głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tęsknie.. nie ważne  prawda? teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Tęsknie.. nie ważne, prawda?

Czasami chciałabym wrócić do... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Czasami chciałabym wrócić do dzieciństwa gdzie nie było miłości, było zauroczenie a na drugi dzień było nowe. Nie było cierpienia, a płacz nie oznaczał zranionego serce lecz płakało się gdy zgubiło się swojego ulubionego misia, lub gdy skaleczyło się. Teraz nie ma zauroczenia, jest miłość, która często okazuje się cierpieniem. Płacz nie oznacza zgubionego misia, lecz oznacza coś innego. Coś, co często zadaje ból i cierpienie.

Rzuciła palenie  powiedziała sobie... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Rzuciła palenie, powiedziała sobie, że nie będzie palić, że tylko wtedy zapali jak będzie musiała odstresować się, kiedy naprawdę będzie tego potrzebowała. Wystarczyło, że Go poznała a stary nawyk powrócił. Uzależnienie od papierosów, i to wszystko przez jednego faceta..

Siedziała na dworze oglądając jak... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Siedziała na dworze oglądając jak gra w piłkę, było zimno, ale nie czuła tego, był On, ogrzewał Ją całą. Gdy skończył podszedł do niej i usiadł obok. Narzucił na Jej ramiona swoją kurtkę by nie marzła, a sam się do Niej przytulił. Siedzieli z Jego znajomymi, cieszyła się, że w końcu ich poznała. Powoli każdy szedł, robiło się późno i coraz to zimnej. Powiedział, że odwiezie Ją motorem do domu, jednak Ona bała się. Bała się, ale przecież ufała mu. Jeden z jego kumpli powiedział "Jak macie zginąć to zrobicie to razem, jak Romeo i Julia", zaśmiała się wsiadając na motor. Ruszyli, byli koło Niej, ktoś nagle wyjechał i stuknął się z Nimi. Ona zginęła na miejscu, On przeżył. Nie mógł wybaczyć sobie tego, że Ona nie żyje z Jego winy. W tą samą noc odebrał sobie życie. Byli razem, obiecali sobie to w końcu..

Siedziała w pokoju  a łzy... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Siedziała w pokoju, a łzy spływały po jej policzkach. Olał ją, nie dawał żadnego znaku. Skuliła nogi do siebie patrząc w okno, nagle ktoś do niej napisał sms'a, nie chciała z nikim rozmawiać, jednak coś jej nie pozwoliło tego olać. Wstała i wzięła telefon, pokazało się Jego imię, od razu przeczytała wiadomość. Napisał, że czeka przed klatką. Ubrała bluzę i wybiegła z domu, ujrzała Go, stał przy motorze. Przytuliła się do Niego nic nie mówiąc, chciała tym przeprosić go za wszystko co złe, aby zrozumiał, że jest dla Niej ważny. Powiedział, że Ją kocha i nie chciał by tak wyszło, że Ona jest wszystkim co ma. I nie ma żadnej innej. Pocałowali się, poczuła jak Jej ciało przechodzi ciepły dreszcz.

Była szczęśliwa  była z Nim.... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Była szczęśliwa, była z Nim. Spotykali się, było wspaniale. Nie widzieli się cztery dni, tęskniła za Nim okropnie, jednak rozumiała. Tłumaczył się, że nie ma czasu, ale wynagrodzi Jej to. Postanowiła, że zrobi mu niespodziankę. Miał mecz na hali, gdzie już była z Nim. Ubrała się ciepło i poszła na mecz, wiedziała, że ucieszy się gdy Ją zobaczy. Szła uśmiechając się sama do siebie, gdy doszła słyszała Go i innych co z Nim grali. Szła za Jego głosem, weszła do środka i zobaczyła Go. Miała podejść, akurat był koniec, jednak ktoś Ją wyprzedził. Do Niego podeszła blondynka składając na Jego ustach pocałunek i łapiąc Go za rękę. Nie wierzyła.. nie wierzyła, że zrobił jej to, tak się Nią zabawił..

Wstawała rano  bo musiała... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Wstawała rano, bo musiała, obowiązki czekały. Ubierała na siebie swoje ulubione czarne spodnie dresowe i białą bluzę, czesała włosy w kitę i wychodziła do szkoły. Wszyscy widzieli, że jest 'inna', wiedzieli, że ktoś Ją zranił. Po szkole wracając do domu paliła papierosa, unikała miejsc, gdzie chodziła z Nim. W domu zamykała się w pokoju, włączała muzykę i leżała patrząc w sufit. Wspomnienia z Nim wracały.. wracały do Niej.. nie, one nigdy jej nie opuściły, w każdej czynności jaką wykonywała był On. Z nikim nie gadała, zamknęła się w sobie. Wieczorami próbowała zasnąć jednak za nim zamknęła oczy i odpłynęła, mijało dużo czasu. I tak codziennie. Każdy dzień wyglądał tak samo, niczym się nie różniły.

Nie mieli ze sobą kontaktu przez... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Nie mieli ze sobą kontaktu przez długie lata. W końcu odzyskali kontakt, znów Bóg postawił Go na Jej drodze. Gdy Go ujrzała Jej serce zaczęło bić jak szalone, On nie mógł oderwać wzroku od Niej. Spotykali się, spędzali mnóstwo czasu razem. Na jednym ze spotkań przybliżył się do Niej, czuła Jego oddech na swojej twarzy, przybliżyli się jeszcze bliżej i pocałowali się. Serce biło jak szalone, przymknęła oczy by oddać się tej chwili. Wyznali sobie miłość, było jak w bajce. W końcu napisał, że wyjeżdża i nie będzie Go tu.. Łzy spływały po jej policzkach, nie chciała tego. Unikał jej przez parę dni, tłumaczył się zmęczeniem po treningach. Rozumiała, jednak gdy zobaczyła inne imię na opisie gadu zrozumiała, że jest ktoś inny. Nie potrafiła powstrzymać łez, które spływały po policzkach, była roztrzęsiona. Przecież mówił, że Ją kocha, że nigdy nie czuł takiego czegoś.. kłamał? Objęła dłońmi kolana i rozpłakała się, uczucia dały znać..

I tęsknie za Tobą  każdego dnia... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

I tęsknie za Tobą, każdego dnia coraz bardziej.

Tak cholernie brakuje mi Ciebie w... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Tak cholernie brakuje mi Ciebie w moim życiu..

Miłość   przychodzi tak... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Miłość - przychodzi tak niespodziewanie, właśnie wtedy, kiedy nauczyłaś się bez niej żyć. Kiedy pozbierałaś się po ostatnim rozstaniu, Ona wtedy przychodzi, stawia na Twojej drodze kogoś, kogo pokochasz i znów zadaje Ci ten ból. Ból, który znasz lepiej niż cokolwiek..

Wmawiała wszystkim  że zaczęła od... teksty

noloveyou dodano: 11 października 2010

Wmawiała wszystkim, że zaczęła od początku, że On to stary rozdział, że to było, że już uodporniła się na Jego. Wystarczył moment, żeby ujrzała Go i pękła. Jej serce zaczęło bić jak szalone, wzrok zatrzymał się na Nim, a jej oczy napełniły się łzami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV