głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Tylko prawdziwa miłość potrafi zespolić dwie zranione i zbuntowane psychiki. nie nie poddam się. choćby świat walił mi się w rękach życie spadało mi na głowę wy

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Tylko prawdziwa miłość potrafi zespolić dwie zranione i zbuntowane psychiki.
Tylko prawdziwa miłość potrafi... teksty

our_new_life dodano: 24 września 2013

Tylko prawdziwa miłość potrafi zespolić dwie zranione i zbuntowane psychiki.

nie  nie poddam się. choćby świat... teksty

our_new_life dodano: 24 września 2013

nie, nie poddam się. choćby świat walił mi się w rękach, życie spadało mi na głowę, wytrzymam to. chociażby tylko po to, żeby udowodnić jak silna jestem.

 będzie dobrze  tylko w Jego ustach... teksty

our_new_life dodano: 24 września 2013

"będzie dobrze" tylko w Jego ustach nie brzmi banalnie i nierealnie.

składa mnie  zlepia te wszystkie... teksty

our_new_life dodano: 24 września 2013

składa mnie, zlepia te wszystkie małe, ostre kawałeczki na które się rozpadam. buduje mnie od nowa, w całość, co chwilę kalecząc ręce, krwawiąc, próbując utrzymać mnie w jednym kawałku. syzyfowa praca.

Uwielbiam Cię tym uwielbieniem  na... teksty

our_new_life dodano: 24 września 2013

Uwielbiam Cię tym uwielbieniem, na które do tej pory nikt jeszcze sobie nie zasłużył. Nieskończonym.

wracam czasem myślami do tych... teksty

our_new_life dodano: 24 września 2013

wracam czasem myślami do tych momentów w przeszłości, kiedy życie sypało mi się z rąk, a ja próbowałam wszystkiego, byle tylko utrzymać je odrobinę dłużej. dzisiaj łapałabym to wszystko jak wtedy, pewnie tylko więcej i mocniej. nieważne, jak źle może się to skończyć. ważne by robić cokolwiek, zamiast stać z boku i przyglądać się, jak wszystko, czego potrzebuję odchodzi tam, gdzie będzie szczęśliwsze.

Wszystko jest kwestią podejścia.... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Wszystko jest kwestią podejścia. Mówiłam, że chcę zdobyć cały świat, zdobyłam Ciebie, a potem okazałeś się całym światem.

Ja czasami przy Tobie czuję się jak... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Ja czasami przy Tobie czuję się jak niemowa, bo w słowniku nie ma takich pięknych słów, żeby Cię zdefiniować. I nawet wszystkie razem wzięte komplementy świata są za brzydkie, żeby kogoś takiego nimi oplatać.[Bezczel]

Jak co rano weszłam do łazienki... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Jak co rano weszłam do łazienki, przemyłam twarz, spojrzałam w lustro. Dziś jednak było coś nie tak, w lustrze nie dostrzegłam dziewczyny, która zawsze witała mnie uśmiechem. Zobaczyłam w nim dziewczynę z popuchniętymi oczami od płaczu.

Otwieram się przed Tobą. Każdego... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Otwieram się przed Tobą. Każdego dnia, podczas każdej naszej rozmowy, ukazuję Ci świat moimi oczami. Mówię o tym, jak nienawidzę ludzi i o tym, jak popsutym człowiekiem jestem. Ufam Ci, tak bardzo, tak bezgranicznie, że czasami aż brak mi tchu, od ilości słów, które znowu mają przejść przez moje gardło, aby powiedzieć Ci, jak bardzo mi na Tobie zależy. Nie wiem czemu tak się stało....Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego stałam się dla Ciebie kimś najważniejszym.

Wiem  że to niewiele  ale wiedz że... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Wiem, że to niewiele, ale wiedz że będę przy Tobie zawsze, aż po grób i zawsze będę dla Ciebie i zawsze będę Cie kochał i już zawsze będę należał do Ciebie... niestety tylko tyle mogę Ci dać mam nadzieje ze Ci wystarczy. Kokokcham Cie i nawet jako zimny w środku mam ochotę to wykrzyczeć całemu światu.

Nawet nie wiesz jak się cieszę  że... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że Cię mam. Szczególnie, że poznałaś mnie w najgorszym momencie mojego życia, poznałaś mnie od najgorszej strony, nie zostawiłaś mnie jak Cie odrzuciłem. Wręcz przeciwnie uleczyłaś, mnie dałaś mi wszystko czego mi potrzeba, a nawet więcej bo spełniłaś moje marzenia dałaś mi coś, o czym jak dotąd myślałem, że nie istnieje, dałaś mi szczęście i pewnie nigdy Ci się za to nie będę w stanie odwdzięczyć i najlepsze jest to, że nawet jak jest z Tobą źle to potrafisz się ogarnąć i zatroszczyć o mnie to wszystko sprawia ze słowo ,,kocham'' wydaje się nie wystarczyć bo nie oddaje ogromu mego uczucia, stwierdzenie ,,oddałbym za Ciebie życie'' wciąż mało bo dopiero przy Tobie zacząłem żyć, może po prostu jesteś moim aniołem co chroni mnie przed światem i motywuje i sprawiasz, że czuje się potrzebny. Dziękuje Ci kochanie, bo nie wiem co innego powiedzieć, i przepraszam za wszystkie moje błędy przez które tak cierpisz...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV