głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noloveyou On. Blondyn o niebieskich o czach. Zupełne przeciwieństwo mojego ideału chłopaka. Zawsze byłam za wysokimi brunetami. Czy ja się zakochałam? Powiem Ci że równie

noloveyou

noloveyou.moblo.pl
On. Blondyn o niebieskich o czach. Zupełne przeciwieństwo mojego ideału chłopaka. Zawsze byłam za wysokimi brunetami. Czy ja się zakochałam?
On. Blondyn o niebieskich o czach.... teksty

noloveyou dodano: 15 stycznia 2011

On. Blondyn o niebieskich o czach. Zupełne przeciwieństwo mojego ideału chłopaka. Zawsze byłam za wysokimi brunetami. Czy ja się zakochałam?

Powiem Ci że również znam to uczucie.. jak kogoś brakuje..    rozumiem.. sama większość wpisów mam z własnego życia.   ale Twoje naprawdę są genialne.  teksty noloveyou dodał komentarz: Powiem Ci, że również znam to uczucie.. jak kogoś brakuje.. ;-) | rozumiem.. sama większość wpisów mam z własnego życia. ;-) ale Twoje naprawdę są genialne. ;* do wpisu 13 grudnia 2010
Widziałam go. Był wczoraj na hali.... teksty

noloveyou dodano: 13 grudnia 2010

Widziałam go. Był wczoraj na hali. Usiadł z kumplami i gdy zauważył mnie uśmiechnął się. Bałam się na niego spojrzeć, bałam się, że znów to z czym męczyłam się przez dwa miesiące wróci. Jednak musiałam go zobaczyć. Zerknęłam na niego kątem oka i nie zdążyłam odwrócić wzroku. Nasze spojrzenia spotkały się ze sobą, przez dobre parę sekund patrzeliśmy się na siebie, jednak szybko odwróciłam wzrok na przyjaciółkę. Serce zabiło mi mocniej, oczy zaszkliły się. Nie potrafiłam się skupić na meczu, nie wiedziałam kto gra, ile jest. Myślałam o nim, powtarzałam sobie w myślach "skup się na tym cholernym meczu, nie daj nic po sobie poznać". Spoglądał na mnie co chwile, jednak nie odezwał się ani słowem, nie powiedział nawet tego zwykłego głupiego "cześć". Sięgnęłam po torebkę i płaszcz i wstałam kierując się za przyjaciółką do drzwi. Spojrzałam na niego, on na mnie. Patrzeliśmy na siebie aż do chwili kiedy zniknęłam w drzwiach. Zależy mu? Przecież zerkał, uśmiechnął się. Nic nie rozumiem..

fajne wpisy masz.    . teksty noloveyou dodał komentarz: fajne wpisy masz. ;* ;-)). do wpisu 11 grudnia 2010
śliczne masz wpisy.  wszystkie takie rzeczywiste.  teksty noloveyou dodał komentarz: śliczne masz wpisy. ;* wszystkie takie rzeczywiste. ;) do wpisu 11 grudnia 2010
Pamiętasz Nasz pierwszy pocałunek?... teksty

noloveyou dodano: 10 grudnia 2010

Pamiętasz Nasz pierwszy pocałunek? Staliśmy w klatce. Opierałam się plecami o ścianę, a Ty obejmowałeś mnie w pasie mówiąc, że znasz taką jedną mendę śmiejąc się przy tym. Zaśmiałam się razem z Tobą czując, że dzieli Nas parę milimetrów od siebie. Przybliżałeś się do mnie by w końcu złączyć Nasze usta. Po chwili Nasze usta złączyły się, przeszedł mnie ciepły dreszcz. Czułam, że spełniają się marzenia. Uwielbiałam spędzać z Tobą czas. Potrafiłeś mnie rozbawić, sprawić, że czułam się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Ten Twój łobuzerski uśmiech i te Twoje zalotne spojrzenie uwielbiałam w Tobie najbardziej. Kiedy teraz przechodzę w klatce zawsze zatrzymuje się i wspominam to co było kiedyś. Brakuje mi jak mówiłeś do mnie tym swoim głosem 'mendo'. Brakuje mi Twoich oczów, Twojego uśmiechu. Brakuje mi Ciebie..

Nie zadręczam się pytaniami... teksty

noloveyou dodano: 10 grudnia 2010

Nie zadręczam się pytaniami "dlaczego właśnie on?". Widocznie tak miało być. Miał pojawić się w moim życiu, narobić bałaganu i odejść, tak po prostu. I nic nie mogłam zrobić, nie mogłam go zatrzymać. Nie był tym jedynym mimo, że tak bardzo go kochałam. Jednak gdybym mogła spełnić jedno życzenie, poprosiłabym o to by to co było między Nami powtórzyło się..

Kiedy nauczyłam się żyć bez niego... teksty

noloveyou dodano: 10 grudnia 2010

Kiedy nauczyłam się żyć bez niego On wrócił. Pojawił się w moim życiu bez żadnego wyjaśnienia. Dlaczego właśnie teraz, kiedy nauczyłam się normalnie funkcjonować? Kiedy odnalazłam w sobie siły i zaczęłam cieszyć się życiem On wraca i przewraca moje życie do góry nogami.

To nie była miłość ani żadne... teksty

noloveyou dodano: 10 grudnia 2010

To nie była miłość ani żadne zauroczenie. To było chore porządanie siebie nawzajem. Namiętność, która przerodziła się w dziki seks. Niewinne pocałunki stały się bardziej namiętne. Potrafiliśmy bez siebie żyć jednak żadne z Nas nie chciało zrezygnować z tego co miało. Praktycznie nie mieliśmy nic. Tylko to, co Nas łączyło, ale nie w sercu, ale w łóżku..

On mnie nie wybrał oboje... teksty

noloveyou dodano: 10 grudnia 2010

On mnie nie wybrał, oboje wybraliśmy siebie jednak miłość przegrała. Straciliśmy siebie przez własną głupotę. Chcieliśmy udowodnić sobie, że wytrzymamy bez siebie dłużej niż tydzień. Żadne z Nas nie chciało dać za wygraną aż w końcu On znalazł inną. Przeciwieństwo mnie, spokojna, nieśmiała szatynka. I pomyśleć, że straciłam go przez głupi zakład..

Teraz się zamienimy. Ja będę... teksty

noloveyou dodano: 8 grudnia 2010

Teraz się zamienimy. Ja będę bawiła się Tobą, nie będziesz mógł przestać o mnie myśleć. Będziesz chciał więcej, ale wtedy powiem Ci słodkie "spierdalaj Kochanie".

Obiecałam sobie że więcej nie... teksty

noloveyou dodano: 8 grudnia 2010

Obiecałam sobie, że więcej nie popełnię tych samych błędów. To dlaczego Cię pokochałam?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV