głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nooaleedlaczegoxd Nieco inaczej o śmierci... Przychodzi cicho... Stęskniona... Nig­dy się nie uśmiecha... Nie tu­li w ramionach... Oczy ma smutne... Przerażone... Gdy za­biera ko

nooaleedlaczegoxd

nooaleedlaczegoxd.moblo.pl
Nieco inaczej o śmierci... Przychodzi cicho... Stęskniona... Nig­dy się nie uśmiecha... Nie tu­li w ramionach... Oczy ma smutne... Przerażone... Gdy za­biera k
Nieco inaczej o śmierci...... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Nieco inaczej o śmierci... Przychodzi cicho... Stęskniona... Nig­dy się nie uśmiecha... Nie tu­li w ramionach... Oczy ma smutne... Przerażone... Gdy za­biera kogoś W tę od­ległą stronę... Nie pu­ka do drzwi... Nie pro­si o zaproszenie... Wchodzi wychodzi nie ma jej... Zos­ta­wia tyl­ko cierpienie... Nie lu­bi swo­jej roli. I tak jak my, Gdy pro­wadzi za rękę Wy­lewa gorzkie łzy... Nie mam do niej żalu. Jest szczera. To nie ona skazuje. To nie ona wybiera.

 Myślisz  że jak so­bie tak po... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

-Myślisz, że jak so­bie tak po pros­tu wy­jedziesz to ja zos­tanę i będę za­lewać się łza­mi z tęsknoty?! -No, nie wiem..Chy­ba tak -A nie przyszło Ci do głowy,że mogę złapać naj­bliższy auto­bus i ruszyć za tobą?

  Dlacze­go płaczesz?... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

- Dlacze­go płaczesz? - Prze­cież nie płaczę. - Może nie spływają Ci łzy po po­liczkach, ale widzę Twój smu­tek w oczach i wiem, jak Two­je ser­ce płacze.

łzy   roz­tańczo­ne w... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

łzy roz­tańczo­ne w wyb­lakłych mych oczach wąsy księżyca nie utulą ich do snu słońca wściek­le przym­rużone ślepia wyrzu­ciły z ma­gii ser­ce mo­je znów ... i te us­ta ... tak bar­dzo bolące . chłod­ne wys­ta­wione na życia mróz jed­nocześnie z gorąca konające chcą byś us­po­koił je znów ... wlał w nie kroplę miłości wsy­pał szczyptę namiętności pod­rzu­cił wy­soko do gwiez­dnych marzeń ... czy proszę o tak wiele .?

Po­pat­rz na świat   Po­pat­rz... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Po­pat­rz na świat, Po­pat­rz na ludzi, Czy on nie płacze? I czy ty nig­dy nie uro­niłeś łzy? Prze­cież to normalne... Płacz jest tak jak pot­rze­ba fizjologiczna... Płaczesz, bo musisz... Płaczesz, bo chcesz... Płaczesz, bo tyl­ko to Ci pozostało... Ta­ka jest ko­lej rzeczy.

  Słuchałeś co mówią jej oczy?... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

- Słuchałeś co mówią jej oczy? Czy­tałeś jej słowa z ruchu jej warg? Pat­rzyłeś na to, co dzieje sie w jej sercu? Widziałeś jej łzy? Widziałeś dzi­siaj jej uśmiech? - ... - Nie? Więc jej nie oceniaj!!!

Roz­pięła koszu­le. Spoj­rzała... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Roz­pięła koszu­le. Spoj­rzała na swe pier­si, pogłas­kała brzuch. Z oczu popłynęły jej słone łzy.. Do­piero te­raz uświado­miła so­bie, że nieświado­mie za­piła No­we Życie..

Tyl­ko Ty jes­teś zaw­sze obok... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Tyl­ko Ty jes­teś zaw­sze obok mnie... Strzeżesz mo­jego uśmiechu... Pat­rzysz na cicho ka­piące łzy... Tyl­ko Ty jes­teś – więcej nikt... Otaczasz ra­miona­mi, niczym gęsta mgła... Zarzu­casz koc na ple­cy w noc zimną... Na dnie ser­ca cias­no osiadasz... Myśla­mi, ser­cem, duszą – Ty władasz... Trwasz przy mnie niezmiennie... Gdy stoję wpat­rzo­na w mrok nocy... W miękko ok­ry­tym śniegiem ogródku... Ra­miona­mi mnie otaczasz – dziękuję... Mój Smutku...

  ej ty! widziałem two­jego... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

- ej ty! widziałem two­jego sta­rego pod skle­pem, narąbał się tak, że nie wie­dział jak się na­zywa (śmiech) - (mil­cze­nie, łzy) ... W czym win­ne są dzieci?

 Widzisz ile kro­pel deszczu spadło... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

-Widzisz ile kro­pel deszczu spadło na ziemię pod­czas tej burzy? Ty­le sa­mo łez uro­niłam za Tobą...

I pożeg­na­li się a  ona stała... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

I pożeg­na­li się a ona stała pat­rząc jak odchodzi otu­lona ciemnością skry­wając łzy ociera­ne przez po­wiew wiatru

  Znów jest zmie­rzch.. Gwiazd..... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

" Znów jest zmie­rzch.. Gwiazd.. Wśród łez.. Każda myśl to cierń , bo los z nas drwi [!] , drwi z nas co dzień . "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV