głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life boję się że nadejdzie moment w którym nie będziesz walczył o nasz związek. boję się że uświadomisz sobie że to co jest między nami wystarczy że już nie trzeba s

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
boję się że nadejdzie moment w którym nie będziesz walczył o nasz związek. boję się że uświadomisz sobie że to co jest między nami wystarczy że już nie trzeba się sta
boję się  że nadejdzie moment w... teksty

our_new_life dodano: 17 sierpnia 2013

boję się, że nadejdzie moment w którym nie będziesz walczył o nasz związek. boję się, że uświadomisz sobie, że to co jest między nami wystarczy, że już nie trzeba się starać, że nie warto, bo dobrze jest jak jest. boję się momentu, kiedy powiesz, że jest ci wszystko jedno, że ciebie to nie obchodzi, a gdy ja zapytam czy nadal mnie kochasz, będziesz milczał i nie wydusisz z siebie ani słowa. boję się, że w chwilach, gdy będzie naprawdę ciężko nie podasz mi ręki i nie pomożesz przejść przez ten ciężki okres. boję się, że nie będę mogła zatapiać się w twoich ramionach, a ciepło dostarczać mi będzie jedynie kubek herbaty. boję się, że to wszystko legnie w gruzach, że nie będziesz nic budował i umacniał. boję się, że nie będę mogła znaleźć pocieszenia w twoich ramionach, że nie pocałujesz mnie w czoło na dobranoc i nie wytrzesz łez z moich policzków, gdy będę przeklinać życie. boję się jutra, bo wiem, że tak łatwo jest zniszczyć miłość i zaufanie. naprawdę, cholernie się boję.

Nie chcę Ci obiecywać rzeczy... teksty

our_new_life dodano: 17 sierpnia 2013

Nie chcę Ci obiecywać rzeczy, których nie będę w stanie zrealizować. Nie chcę kłamać ani sprawiać Ci zawodu, bo nie chcę Cię krzywdzić. Mogę Ci obiecać, że nigdy świadomie nie zrobię niczego co mogłoby Cię zaboleć, ale nie mogę obiecać, że nigdy nie sprawię, że będziesz smutny. Mogę obiecać Ci, że nigdy od Ciebie nie odejdę, ale nie mogę zagwarantować, że zawsze między nami będzie cudownie. Mogę obiecać Ci, że będę opiekować się Twoim sercem, ale nie mogę obiecać, że ono nigdy nie ucierpi. Mogę obiecać Ci, że zawsze będę robiła wszystko by Ci pomóc, ale nie mogę obiecać, że zawsze mi się uda. Mogę obiecać Ci, że będę się starać, ale jestem tylko człowiekiem i nie mogę obiecać, że nie popełnię żadnego błędu. Tylko jedno mogę Ci obiecać bez żadnego 'ale'. Mogę obiecać Ci, że już zawsze będę kochać Cię całą sobą, zupełnie tak jak teraz.

Zawsze kiedy się upiłam to... teksty

our_new_life dodano: 17 sierpnia 2013

Zawsze kiedy się upiłam to oznaczało, że mam jakiś problem. Coś w stylu: zobacz ja tu jestem, zainteresuj się mną, proszę, zauważ. Piłam, płakałam, histeryzowałam, krzyczałam, że życie nie ma sensu. A wczoraj? Najebałam się, spaliłam i co? I byłam szczęśliwa, patrzyłam w jego oczy i wiedziałam, że mam wszystko. Że mam nawet więcej niż oczekiwałam.

Lubię swoje nowe życie. Lubię... teksty

our_new_life dodano: 17 sierpnia 2013

Lubię swoje nowe życie. Lubię żyć z Nim. Zasypiać przy Nim, budzić się, brać kąpiel, jeść obiadek. Lubię to.

Czy może być coś lepszego od... teksty

our_new_life dodano: 16 sierpnia 2013

Czy może być coś lepszego od mieszkania z mężczyzną swojego życia?

A jutro czeka mnie już milsza... teksty

our_new_life dodano: 13 sierpnia 2013

A jutro czeka mnie już milsza codzienność. On obudzi mnie pocałunkiem, zapyta czy lecimy pod prysznic i gdy będę się malować On zaparzy moją ulubioną herbatę.

A kiedy rozpłacze się w środku... teksty

our_new_life dodano: 13 sierpnia 2013

A kiedy rozpłacze się w środku nocy nie będę musiała do Ciebie dzwonić, Ty będziesz obok.

spędzę z Nim całe swoje życie teksty

our_new_life dodano: 13 sierpnia 2013

spędzę z Nim całe swoje życie

Uśmiechaj się  bo kurewsko mi się... teksty

our_new_life dodano: 13 sierpnia 2013

Uśmiechaj się, bo kurewsko mi się to podoba.

Boje się.Cholernie.Boje się samej... teksty

our_new_life dodano: 13 sierpnia 2013

Boje się.Cholernie.Boje się samej myśli, że mogłabym Cię stracić.

Dajesz mi najpiękniejsze chwile w... teksty

our_new_life dodano: 13 sierpnia 2013

Dajesz mi najpiękniejsze chwile w moim życiu.

Kocham być szczęśliwa. teksty

our_new_life dodano: 13 sierpnia 2013

Kocham być szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV