głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nooaleedlaczegoxd Znów wra­casz do do­mu po ścianach od­bi­ja Ci się ta­nim wi­nem włosy śmier­dzą pa­piero­sami łza­mi pos­kle­jane rzęsy gdzieś zgu­biłaś klucz do do­mu nie mas

nooaleedlaczegoxd

nooaleedlaczegoxd.moblo.pl
Znów wra­casz do do­mu po ścianach od­bi­ja Ci się ta­nim wi­nem włosy śmier­dzą pa­piero­sami łza­mi pos­kle­jane rzęsy gdzieś zgu­biłaś klucz do do­mu nie masz
Znów wra­casz do do­mu po... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Znów wra­casz do do­mu po ścianach, od­bi­ja Ci się ta­nim wi­nem, włosy śmier­dzą pa­piero­sami, łza­mi pos­kle­jane rzęsy, gdzieś zgu­biłaś klucz do do­mu, nie masz się gdzie podziać, nie masz już nic, w nic nie wie­rzysz. Dziew­czy­no, spróbuj żyć wśród ludzi, którzy znają Two­je życie le­piej niż Ty sa­ma, sa­ma, jes­teś sa­ma. Urok za­tonął w błęki­cie oczu, wdzięk zaplątał się we włosach, uśmiech znów stra­cił swój prze­kaz. Dziew­czy­no, spróbuj przed­rzeć się przez tłum ciekaw­skich spoj­rzeń, fałszy­wych uśmiechów, cichych szeptów, plo­tek, kłam­stw, ba­jek, cham­stwa. Pa­dasz na łóżko zmęczo­na całym tym bałaga­nem, sen przychodzi ciężko a i tak śni Ci się naj­gor­szy ze sce­nariu­szy. Ran­kiem z tru­dem pod­no­sisz ka­mien­ne po­wieki, pat­rzysz niep­rzy­tom­nie na be­tono­wy plas­tik pod nazwą świat i za­miast o ka­wie marzysz po pros­tu o nagłej śmier­ci.Znów to sa­mo ...

  Ma­mo  a nie lecą Ci łzy od tej... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

- Ma­mo, a nie lecą Ci łzy od tej cebuli.? - Kocha­nie, jeżeli nasze życie składa się z ciągłych zmar­twień, nerwów i wie­cznych łez to od tak błahych rzeczy łzy nie lecą...

Po­kochaj mnie   Nie mo­je ciało.... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Po­kochaj mnie, Nie mo­je ciało. Po­kochaj szczerość, Nie piersi. Zauważ siłę woli, Nie ko­lor oczu. Oceń wrażliwość I słone łzy. Po­kochaj mnie, Nie mo­je ciało.

jej oczy płaczą  lecz bez łez.. teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

jej oczy płaczą, lecz bez łez..

 Płaczesz  bo nie widzisz... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

-Płaczesz, bo nie widzisz roz­wiąza­nia problemu? -Nie. To włas­nie łzy są moim prob­le­mem. One boją się ciemności.

Siedzę zam­knięta w pokoju.... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Siedzę zam­knięta w pokoju. Zapłakana. Za ścianą słyszę krzyki. Płaczę jeszcze bardziej. To mama. To tata. Kiedyś tak bar­dzo zakochani. Dziś na siebie nie mogą pat­rzeć. Niena­wiść się z nich wylewa. Naj­bar­dziej cier­pię ja. Ich córka jedyna. W objęciach tu­le misia. Trzęsę się z zim­na i wy­lewam łzy. Tyl­ko niekocha­ne dzieci tulą mi­sie, ta­kim dzieciom pot­rze­ba jest od­ro­bina czułości. I na­dal słyszę krzy­ki.Na­dal lecą łzy. Tulę już tyl­ko mi­sia,nikt in­ny nie tu­li mnie.

Nieco inaczej o śmierci...... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Nieco inaczej o śmierci... Przychodzi cicho... Stęskniona... Nig­dy się nie uśmiecha... Nie tu­li w ramionach... Oczy ma smutne... Przerażone... Gdy za­biera kogoś W tę od­ległą stronę... Nie pu­ka do drzwi... Nie pro­si o zaproszenie... Wchodzi wychodzi nie ma jej... Zos­ta­wia tyl­ko cierpienie... Nie lu­bi swo­jej roli. I tak jak my, Gdy pro­wadzi za rękę Wy­lewa gorzkie łzy... Nie mam do niej żalu. Jest szczera. To nie ona skazuje. To nie ona wybiera.

 Myślisz  że jak so­bie tak po... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

-Myślisz, że jak so­bie tak po pros­tu wy­jedziesz to ja zos­tanę i będę za­lewać się łza­mi z tęsknoty?! -No, nie wiem..Chy­ba tak -A nie przyszło Ci do głowy,że mogę złapać naj­bliższy auto­bus i ruszyć za tobą?

  Dlacze­go płaczesz?... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

- Dlacze­go płaczesz? - Prze­cież nie płaczę. - Może nie spływają Ci łzy po po­liczkach, ale widzę Twój smu­tek w oczach i wiem, jak Two­je ser­ce płacze.

łzy   roz­tańczo­ne w... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

łzy roz­tańczo­ne w wyb­lakłych mych oczach wąsy księżyca nie utulą ich do snu słońca wściek­le przym­rużone ślepia wyrzu­ciły z ma­gii ser­ce mo­je znów ... i te us­ta ... tak bar­dzo bolące . chłod­ne wys­ta­wione na życia mróz jed­nocześnie z gorąca konające chcą byś us­po­koił je znów ... wlał w nie kroplę miłości wsy­pał szczyptę namiętności pod­rzu­cił wy­soko do gwiez­dnych marzeń ... czy proszę o tak wiele .?

Po­pat­rz na świat   Po­pat­rz... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

Po­pat­rz na świat, Po­pat­rz na ludzi, Czy on nie płacze? I czy ty nig­dy nie uro­niłeś łzy? Prze­cież to normalne... Płacz jest tak jak pot­rze­ba fizjologiczna... Płaczesz, bo musisz... Płaczesz, bo chcesz... Płaczesz, bo tyl­ko to Ci pozostało... Ta­ka jest ko­lej rzeczy.

  Słuchałeś co mówią jej oczy?... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 7 lipca 2012

- Słuchałeś co mówią jej oczy? Czy­tałeś jej słowa z ruchu jej warg? Pat­rzyłeś na to, co dzieje sie w jej sercu? Widziałeś jej łzy? Widziałeś dzi­siaj jej uśmiech? - ... - Nie? Więc jej nie oceniaj!!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV