głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Kocham to że mogę patrzeć na to jak zasypia szczelnie zamykając powieki i nakładając na oczy przepaskę jak gdyby bał się że do jego sennego intymnego świata wni

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Kocham to że mogę patrzeć na to jak zasypia szczelnie zamykając powieki i nakładając na oczy przepaskę jak gdyby bał się że do jego sennego intymnego świata wnikną
Kocham to  że mogę patrzeć na to... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Kocham to, że mogę patrzeć na to jak zasypia, szczelnie zamykając powieki i nakładając na oczy przepaskę, jak gdyby bał się,że do jego sennego, intymnego świata wnikną również troski dnia codziennego. Śpi raczej spokojnie, sporadycznie unosząc usta w lekkim, niepewnym uśmiechu. Jest wtedy zupełnie niewinny, tak dziecinny i delikatny - trudno uwierzyć w wiarygodność jego przeszłości, tego co przeszedł, często jak śpi zastanawiam się ile dni zostało nam jeszcze aby cieszyć się sobą, swoimi uśmiechami. Odganiam szybko czarne myśli i rzucam się z impetem na niego krzycząc, że to już pora, aby wstawać.

Nie jestem romantyczką. Nie... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Nie jestem romantyczką. Nie interesuje mnie kolacja przy świecach i jej kulturalne konsekwencję. Wolę butelkę piwa i dziki seks na parkingu. Nie kręcą mnie wieczory spędzane w eleganckich restauracjach i nienagannych kreacjach - lepiej zabierz mnie na dach wieżowca, w dżinasach i dwa rozmiary za dużej koszulce i rozmawiaj ze mną do rana popijając przy tym tanie wino. Nie chcę drogich prezentów - największym prezentem będzie Twoja obecność w Naszym domu, Twoje intrygujące spojrzenie, Twój uśmiech. Nie chcę rozmów przy klasycznej, statecznej muzyce - będę zadowolona z rozmów kiedy to spojrzeniami będziemy wyrażać siebie, a słowa zagłuszał będzie rap. Proszę, kochaj mnie właśnie taką, nie chcę przeciętnego, normalnego życia, bo tkwi we mnie szaleństwo, którego nie chcę zatracić.

Wiem że czasem bardzo trudno mnie... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Wiem,że czasem bardzo trudno mnie kochać,ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach. [Płomień 81]

Odnalazłam swój sens. Ma coś ponad... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

Odnalazłam swój sens. Ma coś ponad metr osiemdziesiąt, niebieskie oczy i ciemne włosy, złożony jest z pierdolonych sprzeczności, które potrafią doprowadzić mnie na granice szaleństwa, ma umiejętność słuchania i proste rzeczy przedstawia w nieznany mi dotąd sposób. Sens mojego istnienia często zostawia mnie samą na noc i parzy najlepszą pod słońcem herbatę. Wrzuca mnie w śpiwór tylko po to,żeby powtarzać mi, że słodko się pocę. Mój sens siedzi na balkonie z kamienną twarzą i papierosem w ręce. Nie potrafiłabym już żyć bez Niego.

z perspektywy czasu nie dziwię się... teksty

our_new_life dodano: 10 września 2013

z perspektywy czasu nie dziwię się, że nie chciał pokochać tej osoby, którą wtedy byłam.

Szukałam kogoś kto uczyni mnie... teksty

our_new_life dodano: 9 września 2013

Szukałam kogoś kto uczyni mnie piękną, mimo że będę mieć na sobie stare jeansy i bluzę. Szukałam kogoś kto zatroszczy się o mnie, kogo dotyk sprawi, że będę drżeć a głos będzie brzmiał w mojej głowie niczym piosenka. Znalazłam Jego.

miłość to suma wyborów  nie... teksty

our_new_life dodano: 9 września 2013

miłość to suma wyborów, nie zawsze łatwych i dobrych.

Pocieszasz mnie alkoholem  Ty nie... teksty

our_new_life dodano: 9 września 2013

Pocieszasz mnie alkoholem, Ty nie bądź bezczelny to jak chciałbyś mi otrzeć łzy, papierem ściernym.- Planet ANM

 Pomimo mych wad  wciąż mnie... teksty

our_new_life dodano: 9 września 2013

"Pomimo mych wad, wciąż mnie kochasz bezgranicznie." - Bezczel

Chcę mu powiedzieć  że dla mnie... teksty

our_new_life dodano: 7 września 2013

Chcę mu powiedzieć, że dla mnie jest najlepszy, zrzucić wszystko z blatu stołu i się pieprzyć . [Pezet]

 bez Ciebie    te słowa wydają się... teksty

our_new_life dodano: 7 września 2013

"bez Ciebie" - te słowa wydają się tak nierealne. Co by było bez Ciebie? Kawa nie miałaby smaku, słońce by nie cieszyło, głowa bolałaby dwa razy mocniej i tęskniłabym, okropnie. Nie byłoby ramienia do płakania i rąk do ogrzania. Brakowałoby ciepłych słów, planów na przyszłość i ta tęsknota, znowu, i dalej i ciągle. Ból serca. I nie miałabym komu opowiadać, co ugotuje na obiad i, że znowu przesoliłam zupę, że źle, że brzydko, że smutno, że tęskno, że mam nowego siniaka, że coś mi z rąk wypadło i to chyba świat. Co by było bez Ciebie?

I nawet najgłupsze rzeczy  kiedy... teksty

our_new_life dodano: 7 września 2013

I nawet najgłupsze rzeczy, kiedy jesteś zakochany, zapamiętujesz jak coś najpiękniejszego. Bo ich prostoty nie da się porównać z niczym innym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV