głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoladoweniebo Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości. To dobry czas żeby pomyśleć o wszystkim co się z

czekoladoweniebo

czekoladoweniebo.moblo.pl
Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości.
Jeśli moja nieobecność nie zmienia... teksty

czekoladoweniebo dodano: 13 kwietnia 2016

Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości.

To dobry czas  żeby pomyśleć o... teksty

czekoladoweniebo dodano: 24 grudnia 2015

To dobry czas, żeby pomyśleć o wszystkim, co się zdarzyło w tym roku i o tym, co być może zdarzy się w przyszłym. Wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Bo przecież wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa Cię od środka.

Dzidziu dzisiaj masz urodziny. szkoda... teksty

czekoladoweniebo dodano: 13 listopada 2015

Dzidziu dzisiaj masz urodziny. szkoda, że Ciebie już tutaj nie ma. nie rozmawialiśmy już tak długi czas. wybaczysz mi? wybacz mi, za moją nieobecność. wybacz mi za to, że już tak często o Tobie nie myślę. wybacz mi, za to, że nie jestem silna, i nadal jest mi z tym ciężko, chociaż już tyle nie płaczę, ale to nie miało być tak. wszystko miało się ułożyć, gdyż wszystko się sypie. wróć tu i przytul mnie najmocniej jak umiesz, bo brakuje mi tego. brakuje mi ciepła i miłości z tamtych chwil, brakuje mi tego poczucia, że ktoś mnie kocha. Wróć tu, obejmij mnie, i powiedz, że jeszcze się ułoży. daj mi nadziei na lepszy dzień, daj mi jej, miłości, nadziei i wiary, bez której nie da się żyć, daj mi ją, bo tu zwariuje. wróć i zostań już do końca.

ciężko jest pokochać kogoś  gdy... teksty

czekoladoweniebo dodano: 13 listopada 2015

ciężko jest pokochać kogoś, gdy szukasz tego, co było w osobie, która kiedyś była dla Ciebie wszystkim.

błagam  napraw mnie. teksty

czekoladoweniebo dodano: 19 września 2015

błagam, napraw mnie.

uczucia nie znikają tylko dlatego... teksty

czekoladoweniebo dodano: 10 czerwca 2015

uczucia nie znikają tylko dlatego, że wszystko skończone.

Czasami mamy niewyobrażalne... teksty

czekoladoweniebo dodano: 13 maja 2015

Czasami mamy niewyobrażalne pragnienie, aby zacząć całe nasze życie od nowa.

już zawsze będę Cię kochała. teksty

czekoladoweniebo dodano: 6 maja 2015

już zawsze będę Cię kochała.

tęsknota jak każda inna choroba... teksty

czekoladoweniebo dodano: 10 luty 2015

tęsknota jak każda inna choroba, potrzebuje czasu, by się przełamać i zniknąć. dajmy jej zatem ten czas, nic na siłę. nie próbujmy jej wyprzeć - tym bardziej zastępując swoją pustkę innym człowiekiem. takim zachowaniem ranimy siebie i co gorsza innych ludzi, a przecież nikt nie powinien płacić za to, że ktoś nam kiedyś zadał ból. lepiej poczekać, czasem to długo trwa zanim się wszystko ułoży, ale warto wytrzymać. jeśli pojawi się ten odpowiedni człowiek, swoją miłością sprawi, że wszystko co złe odejdzie, a te dzisiejsze tęsknoty będą znaczyły prawie tyle co nic. nie mówię, że przestaną być ważne, bo być może zawsze będzie się mieć je głęboko w sercu, tak samo jak osobę, która te tęsknoty wywołała, ale nie będą już najważniejsze. nie będą dominować, sprawiać smutek i ból. będą już tylko cichym wspomnieniem, lekcją, która czegoś nas nauczyła, a efektem tej lekcji będzie obecność osoby, której w końcu będzie na nas prawdziwie zależeć. ale dajmy mu czas, dajmy czasowi czas.

gdy ktoś płacze  nie pytaj o... teksty

czekoladoweniebo dodano: 27 stycznia 2015

gdy ktoś płacze, nie pytaj o powód. przecież właśnie dlatego powstają łzy, że coś nie mieści się w słowach.

nie wiem  naprawdę nie wiem już... teksty

czekoladoweniebo dodano: 27 stycznia 2015

nie wiem, naprawdę nie wiem już nic. tak często ludzie pytają mnie o coś a ja jedyne co potrafię to spojrzeć na nich bez słowa i wzruszyć ramionami. nie potrafię określić czy jest mi smutno, czy jest mi wesoło, czy może czuję się dobrze lub źle. żyję, oddycham i jakoś w miarę funkcjonuje bo wiem, że tego wymagają ode mnie inni. nie chcę płakać a może już nawet nie potrafię. czekam na coś, nieustannie czekam na coś, ale sama nie wiem na co.

tak trudno jest zebrać się w sobie.... teksty

czekoladoweniebo dodano: 27 stycznia 2015

tak trudno jest zebrać się w sobie. powiedzieć "dam radę" i dać, zawalczyć. utrzymać motywację. nie patrzeć wstecz. nie przejmować się zdaniem innych. dążyć do celu. wciąż zaparcie iść do przodu. nie odpuszczać, gdy pojawi się błahy problem. nie wylewać łez. nie czekać na czyjąś pomocną dłoń. tak trudno jest pokonać w sobie tę blokadę, która nie pozwala na więcej i przez którą tak wiele tracimy. tak trudno jest wygrywać, kiedy nie ma się chęci na walkę, kiedy wszystko to, co dotychczas było siłą, utraciło się na zawsze.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 72 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV