku. Tylko ja i on, zero fałszu, syfu, brudu, zdrad, tylko my, tylko prawda.

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim moim poprzednim dziewczynom, mimo tak krótkiego czasu.

mam Cię  nie muszę mieć nic więcej teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

mam Cię, nie muszę mieć nic więcej

Pokochałam Cię  kiedy Cię... teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

Pokochałam Cię, kiedy Cię zobaczyłam. Od razu. Taka miłość nie mija.

F:   Ten czas jest nasz.  teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

F: ,,Ten czas jest nasz."

Od pewnego czasu czuję się jak... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Od pewnego czasu czuję się jak dziecko, które odlicza dni do swoich urodzin bo dostanie wykurwisty prezent, czyli jeszcze kilka dni i zamieszkamy razem.

Zawsze uważałam  że każde ludzkie... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Zawsze uważałam, że każde ludzkie serce ma swoją ciemną stronę. To tam kryją się najgorsze wspomnienia, wszystkie łzy jakie wylaliśmy z powodu nieszczęśliwych miłości, zakończone fiaskiem przyjaźnie lub wydarzenia, o których pragniemy zapomnieć. To tam kryją się wyrzuty sumienia, bóle i zmartwienia. W obecnym czasie zostałam doprowadzona do tego stanu, że uważam już nieco inaczej. Mianowicie, każde ludzkie serce jest jedną, wielką, ciemną stroną człowieka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV