głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niesklonowana

Chcę z powrotem moje pocałunki. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. I każdy oddech którego się trzymałaś. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. Oddaj mi powitania i pożegnania. I zapakuj każde dzień dobry i dobranoc. Chcę wschody słońca i księżyce. Zabieram wszystkie moje pocałunki. Chcę z powrotem moje pocałunki.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Chcę z powrotem moje pocałunki. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. I każdy oddech, którego się trzymałaś. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. Oddaj mi powitania i pożegnania. I zapakuj każde dzień dobry i dobranoc. Chcę wschody słońca i księżyce. Zabieram wszystkie moje pocałunki. Chcę z powrotem moje pocałunki.

Moja przeszłość pokazuje mi iż wciąż coś do mnie czuje a moja teraźniejszość pokazuje mi iż czuje coś do mnie co jeszcze piękniej zaowocuje w przyszłości.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Moja przeszłość pokazuje mi iż wciąż coś do mnie czuje, a moja teraźniejszość pokazuje mi iż czuje coś do mnie co jeszcze piękniej zaowocuje w przyszłości.

Mógł mnie od siebie uzależnić ale kurwa nie skorzystał.  własne c:

souleater dodano: 1 tydzień temu

Mógł mnie od siebie uzależnić, ale kurwa nie skorzystał. / własne c:

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017 rok  jest. Wstępny plan na sylwestra  jest. Dobre zastawienie  jest. Wyznaczone priorytety  Są.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017 rok - jest. Wstępny plan na sylwestra - jest. Dobre zastawienie - jest. Wyznaczone priorytety - Są.

Mam nadzieje że te święta spędziliście w gronie bliskich w ciszy oraz spokoju. Ja spędziłam je na spokojnie szału nie było ale najważniejsze osoby były przy mnie. Odłożyłam na bok wszystkie media społecznościowe. Wracamy do rzeczywistości.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Mam nadzieje, że te święta spędziliście w gronie bliskich w ciszy oraz spokoju. Ja spędziłam je na spokojnie, szału nie było, ale najważniejsze osoby były przy mnie. Odłożyłam na bok wszystkie media społecznościowe. Wracamy do rzeczywistości.

Można mi pomagać na różne sposoby ale oddychać muszę sam.   Jacek Podsiadło

souleater dodano: 2 tygodnie temu

Można mi pomagać na różne sposoby, ale oddychać muszę sam. - Jacek Podsiadło

 Ona tanio swojej skóry nie sprzeda  cytat o mnie piękny

pocketful_of_sunshine dodano: 20 grudnia 2016

,,Ona tanio swojej skóry nie sprzeda" - cytat o mnie, piękny

Czemu jestem taką osobą która szuka dziury w całym ? Kłócę się i obrażam a po chwili orientuje się że całe zajście jest niepotrzebne i ja zawiniłam. Porównuje ten nowy związek z tym poprzednim który był dla mnie bardzo ważny . Chciałabym się rozpisać  porównać ale to mimo wszystko sprawa mojego serca a aktualnie jest wspaniale więc nie ma po c wracać do przeszłości.

pocketful_of_sunshine dodano: 19 grudnia 2016

Czemu jestem taką osobą, która szuka dziury w całym ? Kłócę się i obrażam ,a po chwili orientuje się, że całe zajście jest niepotrzebne i ja zawiniłam. Porównuje ten nowy związek z tym poprzednim, który był dla mnie bardzo ważny . Chciałabym się rozpisać , porównać, ale to mimo wszystko sprawa mojego serca, a aktualnie jest wspaniale więc nie ma po c wracać do przeszłości.

Niczego nie doceniamy. Żyjemy w pośpiechu orientując się jak wiele rzeczy nie dostrzegamy na co dzień. Coraz więcej moich znajomych nie ma któregoś z rodziców bądź dowiaduje się że jeden z nich jest poważnie chory. Mam świadomość że rodzice to skarb mimo kłótni szlabanów odmiennych poglądów. Po prostu ich mamy ! Niektóry muszą dawać sobie radę sami z wieloma problemami. Czy to iż pokłócimy się o godzinę powrotu do domu bądź złe oceny niszczy naszą miłość ? Oni po prostu są i cholernie chce mi się płakać kiedy myślę  że kiedyś będę musiała ich pożegnać. Odejdźmy od telewizora czy komputera ... idź do kuchni zrób rodzicom herbatę i usiądź razem z nimi . Bo niektórzy w tym momencie siedzą sami .

pocketful_of_sunshine dodano: 18 grudnia 2016

Niczego nie doceniamy. Żyjemy w pośpiechu orientując się jak wiele rzeczy nie dostrzegamy na co dzień. Coraz więcej moich znajomych nie ma któregoś z rodziców bądź dowiaduje się że jeden z nich jest poważnie chory. Mam świadomość, że rodzice to skarb, mimo kłótni, szlabanów, odmiennych poglądów. Po prostu ich mamy ! Niektóry muszą dawać sobie radę sami z wieloma problemami. Czy to iż pokłócimy się o godzinę powrotu do domu, bądź złe oceny niszczy naszą miłość ? Oni po prostu są i cholernie chce mi się płakać, kiedy myślę , że kiedyś będę musiała ich pożegnać. Odejdźmy od telewizora czy komputera ... idź do kuchni zrób rodzicom herbatę i usiądź razem z nimi . Bo niektórzy w tym momencie siedzą sami .

 Co słychać? A czy kurwa nie można jeszcze bardziej idiotycznie. Ludzie lubią rozmawiać w skrótach. Co słychać co tam dobrego jak tam A ja mam ochotę odpowiedzieć: chuj cię to obchodzi. Bo nawet jeśli źle to nasza rozmowa skończy się za pięć minut. I żebym nawet przedstawił historię mojej choroby i dowody na załamanie nic z tym nie zrobisz. Dlaczego lubimy zaczynać od dupy strony? Kurwa słychać niewiele  otacza mnie przerażająca cisza. Czy to satysfakcjonująca odpowiedź?    Damian Sawa NB

souleater dodano: 11 grudnia 2016

"Co słychać? A czy kurwa nie można jeszcze bardziej idiotycznie. Ludzie lubią rozmawiać w skrótach. "Co słychać, co tam dobrego, jak tam" A ja mam ochotę odpowiedzieć: chuj cię to obchodzi. Bo nawet jeśli źle, to nasza rozmowa skończy się za pięć minut. I żebym nawet przedstawił historię mojej choroby i dowody na załamanie, nic z tym nie zrobisz. Dlaczego lubimy zaczynać od dupy strony? Kurwa słychać niewiele - otacza mnie przerażająca cisza. Czy to satysfakcjonująca odpowiedź? " - Damian Sawa /NB

Spędzaliśmy ten grudniowy wieczór razem. Siedzieliśmy w kuchni piliśmy herbatę i jak to zawsze głodna para jedliśmy tosty. Wtedy on złapał mnie za rękę i powiedział  Nie chcę aby to był związek na 15 minut

pocketful_of_sunshine dodano: 9 grudnia 2016

Spędzaliśmy ten grudniowy wieczór razem. Siedzieliśmy w kuchni, piliśmy herbatę i jak to zawsze głodna para jedliśmy tosty. Wtedy on złapał mnie za rękę i powiedział ,, Nie chcę, aby to był związek na 15 minut"

I kiedy wszystko jest dobrze ja zaczynam szukać dziury w całym. Czuję zazdrość widząc jakie zdjęcia innych kobiet lubi. Może to nie zazdrość tylko brak pewności siebie ? Następnego dnia stroję się  żeby wyglądać jak najlepiej  a następnego dnia nie mam ochoty z nim gadać widząc kolejne lajki  bo zdaje sobie sprawę że nie jestem piękna jak inne kobiety. Ale przecież on jest ze mną ! Może dziś jest ze mną  a jutro już nie ... Muszę coś zrobić ze swoją psychiką bo ona pogarsza wszystko .

pocketful_of_sunshine dodano: 7 grudnia 2016

I kiedy wszystko jest dobrze, ja zaczynam szukać dziury w całym. Czuję zazdrość widząc jakie zdjęcia innych kobiet lubi. Może to nie zazdrość tylko brak pewności siebie ? Następnego dnia stroję się , żeby wyglądać jak najlepiej , a następnego dnia nie mam ochoty z nim gadać widząc kolejne lajki , bo zdaje sobie sprawę, że nie jestem piękna jak inne kobiety. Ale przecież on jest ze mną ! Może dziś jest ze mną , a jutro już nie ... Muszę coś zrobić ze swoją psychiką, bo ona pogarsza wszystko .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV