głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nocjestdlamnie W życiu nie jest jak w bajce. Na pstryknięcie palcem nie mamy tego co byśmy chcieli. Na sukces zaufanie przyjaźń... na wszystko trzeba sobie zapracować. I niech

nocjestdlamnie

nocjestdlamnie.moblo.pl
W życiu nie jest jak w bajce. Na pstryknięcie palcem nie mamy tego co byśmy chcieli. Na sukces zaufanie przyjaźń... na wszystko trzeba sobie zapracować. I niech nikt
W życiu nie jest jak w bajce. Na... teksty

nocjestdlamnie dodano: 2 kwietnia 2012

W życiu nie jest jak w bajce. Na pstryknięcie palcem nie mamy tego, co byśmy chcieli. Na sukces, zaufanie, przyjaźń... na wszystko trzeba sobie zapracować. I niech nikt nie mówi, że to takie proste.

Uwielbiam pokazywać  tym  którzy... teksty

nocjestdlamnie dodano: 2 kwietnia 2012

Uwielbiam pokazywać, tym, którzy przestali wierzyć, że jednak można. Odczuwam wtedy taką pierdoloną satysfakcję i zajebiste uczucie zwycięstwa.

:  teksty nocjestdlamnie dodał komentarz: :* do wpisu 29 marca 2012
lubiem. teksty nocjestdlamnie dodał komentarz: lubiem. do wpisu 26 marca 2012
Drink  gadu  muzyka   cały opis... teksty

nocjestdlamnie dodano: 20 marca 2012

Drink, gadu, muzyka - cały opis mojego wieczoru. Co za każdym razem się zmienia? Jedynie to, że z dnia na dzień coraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że może być coś bez sensu, ale nic nie dzieje się bez znaczenia.

Uwielbiam patrzeć w niebo. Nocą... teksty

nocjestdlamnie dodano: 20 marca 2012

Uwielbiam patrzeć w niebo. Nocą, gdy jest bezchmurne, doskonale widać gwiazdy. Mogłabym wpatrywać się w nie bez końca. Każda z nich ma w sobie jakieś marzenie, jakiś cel. Razem tworzą niesamowite historie, dzięki którym nawet sen staje się lepszy.

Odległość. Niby jesteśmy w stanie... teksty

nocjestdlamnie dodano: 18 marca 2012

Odległość. Niby jesteśmy w stanie ją pokonać samochodem, pociągiem, autobusem czy nawet rowerem, ale mimo wszystko jest zajebistą przeszkodą w nawiązywaniu i kontynuowaniu znajomości. Nawet tych dla nas najważniejszych.

Wystarczył jeden głupi wyjazd i... teksty

nocjestdlamnie dodano: 14 marca 2012

Wystarczył jeden głupi wyjazd i wspomnienia wracają ze zdwojoną siłą. Nie jest dobrze.

W moim innym świecie możemy gadać... teksty

nocjestdlamnie dodano: 7 marca 2012

W moim innym świecie możemy gadać do rana i rozumiesz mnie bezsprzecznie, i jemy wspólne śniadania, i należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania, i czujemy się bezpiecznie jakby cały świat był dla nas. W moim innym świecie nawet, gdy jest ciężko, tylko razem zawsze lądujemy miękko i łączy nas namiętność, z której mogą szydzić, lecz dopóki jesteś ze mną nie mamy się czego wstydzić. W moim świecie jesteś ze mną nawet, gdy mamy kryzys, bo rozumiesz tak jak ja, że to jest kwestią decyzji. Spotykam Ciebie znów, patrzysz na mnie i widzisz, że czuję to co Ty albo któreś z nas się myli. Palę papierosa i patrzę w Twoje oczy, myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy. W moim innym świecie planujemy przyszłość, ale teraz nie ma Cię, chyba właśnie wyszłaś. [Pezet]

Mimo wszystko co chwilę patrzę czy... teksty

nocjestdlamnie dodano: 4 marca 2012

Mimo wszystko co chwilę patrzę czy nie dostałam od Ciebie jakiegokolwiek smsa. Mimo wszystko szukam Cię wzrokiem, gdy idę przez miasto. Mimo wszystko moja głowa przepełniona jest Tobą. Mimo wszystko jesteś dla mnie najważniejsza. Mimo wszystko Cię kocham.

Znajomi  mecz  wino. Nic... teksty

nocjestdlamnie dodano: 29 luty 2012

Znajomi, mecz, wino. Nic nadzwyczajnego. Teraz tylko potrzebuję kogoś, kto zamieni to wszystko w coś niezwykłego. Chyba nie proszę o wiele, co?

od czyjej obecności zaczęłaś się tak uzależniać?    teksty nocjestdlamnie dodał komentarz: od czyjej obecności zaczęłaś się tak uzależniać? ;> do wpisu 26 luty 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV