głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niesklonowana Wszystko polega na tym żeby człowiek był taki jaki jest żeby nie wstydził się chcieć tego czego chce i marzyć o tym o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikam

niesklonowana

niesklonowana.moblo.pl
Wszystko polega na tym żeby człowiek był taki jaki jest żeby nie wstydził się chcieć tego czego chce i marzyć o tym o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami
 Wszystko polega na tym  żeby... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

"Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą."

 Spotkałem kiedyś płomień o... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

"Spotkałem kiedyś płomień o zielonych oczach, zimnych dłoniach i gorących wargach. Dotknąłem kiedyś duszy, tak niespokojnej i gwałtownej jak podmuch górskiego wiatru. Znalazłem kiedyś gwiazdę na wschodzie, jaśniejszą od wszystkich innych, którą nazwałem imieniem moich marzeń."

Ja w ogóle bardzo trudno się... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

Ja w ogóle bardzo trudno się zaprzyjaźniam. Jest dużo ludzi, których lubię, i myślę, że oni mnie też lubią, ale nie jesteśmy przyjaciółmi, albo może nawet jesteśmy, tylko ja o tym nie wiem."

 Ciągle się czuję tak  jakbym... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

"Ciągle się czuję tak, jakbym usiłował stać się kimś innym. Jakbym próbował znaleźć nowe miejsce, nowe życie, nową osobowość. To pewnie część dojrzewania, ale też próba określenia siebie na nowo. Stając się kimś innym, mogę się uwolnić od wszystkiego. Kiedyś poważnie wierzyłem, że mogę uciec od samego siebie - jeżeli tylko bardzo się postaram. Ale zawsze trafiałem w ślepą uliczkę. Dokądkolwiek zmierzałem, zawsze pozostawałem taki sam. To, czego ci brakuje, nigdy się nie zmienia. Może się zmienić otoczenie, ale wciąż pozostaję tą samą niekompletną osobą. Nęka mnie głód, którego nigdy nie zdołam zaspokoić."

 Nagle wszystko  a może nie wszystko... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

"Nagle wszystko (a może nie wszystko, może tylko bardzo dużo) zawisło w próżni, w której mogę dostrzec jedynie ciebie. Ja już tak będę jechał do ciebie w nieskończoność."

 Z Tobą mogę mówić swobodniej... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

"Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko."

Kiedy uścisk zamienia się w cien... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

Kiedy uścisk zamienia się w cien Kiedy wypala Cię słońce i księżyc. Kiedy coś co było snem i obawą nadeszłą jawą.

nie wierzę w cuda  ale skoro mnie... teksty

niesklonowana dodano: 5 października 2014

nie wierzę w cuda, ale skoro mnie kochasz, to jednak muszą istnieć.

lubię Pański humor  dzieli go... teksty

niesklonowana dodano: 11 września 2014

lubię Pański humor, dzieli go zaledwie pół tonu od chronicznej powagi, dlatego brzmi szczególnie dziwacznie!

− Ofiara – powiedziałam wolno.... teksty

niesklonowana dodano: 29 sierpnia 2014

− Ofiara – powiedziałam wolno. – To różnica pomiędzy tobą, a mną. − Co? – Uważnie mnie obserwował, gdy rozważałam losy moich przyjaciół i teraz został za- skoczony. – O czym ty mówisz. ? − Powiedziałeś, że byłeś ofiarą. To dlatego... To dlatego ostatecznie do siebie nie pasujemy. Bez względu na wszystko, co się wydarzyło, nigdy nie myślałam o sobie w ten sposób. Bycie ofiarą oznacza, że jesteś bezsilny. Że nie podejmujesz działania. Ja zawsze... za- wsze robiłam coś, by walczyć dla siebie... i dla innych. Choćby nie wiem co.

twoj dowcip jak zwykle zachwyca... teksty

niesklonowana dodano: 21 sierpnia 2014

twoj dowcip jak zwykle zachwyca panie... ledwo moge sie po nim pozbierac

Fakt  że czegoś chcemy  nie oznacza... teksty

niesklonowana dodano: 17 sierpnia 2014

Fakt, że czegoś chcemy, nie oznacza jeszcze, że to jest właściwe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV