głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Zjawił się ktoś kto pokochał mnie taką jak jestem. Zaakceptował moje wady i nawyki. Zjawił się ktoś kto powiedział że jestem najpiękniejszym cudem świata. Powie

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Zjawił się ktoś kto pokochał mnie taką jak jestem. Zaakceptował moje wady i nawyki. Zjawił się ktoś kto powiedział że jestem najpiękniejszym cudem świata. Powiedział
Zjawił się ktoś  kto pokochał... teksty

our_new_life dodano: 21 września 2013

Zjawił się ktoś, kto pokochał mnie taką, jak jestem. Zaakceptował moje wady i nawyki. Zjawił się ktoś, kto powiedział, że jestem najpiękniejszym cudem świata. Powiedział, że mnie kocha ponad wszystko. Zjawił się ktoś, kto stwierdził, że nie może żyć beze mnie. Stwierdził, że jestem idealna. Zjawił się ktoś, kogo pokochałam całym sercem.

Wsparcie? to nie jest coś  co sobie... teksty

our_new_life dodano: 21 września 2013

Wsparcie? to nie jest coś, co sobie kupisz, dostaniesz w promocji czy też po prostu samo się znajdzie. Wsparcie to jest coś na, co pracujesz sobie u ludzi wiele lat. A potem w kryzysowej sytuacji, gdy wszystko się po prostu jebie, ono przychodzi ze zdwojoną siłą i pozwala Ci żyć.

Pamiętaj  że jestem tylko Twoja... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

Pamiętaj, że jestem tylko Twoja, moje serce jest Twoje, moje ciało jest Twoje, moje życie jest Twoje, moje szczęście i mój świat. Miłość nie trafia się wszystkim; a nam trafiło się coś więcej niż jakaś tam miłość. To uczucie jest doskonałe, nieskazitelne. Nie sądziłam, że można kogoś tak pokochać; nie sądziłam, że takie szczęście przytrafi się właśnie mi. Chociaż jestem złym człowiekiem, dostałam od życia coś, czego nie da się opisać słowami. To coś więcej niż szczęście. Dostałam Ciebie, dostałam wszystko.

Są sprawy  których nie zapijesz... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

Są sprawy, których nie zapijesz wódką. — Miuosh

ciepłych słów  tego wzroku... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

ciepłych słów, tego wzroku, uśmiechu, długich rozmów, ciepła, wdzięczności, zrozumienia, tego głosu, odwzajemnienia, dotyku, uczucia, droczenia się, foszków, pytań, odpowiedzi, szeptów, intymności, akceptacji, zaufania, magii, zazdrości, zdrowej zazdrości, przepłakanych wieczorów, rozmarzonych nocy, jeszcze więcej tego głosu, jeszcze więcej tego dotyku, tych ust, tych dłoni, tych oczu, tego zapachu, tęsknoty, seksu. — poproszę.

na dodatek do chujowego życia... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

na dodatek do chujowego życia - chujowa pogoda.

Niezauważalnie obejmował mnie od... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Niezauważalnie obejmował mnie od tyłu całując mokrymi ustami moją szyję. Dreszcze przepełnione rozkoszą wprowadzały mnie w błogi stan powodując, że odchylałam głowę nieco w tył dając mu przy tym zawsze lepszy dostęp. Uwielbiam jego dotyk. Noce spędzam w jego objęciach skradając sobie pocałunki. Nie potrafię mu się nigdy oprzeć. Moja tarcza nigdy nie funkcjonuje prawidłowo. Może zrobić ze mną co chcę. Pozwalam mu na to. Jestem jego marionetką, kukiełką...

Potrzebuje Cię bardziej niż... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Potrzebuje Cię bardziej niż myślisz, pragnę Twojego dotyku, zapachu i smaku Twoich ust bardziej niż ktokolwiek. Pragnę spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, potrzebuję być przy Tobie nie zważając na konsekwencje. Duszę się, gdy nie trzymam Cię za rękę, upadam, gdy nie ma Cię w pobliżu. Boje się stawiać kroki bez Ciebie, więc jaki z tego wniosek? Bądź już zawsze.

Przełomowa chwila. Wstrząs... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Przełomowa chwila. Wstrząs, którego potencjał generowania zmian rozchodzi się jak fala w nieprzewidziany sposób doprowadza do zderzenia się cząsteczek. Przybliża je do siebie, a innym nadaje pęd ku wielkim zmianom doprowadzając je w zaskakujące miejsca i na tym polega potęga tego rodzaju chwil. Nie potrafisz mimo największych starań zapanować nad tym jak na ciebie wpłyną, godzisz się by zderzające się cząsteczki lądowały gdzie popadnie i czekasz do kolejnego zdarzenia. [ I, że Cię nie opuszczę]

Zamknij oczy i wyobraź sobie... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Zamknij oczy i wyobraź sobie szczęście? Co widzisz? Trzymasz kogoś za rękę?

Nie ważne jak mocno uderzasz  ale... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść naprzód.

Czy te oczy mogą kłamać? Jej oczy... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Czy te oczy mogą kłamać? Jej oczy nie kłamią. Zabiłaby za mnie, zamordowałbym za nią. [PIH]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV