głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Wracamy do jednego domu zasypiamy i budzimy się w jednym łóżku jemy śniadanie w jednej kuchni parzymy sobie nawzajem herbatę po nieprzespanej nocy dajemy sobie

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Wracamy do jednego domu zasypiamy i budzimy się w jednym łóżku jemy śniadanie w jednej kuchni parzymy sobie nawzajem herbatę po nieprzespanej nocy dajemy sobie całus
Wracamy do jednego domu  zasypiamy i... teksty

our_new_life dodano: 11 września 2013

Wracamy do jednego domu, zasypiamy i budzimy się w jednym łóżku, jemy śniadanie w jednej kuchni, parzymy sobie nawzajem herbatę po nieprzespanej nocy, dajemy sobie całusy przed wyjściem do pracy, a potem wracamy znowu do siebie.

Chcę nieustannie gubić się  pod... teksty

our_new_life dodano: 11 września 2013

Chcę nieustannie gubić się, pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach, tuląc się mocno, do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce.

Tak naprawdę w życiu nie ma nic... teksty

our_new_life dodano: 11 września 2013

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy. I nie chcę, abyś mi codziennie mówił, że mnie kochasz. wystarczy, że dasz mi do zrozumienia, że będziesz na zawsze.

   ...  prawdziwa miłość oznacza... teksty

our_new_life dodano: 11 września 2013

,,(...) prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz." [Nicholas Sparks]

chcę Ci dać co najlepszego mogę Ci... teksty

our_new_life dodano: 11 września 2013

chcę Ci dać co najlepszego mogę Ci dać. [Donguralesko]

gdy nie ma innego wyjścia w końcu... teksty

our_new_life dodano: 11 września 2013

gdy nie ma innego wyjścia,w końcu zaczynasz dawać radę.

I dopóki Ty istniejesz ja nie... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

I dopóki Ty istniejesz ja nie dosięgnę dna, nie poczuję w pełni jego smaku.. przecież mi na to nie pozwolisz.

Kocham to  że mogę patrzeć na to... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Kocham to, że mogę patrzeć na to jak zasypia, szczelnie zamykając powieki i nakładając na oczy przepaskę, jak gdyby bał się,że do jego sennego, intymnego świata wnikną również troski dnia codziennego. Śpi raczej spokojnie, sporadycznie unosząc usta w lekkim, niepewnym uśmiechu. Jest wtedy zupełnie niewinny, tak dziecinny i delikatny - trudno uwierzyć w wiarygodność jego przeszłości, tego co przeszedł, często jak śpi zastanawiam się ile dni zostało nam jeszcze aby cieszyć się sobą, swoimi uśmiechami. Odganiam szybko czarne myśli i rzucam się z impetem na niego krzycząc, że to już pora, aby wstawać.

Nie jestem romantyczką. Nie... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Nie jestem romantyczką. Nie interesuje mnie kolacja przy świecach i jej kulturalne konsekwencję. Wolę butelkę piwa i dziki seks na parkingu. Nie kręcą mnie wieczory spędzane w eleganckich restauracjach i nienagannych kreacjach - lepiej zabierz mnie na dach wieżowca, w dżinasach i dwa rozmiary za dużej koszulce i rozmawiaj ze mną do rana popijając przy tym tanie wino. Nie chcę drogich prezentów - największym prezentem będzie Twoja obecność w Naszym domu, Twoje intrygujące spojrzenie, Twój uśmiech. Nie chcę rozmów przy klasycznej, statecznej muzyce - będę zadowolona z rozmów kiedy to spojrzeniami będziemy wyrażać siebie, a słowa zagłuszał będzie rap. Proszę, kochaj mnie właśnie taką, nie chcę przeciętnego, normalnego życia, bo tkwi we mnie szaleństwo, którego nie chcę zatracić.

Wiem że czasem bardzo trudno mnie... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Wiem,że czasem bardzo trudno mnie kochać,ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach. [Płomień 81]

Odnalazłam swój sens. Ma coś ponad... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Odnalazłam swój sens. Ma coś ponad metr osiemdziesiąt, niebieskie oczy i ciemne włosy, złożony jest z pierdolonych sprzeczności, które potrafią doprowadzić mnie na granice szaleństwa, ma umiejętność słuchania i proste rzeczy przedstawia w nieznany mi dotąd sposób. Sens mojego istnienia często zostawia mnie samą na noc i parzy najlepszą pod słońcem herbatę. Wrzuca mnie w śpiwór tylko po to,żeby powtarzać mi, że słodko się pocę. Mój sens siedzi na balkonie z kamienną twarzą i papierosem w ręce. Nie potrafiłabym już żyć bez Niego.

z perspektywy czasu nie dziwię się... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

z perspektywy czasu nie dziwię się, że nie chciał pokochać tej osoby, którą wtedy byłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV