głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niesklonowana Deficyt iskry nic nie ma znaczenia Zakochałam się kiedyś w słowach. Nie w tym jak ktoś wyglądał jaki miał głos nie w zapachu nie w uśmiechu czy koloru oczu ale

niesklonowana

niesklonowana.moblo.pl
Deficyt iskry nic nie ma znaczenia
Deficyt iskry  nic nie ma znaczenia teksty

niesklonowana dodano: 22 stycznia 2015

Deficyt iskry, nic nie ma znaczenia

Zakochałam się kiedyś w słowach.... teksty

niesklonowana dodano: 19 stycznia 2015

Zakochałam się kiedyś w słowach. Nie w tym jak ktoś wyglądał, jaki miał głos, nie w zapachu, nie w uśmiechu czy koloru oczu, ale w literach ułożonych w słowa, w słodkich błędach językowych, źle stawianych przecinkach. Tak, to absurd, wiem, ale to był chyba najcudowniejszy absurd w moim życiu. Mimo wszystko cieszę się, że skończył się bezpowrotnie, bo czasami koniec, to taki lepszy początek czegoś zupełnie innego.

 Sukces to nie kwestia wrodzonego... teksty

niesklonowana dodano: 11 stycznia 2015

"Sukces to nie kwestia wrodzonego talentu, błyskotliwej inteligencji ani szczęścia. Sukcesy odnoszą ludzie przekonani o tym, że wciąż mogą się wiele nauczyć". Carol Dweck

Może nie najważniejsze jest chcieć... teksty

niesklonowana dodano: 27 grudnia 2014

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.

I see future with You. teksty

niesklonowana dodano: 27 grudnia 2014

I see future with You.

Potrzeby ciała można zaspokoić... teksty

niesklonowana dodano: 21 grudnia 2014

Potrzeby ciała można zaspokoić , potrzeby serca zlekceważyć...

  Po raz pierwszy cała moja... teksty

niesklonowana dodano: 14 grudnia 2014

" Po raz pierwszy cała moja miłość skupia się na odpowiednim mężczyźnie i po raz pierwszy nie niszczy mnie od środka. Nigdy dotąd nie otrzymałam od nikogo tak szczerej, czystej, dojrzałej i bezinteresownej miłości, nigdy też nikomu takiego uczucia nie byłam w stanie dać. Nie potrafię przypomnieć sobie swojego lustrzanego odbicia zanim poznałam jego i nie potrafię myśleć o tym, jak wyglądałoby moje życie, gdyby zabrakło w nim osoby, która sprawiła, że poznałam smak łez wylanych ze szczęścia. Mówiąc w skrócie, dałabym Ci wszystko, co mam. A gdybyś potrzebował więcej, zdobyłabym to i podarowała Ci. W ten sposób Cię kocham. "

Odpoczywala od samej siebie... teksty

niesklonowana dodano: 7 grudnia 2014

Odpoczywala od samej siebie , rozstajac sie ze soba.

Słabi ludzie szukają zemsty  silni... teksty

niesklonowana dodano: 6 grudnia 2014

Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, inteligentni ignorują

It s impossible to  must  do... teksty

niesklonowana dodano: 1 grudnia 2014

It`s impossible to "must" do something - even if someone puts a pistol close to your head, there is always a choice. It means helplessness doesn`t exist.

 Tęsknie za Tobą jak nigdy w życiu... teksty

niesklonowana dodano: 31 października 2014

"Tęsknie za Tobą jak nigdy w życiu za nikim, tęsknie jakbym miała pięć lat i czekała na kolejne Boże Narodzenie. I najgorsze w tej tęsknocie jest to, że nie wyjechałeś na drugi koniec świata, że nie leczysz słoni w Afryce, nie budujesz igloo Eskimosom, nie brudzisz się spaghetti na jednej z ciasnych, zatłoczonych, włoskich uliczek. Pod względem odległości mierzalnej jesteś bliżej niż blisko. Jesteś bliżej niż blisko, a dzielą nas kilometry niewypowiedzianych słów i słów powiedzianych niepotrzebnie, mile zranionych uczuć, hektary urażonej dumy, godziny i dni niespełnionej miłości"

'Ile razy modliłem się o czyjąś... teksty

niesklonowana dodano: 25 października 2014

'Ile razy modliłem się o czyjąś obecność i modlitwy zostawały wysłuchane, i Bóg zsyłał czyjąś obecność, i ja w najwyższym popłochu nikomu nawet progu nie pozwalałem przekroczyć.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 29 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV