głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nocjestdlamnie Lubię wieczorami spacerować z słuchawkami na uszach i najlepszą muzyką z nich wypływającą. Wtedy myślę o wszystkim. Dzisiaj też tak było. Starałam się wyciągnąć

nocjestdlamnie

nocjestdlamnie.moblo.pl
Lubię wieczorami spacerować z słuchawkami na uszach i najlepszą muzyką z nich wypływającą. Wtedy myślę o wszystkim. Dzisiaj też tak było. Starałam się wyciągnąć jakiekolw
Lubię wieczorami spacerować z... teksty

nocjestdlamnie dodano: 3 stycznia 2012

Lubię wieczorami spacerować z słuchawkami na uszach i najlepszą muzyką z nich wypływającą. Wtedy myślę o wszystkim. Dzisiaj też tak było. Starałam się wyciągnąć jakiekolwiek wnioski z tego, co dzieje się dookoła mnie. Jedyne co mi się udało to zmarznąć. Wspomnienia sprawiły, że z tych oczu, które tak wiele osób podziwia, wypłynęło trochę łez. Łez tęsknoty, bezsilności, braku nadziei, smutku. Łez, które tylko Ty potrafisz powstrzymać swoją obecnością.

Obiecałam sobie  że nie będę się... teksty

nocjestdlamnie dodano: 3 stycznia 2012

Obiecałam sobie, że nie będę się nikomu narzucać. Ty nie wiedzieć czemu się nie odzywasz. Boisz się? Jeśli tak, to czego? A może głupio Ci odpisać na smsa? ..Wiesz co? Głupio to ja mogę się czuć pisząc do Ciebie codziennie jak jakaś pojebana i czekając z telefonem w ręku na jakąkolwiek odpowiedź.

I znów to uczucie  kiedy... teksty

nocjestdlamnie dodano: 2 stycznia 2012

I znów to uczucie, kiedy najważniejsze dla Ciebie osoby mają Cię w dupie. Spoko. Przyzwyczaiłam się. Tylko kurwa dlaczego jeśli ja nie miałam i nie mam wyjebane.

dobre. teksty nocjestdlamnie dodał komentarz: dobre. do wpisu 2 stycznia 2012
Kolejny raz dochodzę do wniosku  że... teksty

nocjestdlamnie dodano: 1 stycznia 2012

Kolejny raz dochodzę do wniosku, że jestem w chuj słaba. Nie radzę sobie. Z Tobą zawsze było inaczej, zawsze byłaś podporą. Teraz jestem wystawiona na zajebistą próbę wytrzymałości. Czuję, że spadam w dół, niżej i niżej. Na ten moment wynik testu nie jest pozytywny. Nie potrafię wziąć się w garść. Wszystko mnie przerasta. A w życiu przecież nie dostajemy drugiej szansy, nie?

skąd ja to znam.. teksty nocjestdlamnie dodał komentarz: skąd ja to znam.. do wpisu 1 stycznia 2012
I mam kurwa nadzieję  że ten nowy... teksty

nocjestdlamnie dodano: 31 grudnia 2011

I mam kurwa nadzieję, że ten nowy rok będzie dużo lepszy niż prawie połowa tego, który się kończy.

Od jakiegoś czasu nic innego nie... teksty

nocjestdlamnie dodano: 29 grudnia 2011

Od jakiegoś czasu nic innego nie robi tylko zadaje sobie jedno i to samo pytanie, a w odpowiedzi serce kłóci się z rozumem.

Dokładnie rok temu siedziały koło... teksty

nocjestdlamnie dodano: 23 grudnia 2011

Dokładnie rok temu siedziały koło siebie. Wymieniały się prezentami świątecznymi. Była taka szczęśliwa. A dzisiaj? Dzisiaj siedzi sama, patrzy się w okno, za którym nawet nie widać, że są święta. Jest jej źle. Bardzo. Chciałaby cofnąć się w czasie, ale nie po to, żeby coś zmienić tylko po to, żeby przeżyć wszystkie wspaniałe chwile jeszcze raz.

I nieważne co by zrobiła  jakie... teksty

nocjestdlamnie dodano: 22 grudnia 2011

I nieważne co by zrobiła, jakie miałaby chęci. I tak wszystko jest na 'nie'.

Wychodzisz. Wszystkim mówisz  że... teksty

nocjestdlamnie dodano: 20 grudnia 2011

Wychodzisz. Wszystkim mówisz, że jedziesz do znajomej, ale robisz zupełnie coś innego. Wracasz na następny dzień, kiedy nikogo nie ma w domu, zabierasz kilka rzeczy i znów wychodzisz. Ślad po Tobie zanika. Rodzina, znajomi i wiele innych osób szuka Cię w całej Polsce. Jest im w chuj ciężko. Po jakimś czasie najbliżsi godzą się z myślą, że żyjesz sobie gdzieś szczęśliwie. Ale przychodzi moment, kiedy cała ta nadzieja pryska. Moment, w którym dowiadują się, że Ciebie już nie ma. Wtedy już wszystko w nich umiera. Wszystko.

Stało się. Jak co noc miś jest jej... teksty

nocjestdlamnie dodano: 19 grudnia 2011

Stało się. Jak co noc miś jest jej najlepszym przyjacielem. Znów musi patrzeć jak ona płacze, znów musi wycierać swoim noskiem jej łzy, znów stara się pomóc jej w tym wszystkim, ale jest bezradny. Nikt i nic nie jest w stanie jej pomóc. Na pewno jeszcze nie teraz. Nie, kiedy ona wie i czuje, że nadal kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV