głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noloveyou I w dupie mam te wszystkie niby 'przyjaciółki' które mówią będzie dobrze ułoży się nie wierzą w to co mówią a jednak to mówią i dają głupią nadzieje że tak będz

noloveyou

noloveyou.moblo.pl
I w dupie mam te wszystkie niby 'przyjaciółki' które mówią będzie dobrze ułoży się nie wierzą w to co mówią a jednak to mówią i dają głupią nadzieje że tak będzie.
I w dupie mam te wszystkie niby... teksty

noloveyou dodano: 16 października 2010

I w dupie mam te wszystkie niby 'przyjaciółki', które mówią "będzie dobrze, ułoży się", nie wierzą w to co mówią, a jednak to mówią i dają głupią nadzieje, że tak będzie.

Zdjęcie na ścianie Ty z inną ja... teksty

noloveyou dodano: 16 października 2010

Zdjęcie na ścianie, Ty z inną, ja sama. Czy właśnie tego chciałeś?

Dlaczego taki frajer jak Ty musiał... teksty

noloveyou dodano: 16 października 2010

Dlaczego taki frajer jak Ty musiał mi właśnie zawrócić w głowie?

 Myślisz o Nim czasem?  Tak nie... teksty

noloveyou dodano: 16 października 2010

- Myślisz o Nim czasem? - Tak, nie, czy to ważne? - Ważne, chce wiedzieć czy Go wymazałaś z pamięci. - To tak, myślę o Nim nieustannie 24h godziny na dobę zastanawiając się gdzie popełniliśmy błąd.

śliczne masz wpisy  teksty noloveyou dodał komentarz: śliczne masz wpisy ;* do wpisu 15 października 2010
Skuliła do siebie nogi obejmując... teksty

noloveyou dodano: 15 października 2010

Skuliła do siebie nogi obejmując dłońmi kubek, patrzyła przed siebie zastanawiając się co takiego zrobiła, że tak się stało. Odszedł.. bez żadnego "żegnaj", bez żadnego słowa. Zostawił Ją tak samą sobie, nie wyjaśnił nic. Łzy zaczęły napełniać się w Jej dużych brązowych oczach, powoli, jedna za drugą spływały po Jej policzkach. Nie potrafiła powstrzymać płaczu, nie potrafiła zrozumieć tego, jak się zachował. Kochała Go, darzyła Go uczuciem, a On tak z Niej zadrwił..

 Myślisz że między Wami coś... teksty

noloveyou dodano: 15 października 2010

- Myślisz, że między Wami coś jeszcze jest? - Tak. - Co takiego? - Nienawiść, jaką się oboje darzymy.

Co Ona ma takiego w sobie że... teksty

noloveyou dodano: 15 października 2010

Co Ona ma takiego w sobie, że zostawiłeś mnie dla Niej? To Ona była przy Tobie kiedy Ty potrzebowałeś kogoś, kto po prostu z Tobą pomilczy? To Ona potrafiła wszystko rzucić tylko po to by być przy Tobie? To Ona oddała Tobie całe serce? No powiedz.. co Ona ma takiego, że z dnia na dzień zostawiłeś mnie dla Niej?

Wiesz co? Opowiem Ci o tym co... teksty

noloveyou dodano: 15 października 2010

Wiesz co? Opowiem Ci o tym co przeżyłam kiedy Ty bawiłeś się z Nią. Usiądź, posłuchaj, może wtedy zrozumiesz jakim uczuciem Cię darzyłam. Opowiem Ci o wszystkich nieprzespanych nocach, o wszystkich łzach, które napływały mi do oczu kiedy widziałam Cię z Nią. O tych wszystkich Twoich obietnicach, które mówiłeś a Jej powtarzałeś. Opowiem Ci o tym, jak moje życie zamieniłeś w piekło, jak mnie zniszczyłeś, upokorzyłeś przed wszystkimi.

Nie zapomnij o mnie proszę. teksty

noloveyou dodano: 15 października 2010

Nie zapomnij o mnie, proszę.

Odezwał się do Niej właśnie... teksty

noloveyou dodano: 15 października 2010

Odezwał się do Niej, właśnie wtedy, kiedy nauczyła się bez Niego żyć, kiedy uodporniła się na Jego imię On napisał "Tęsknie za Tobą Maleńka.." a Ona znów wymiękła, Jej serce szalało z miłości, odpisała Mu "Miałeś swoją szansę, wybrałeś inną, powrotów nie ma, Maleńki." Nie chciała tak, chciała by znów był przy niej, ale nie chce znowu cierpieć i to znowu przez takiego Lovelasa..

 Powiesz mi kiedy zaczyna się... teksty

noloveyou dodano: 15 października 2010

- Powiesz mi, kiedy zaczyna się miłość a kończy przyjaźń? - Kiedy na każde spotkanie z Nim szykujesz się godzinami, kiedy serce bije Ci jak oszalałe przy Nim, kiedy Cię przytula przechodzi przez Ciebie ciepły dreszcz. Kiedy po prostu czujesz się przy Nim bezpieczna a na Jego imię reagujesz uśmiechem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV