głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noloveyou Bez czego nie wyobrażasz sobie życia? Bez tymbarków. Zaśmiałam się patrząc na Jego reakcje. Aha czyli tymbarki są ważniejsze ode mnie? Dobra. zapamiętam to sob

noloveyou

noloveyou.moblo.pl
Bez czego nie wyobrażasz sobie życia? Bez tymbarków. Zaśmiałam się patrząc na Jego reakcje. Aha czyli tymbarki są ważniejsze ode mnie? Dobra. zapamiętam to so
  Bez czego nie wyobrażasz sobie... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

- Bez czego nie wyobrażasz sobie życia? - Bez tymbarków. - Zaśmiałam się patrząc na Jego reakcje. - Aha, czyli tymbarki są ważniejsze ode mnie? Dobra. zapamiętam to sobie. - Odsunął się ode mnie stając tyłem. - Ojj, Misiek. Na żartach się nie znasz? - Nieee. Nie znam. Idź po tymbarka, bo Ci wykupią. - Boże. Jaki Ty czasem bez poczucia humoru jesteś. - Ja się z Tobą drocze Skarbie. Dobrze wiem, że beze mnie sobie nie wyobrażasz życia. Jak i ja bez Ciebie. - uśmiechnął się skradając buziaka. - Ale tymbarki też są ważne, wiesz? - Zaśmiałam się wtulając w Niego. I to jest mój ideał. Uwielbia się ze mną droczyć o wszystko. Zadaje pytanie mimo, że na wszystkie zna odpowiedź.

Zawsze mieć Ciebie obok siebie.... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Zawsze mieć Ciebie obok siebie. Topić się pod Twoim wzrokiem jak wosk. Czuć Cię tak mocno. Czuć Cię przez skórę. Uzależnia mnie Twój smak

Pytasz się mnie czy umiem kłamać?... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Pytasz się mnie czy umiem kłamać? Moje oczy potrafią wszystko, Skarbie.

Mix słodkości : Ty  Twój uśmiech... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Mix słodkości : Ty, Twój uśmiech, Twoje usta, Twoje oczy i Twoje słowa.

Kocham ten moment  kiedy delikatnie... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Kocham ten moment, kiedy delikatnie opuszczasz głowę, a ja staje na palcach. wpatrujemy się w swoje oczy do czasu, aż nasze usta się muskają. Potem zatracamy się w sobie. Ogrzani szeptem własnych ust. Ta chwila mogłaby trwać wieczność. Kiedy czuję bliskość Twego ciała od razu na mojej twarzy pojawia się szeroki uśmiech .

Uwielbiam Cię za to  że jesteś. Za... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Uwielbiam Cię za to, że jesteś. Za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

  Bez tymbarka nie przeżyłabyś?... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

- Bez tymbarka nie przeżyłabyś? - Zaśmiał się siadając koło mnie na murku. - To którego chcesz? - Dobrze wiesz, że jabłko-mięte. - Ale był tylko jeden i jest dla mnie. Ty się zadowolisz każdym byle byś kapsla miała. - Ponownie się zaśmiał drocząc się ze mną. - A weź! Nie gadam z Tobą. - Odwróciłam się do niego plecami. - Tak tak, też Cię kocham i już nie udawaj, że się fochasz. - A udowodnić Ci, że potrafię? - Dobrze wiemy że nie. Za bardzo mnie kochasz Skarbie. - Musnął mnie w czółko dając mi tymbarka o smaku jabłko-mięta. Miał racje. Nie potrafię być na niego zła. I to jest zajebiste. Zawsze kiedy się droczy ze mną to i tak ustępuje. I za to go kocham.

Wiesz jak to boli kiedy osoba na... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Wiesz jak to boli kiedy osoba na której Ci zależy tak po prostu zaczyna Cię zlewać? Kiedy oddałaś tej osobie swoje małe serce a On je złamał na drobne kawałki? Kiedy poczułaś się przy tej osobie bezpieczna. Chciałaś dzielić z Nią świat a On po prostu zabawił się Tobą jak każdą? Wiesz jak to jest nie spać nocami przez wspomnienia? Nie wiesz? Więc proszę nie mów mi, że będzie dobrze skoro nie wiesz przez co przechodzę. To trzeba przeżyć samemu. A wierz mi - nie ma nic gorszego od utraty osoby którą darzysz wielkim uczuciem.

Siedzieliśmy u Niego oglądając... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Siedzieliśmy u Niego oglądając film. Przytuliłam się do Niego jedząc żelki. - Uzależniona jesteś. - Spojrzał na mnie śmiejąc się i obejmując mnie ramieniem. - Tak kochanie, jestem uzależniona. Ale od Ciebie. - Odłożyłam żelki za siebie i zaczęłam Go całować. Jak nigdy dotąd wreszcie byłam szczęśliwa.

Ile będziemy jeszcze oszukiwać... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Ile będziemy jeszcze oszukiwać samych siebie? Oboje czujemy to samo. Jednak jesteś zbyt głupi i dumny by przyznać się do tego co czujesz.

I mogę powiedzieć z czystym... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

I mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że mam na Ciebie wyjebane.

Nie obiecuj  że będzie dobrze.... teksty

noloveyou dodano: 27 stycznia 2011

Nie obiecuj, że będzie dobrze. Obiecaj mi, że zrobisz wszystko by tak było.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV