głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Otwieram się przed Tobą. Każdego dnia podczas każdej naszej rozmowy ukazuję Ci świat moimi oczami. Mówię o tym jak nienawidzę ludzi i o tym jak popsutym człowie

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Otwieram się przed Tobą. Każdego dnia podczas każdej naszej rozmowy ukazuję Ci świat moimi oczami. Mówię o tym jak nienawidzę ludzi i o tym jak popsutym człowiekiem
Otwieram się przed Tobą. Każdego... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Otwieram się przed Tobą. Każdego dnia, podczas każdej naszej rozmowy, ukazuję Ci świat moimi oczami. Mówię o tym, jak nienawidzę ludzi i o tym, jak popsutym człowiekiem jestem. Ufam Ci, tak bardzo, tak bezgranicznie, że czasami aż brak mi tchu, od ilości słów, które znowu mają przejść przez moje gardło, aby powiedzieć Ci, jak bardzo mi na Tobie zależy. Nie wiem czemu tak się stało....Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego stałam się dla Ciebie kimś najważniejszym.

Wiem  że to niewiele  ale wiedz że... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Wiem, że to niewiele, ale wiedz że będę przy Tobie zawsze, aż po grób i zawsze będę dla Ciebie i zawsze będę Cie kochał i już zawsze będę należał do Ciebie... niestety tylko tyle mogę Ci dać mam nadzieje ze Ci wystarczy. Kokokcham Cie i nawet jako zimny w środku mam ochotę to wykrzyczeć całemu światu.

Nawet nie wiesz jak się cieszę  że... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że Cię mam. Szczególnie, że poznałaś mnie w najgorszym momencie mojego życia, poznałaś mnie od najgorszej strony, nie zostawiłaś mnie jak Cie odrzuciłem. Wręcz przeciwnie uleczyłaś, mnie dałaś mi wszystko czego mi potrzeba, a nawet więcej bo spełniłaś moje marzenia dałaś mi coś, o czym jak dotąd myślałem, że nie istnieje, dałaś mi szczęście i pewnie nigdy Ci się za to nie będę w stanie odwdzięczyć i najlepsze jest to, że nawet jak jest z Tobą źle to potrafisz się ogarnąć i zatroszczyć o mnie to wszystko sprawia ze słowo ,,kocham'' wydaje się nie wystarczyć bo nie oddaje ogromu mego uczucia, stwierdzenie ,,oddałbym za Ciebie życie'' wciąż mało bo dopiero przy Tobie zacząłem żyć, może po prostu jesteś moim aniołem co chroni mnie przed światem i motywuje i sprawiasz, że czuje się potrzebny. Dziękuje Ci kochanie, bo nie wiem co innego powiedzieć, i przepraszam za wszystkie moje błędy przez które tak cierpisz...

może to głupie  ale czasem coś... teksty

our_new_life dodano: 22 września 2013

może to głupie, ale czasem coś się udaje dlatego, że wierzysz, że się uda. to chyba najlepsza definicja wiary jaką znam.

Zjawił się ktoś  kto pokochał... teksty

our_new_life dodano: 21 września 2013

Zjawił się ktoś, kto pokochał mnie taką, jak jestem. Zaakceptował moje wady i nawyki. Zjawił się ktoś, kto powiedział, że jestem najpiękniejszym cudem świata. Powiedział, że mnie kocha ponad wszystko. Zjawił się ktoś, kto stwierdził, że nie może żyć beze mnie. Stwierdził, że jestem idealna. Zjawił się ktoś, kogo pokochałam całym sercem.

Wsparcie? to nie jest coś  co sobie... teksty

our_new_life dodano: 21 września 2013

Wsparcie? to nie jest coś, co sobie kupisz, dostaniesz w promocji czy też po prostu samo się znajdzie. Wsparcie to jest coś na, co pracujesz sobie u ludzi wiele lat. A potem w kryzysowej sytuacji, gdy wszystko się po prostu jebie, ono przychodzi ze zdwojoną siłą i pozwala Ci żyć.

Pamiętaj  że jestem tylko Twoja... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

Pamiętaj, że jestem tylko Twoja, moje serce jest Twoje, moje ciało jest Twoje, moje życie jest Twoje, moje szczęście i mój świat. Miłość nie trafia się wszystkim; a nam trafiło się coś więcej niż jakaś tam miłość. To uczucie jest doskonałe, nieskazitelne. Nie sądziłam, że można kogoś tak pokochać; nie sądziłam, że takie szczęście przytrafi się właśnie mi. Chociaż jestem złym człowiekiem, dostałam od życia coś, czego nie da się opisać słowami. To coś więcej niż szczęście. Dostałam Ciebie, dostałam wszystko.

Są sprawy  których nie zapijesz... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

Są sprawy, których nie zapijesz wódką. — Miuosh

ciepłych słów  tego wzroku... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

ciepłych słów, tego wzroku, uśmiechu, długich rozmów, ciepła, wdzięczności, zrozumienia, tego głosu, odwzajemnienia, dotyku, uczucia, droczenia się, foszków, pytań, odpowiedzi, szeptów, intymności, akceptacji, zaufania, magii, zazdrości, zdrowej zazdrości, przepłakanych wieczorów, rozmarzonych nocy, jeszcze więcej tego głosu, jeszcze więcej tego dotyku, tych ust, tych dłoni, tych oczu, tego zapachu, tęsknoty, seksu. — poproszę.

na dodatek do chujowego życia... teksty

our_new_life dodano: 20 września 2013

na dodatek do chujowego życia - chujowa pogoda.

Niezauważalnie obejmował mnie od... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Niezauważalnie obejmował mnie od tyłu całując mokrymi ustami moją szyję. Dreszcze przepełnione rozkoszą wprowadzały mnie w błogi stan powodując, że odchylałam głowę nieco w tył dając mu przy tym zawsze lepszy dostęp. Uwielbiam jego dotyk. Noce spędzam w jego objęciach skradając sobie pocałunki. Nie potrafię mu się nigdy oprzeć. Moja tarcza nigdy nie funkcjonuje prawidłowo. Może zrobić ze mną co chcę. Pozwalam mu na to. Jestem jego marionetką, kukiełką...

Potrzebuje Cię bardziej niż... teksty

our_new_life dodano: 16 września 2013

Potrzebuje Cię bardziej niż myślisz, pragnę Twojego dotyku, zapachu i smaku Twoich ust bardziej niż ktokolwiek. Pragnę spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, potrzebuję być przy Tobie nie zważając na konsekwencje. Duszę się, gdy nie trzymam Cię za rękę, upadam, gdy nie ma Cię w pobliżu. Boje się stawiać kroki bez Ciebie, więc jaki z tego wniosek? Bądź już zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV