głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Spojrzał mi w oczy i powiedział że warto było mnie pokochać. chcę aby Twój śœwiat zaczynał i kończył się na mnie. Bo kiedy nie ma Ciebie nie wiele istnieje. Buk

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Spojrzał mi w oczy i powiedział że warto było mnie pokochać.
Spojrzał mi w oczy i powiedział... teksty

our_new_life dodano: 30 sierpnia 2013

Spojrzał mi w oczy i powiedział, że warto było mnie pokochać.

chcę  aby Twój śœwiat zaczynał i... teksty

our_new_life dodano: 30 sierpnia 2013

chcę, aby Twój śœwiat zaczynał i kończył się na mnie.

Bo kiedy nie ma Ciebie  nie wiele... teksty

our_new_life dodano: 30 sierpnia 2013

Bo kiedy nie ma Ciebie, nie wiele istnieje. [Buka]

może nie umiem być już ani trochę... teksty

our_new_life dodano: 21 sierpnia 2013

może nie umiem być już ani trochę lepszy, lecz jeśli to nie jest miłość to chyba Bóg jest ślepy. / pezet

i w sumie przestałam być już... teksty

our_new_life dodano: 21 sierpnia 2013

i w sumie przestałam być już martwa, przestałam umierać, mam już dość umierania, teraz zaczynam żyć.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

our_new_life dodano: 19 sierpnia 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam patrząc w Twoje oczy. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, przewidywalny, schematyczny. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć .

Dopiero przy Tobie czuję  że jestem... teksty

our_new_life dodano: 19 sierpnia 2013

Dopiero przy Tobie czuję, że jestem sobą. Uzupełniasz mnie, jesteś drugą połową. Dajesz mi siłę na pokonywanie przeszkód. Bez Ciebie nic tutaj nie miałoby sensu.

Cholernie dobrze jest słyszeć  że... teksty

our_new_life dodano: 19 sierpnia 2013

Cholernie dobrze jest słyszeć, że Jego życie beze mnie nie miałoby sensu. Dobrze jest budzić się ze świadomością że On leży tuż obok i mogę się do niego wtulić. Cholernie dobrze jest czuć, że swoją osobą i obecnością, wywołuję uśmiech na Jego twarzy. Zajebiście jest wiedzieć, że jest się dla kogoś najważniejszym. Że jest ktoś kto Cię kocha nad życie.

Zmienię się dla Ciebie. teksty

our_new_life dodano: 18 sierpnia 2013

Zmienię się dla Ciebie.

Dziękuję za każdy pojedynczy... teksty

our_new_life dodano: 18 sierpnia 2013

Dziękuję za każdy pojedynczy dzień w którym jedynie spojrzeniem wyznajesz mi miłość. Za to, że tak łatwo doprowadzasz mnie do śmiechu, za ciągłe komplementy, które sprawiają, że czuję się tak idealna. Za każdy pojedynczy gest, za powierzone tajemnice i za świat, który tak bardzo pokochałam. Dziękuję za wspólnie podziwianie nieba nocą, za czas, który mi poświęcasz, za ludzi, których dzięki Tobie poznałam, za wycieczki w deszczu, za spacery, wspólnie obgadane filmy czy książki i za serce, które ogrzałeś. Dziękuję za wszystkie opowiedziane historie, za powiew chłodu w upalne dni. Za wspólną przyszłość, za przytulanie się pod kocem i za ten uśmiech, który widzę za każdym razem,gdy przymykam powieki. Dziękuję.

Jesteś. Ja jestem Twoja.Ty jesteś... teksty

our_new_life dodano: 18 sierpnia 2013

Jesteś. Ja jestem Twoja.Ty jesteś mój. Jesteśmy razem, tylko dla siebie.Kochasz mnie. Widzę to w każdym Twoim ruchu.Pragniesz mnie. Pragniesz mojego ciała, którego nienawidzę. Pragniesz każdą bliznę i nacięcie, które je zdobi. Pragniesz mojego poranionego serca. Pragniesz spędzać ze mną każdą możliwą chwilę.Pragniesz mojej miłości i szczerości.Pragniesz abym Ci ufała i była wobec Ciebie szczera. Pragniesz cieszyć się mną i oświadczać całemu światu o Naszym szczęściu. Przytulasz mnie, całujesz, trzymasz za rękę, dotykasz moje ciało. Jesteś w stanie zrobić dla mnie wszystko,a gdyby ktoś mnie skrzywdził to byś go zabił. Jesteś mój, jestem Twoja.

Jeśli kiedykolwiek by mnie zostawił... teksty

our_new_life dodano: 17 sierpnia 2013

Jeśli kiedykolwiek by mnie zostawił, samą i zagubioną pośród tego szarego świata, wiem, że czekałabym na niego. Czekałabym każdego dnia, wmawiając sobie, że wróci. Codziennie spoglądałabym w okno, uśmiechając się do przechodniów. I mimo, że w moich oczach panowałby ból, starałabym się to ukryć. Nie byłabym szczęśliwa, z każdym dniem wpadałabym w większy dół emocjonalny, ale czekałabym. Odrzucałabym mężczyzn, którzy chcieliby sprawić bym była szczęśliwa, tylko dlatego, że w twoich ramionach odnajduję największe szczęście. Nie przestałabym nigdy wierzyć, że wrócisz, tak jak nigdy nie przestałabym wierzyć w naszą miłość. Wiedziałabym, że gdzieś daleko myślisz o mnie i przywołujesz nasze wspólne chwile. Czułabym na swoim ciele Twój uśmiech, Twój smutek. Mimo porad innych, nigdy nie skasowałabym Twoich zdjęć, wierząc, że żyjesz dalej dla mnie. A Ty potem wróciłbyś. Zacząłbyś płakać ze szczęścia, że wróciłeś do swojego domu, do swojej kobiety, do swojego serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV