głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Kiedyś często pytałam czym jest szczęście próbowałam tworzyć definicje poszukiwać i mieć żal do całego świata że wciąż go za mało w moim życiu. A dzisiaj? Dzisi

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Kiedyś często pytałam czym jest szczęście próbowałam tworzyć definicje poszukiwać i mieć żal do całego świata że wciąż go za mało w moim życiu. A dzisiaj? Dzisiaj
Kiedyś często pytałam czym jest... teksty

our_new_life dodano: 12 sierpnia 2013

Kiedyś często pytałam "czym jest szczęście", próbowałam tworzyć definicje, poszukiwać i mieć żal do całego świata, że wciąż go za mało w moim życiu. A dzisiaj? Dzisiaj szczęście jest wtedy, kiedy stoimy w Naszym pokoju i planujemy, gdzie postawić biurko, a gdzie telewizor. Szczęście jest wtedy, kiedy on daje mi klucze do Naszego mieszkania i słodkim głosem pyta się jak mi się to wszystko podoba. Szczęście jest wtedy, kiedy wszystko, co robię, robię dla Niego i to dla Niego staję się lepszą.

Jest trochę romantyczny ale trochę... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Jest trochę romantyczny, ale trochę chłodny. Jest niesamowicie silny, ale jednak umie okazywać słabość. Nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć, ale potrafi kochać skurwysyńsko mocno. Stawia mnie na pierwszym miejscu, ale jednocześnie pozwala oddychać. Jest mój.

Za każdym razem gdy przybliża... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Za każdym razem, gdy przybliża swoje usta do moich, jego zapach mnie paraliżuje, po prostu zatyka mnie z zachwytu.

I to że masz takie pełne wargi. I... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

I to, że masz takie pełne wargi. I to, jak te Twoje wargi dotykają moich...

Będziemy razem mieszkać i będziemy... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

Będziemy razem mieszkać i będziemy razem, razem, razem, bez przerwy i będziemy ze sobą zasypiać i budzić się obok siebie i nikt nie będzie napierdalał, że może czas wracać do domu i będziemy głośno słuchać muzyki jakiej tylko będziemy chcieli i nikt nie będzie napierdalał, że jest za głośno i, że niezdrowo i będziemy się kochać kiedy tylko będziemy chcieli i będziemy robić to wszędzie i będę wtedy krzyczeć tak głośno jak będzie mi się podobać i nikt nie będzie napierdalał, że moglibyśmy się pohamować i będziemy pili i nikt nie będzie napierdalał o alkoholizmie i będziemy rozmawiać o czym nam się będzie podobać i nikt nie będzie napierdalał, że nasze tematy są zbyt poważne i będziemy mogli być dla siebie chamscy i nikt nie będzie napierdalał, że nie rozumie i że to niepoważne i będziemy szczęśliwi i zdrowi i nikt nie będzie napierdalał, o swoim chorym związku. Tylko ja i on, zero fałszu, syfu, brudu, zdrad, tylko my, tylko prawda.

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim... teksty

our_new_life dodano: 11 sierpnia 2013

F: Ufam Ci bardziej niż wszystkim moim poprzednim dziewczynom, mimo tak krótkiego czasu.

mam Cię nie muszę mieć nic więcej teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

mam Cię, nie muszę mieć nic więcej

Pokochałam Cię kiedy Cię... teksty

our_new_life dodano: 10 sierpnia 2013

Pokochałam Cię, kiedy Cię zobaczyłam. Od razu. Taka miłość nie mija.

F:  Ten czas jest nasz. teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

F: ,,Ten czas jest nasz."

Od pewnego czasu czuję się jak... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Od pewnego czasu czuję się jak dziecko, które odlicza dni do swoich urodzin bo dostanie wykurwisty prezent, czyli jeszcze kilka dni i zamieszkamy razem.

Zawsze uważałam że każde ludzkie... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Zawsze uważałam, że każde ludzkie serce ma swoją ciemną stronę. To tam kryją się najgorsze wspomnienia, wszystkie łzy jakie wylaliśmy z powodu nieszczęśliwych miłości, zakończone fiaskiem przyjaźnie lub wydarzenia, o których pragniemy zapomnieć. To tam kryją się wyrzuty sumienia, bóle i zmartwienia. W obecnym czasie zostałam doprowadzona do tego stanu, że uważam już nieco inaczej. Mianowicie, każde ludzkie serce jest jedną, wielką, ciemną stroną człowieka.

Po pijaku otwieramy się mówimy... teksty

our_new_life dodano: 8 sierpnia 2013

Po pijaku otwieramy się, mówimy sobie o wszystkim. Drugiego dnia przypominamy sobie wszystko i stajemy się sobie bliżsi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV