głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niesklonowana

Chcę kogoś obok

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 15:28

Chcę kogoś obok

A może by tak nad morze. To będzie dobry wyjazd !

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

A może by tak nad morze. To będzie dobry wyjazd !

Pewna znajomość bardzo mnie zaskoczyła. Przez cały czas nie rozmawialiśmy dopiero na koniec studiów zaczęliśmy rozmawiać on chciał się oświadczyć a miałam nowy związek. Po paru miesiącach rozmów każdemu z nas sprawy sercowe się rozsypały. Byliśmy dla siebie wsparciem i organizowaliśmy wspólne wypady ale to nie były wypady na imprezy tylko kilka dni nad morzem z koleżanką lub w małym gronie wyprawa w góry. Dzięki tej znajomości nauczyłam się że wystarczą trzy dni wolnego trochę organizacji i można realizować małe marzenia. Z koleżankami ze studiów trzymałam się od początku a już dziś nie mamy kontaktu.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Pewna znajomość bardzo mnie zaskoczyła. Przez cały czas nie rozmawialiśmy, dopiero na koniec studiów zaczęliśmy rozmawiać on chciał się oświadczyć, a miałam nowy związek. Po paru miesiącach rozmów każdemu z nas sprawy sercowe się rozsypały. Byliśmy dla siebie wsparciem i organizowaliśmy wspólne wypady, ale to nie były wypady na imprezy tylko kilka dni nad morzem z koleżanką lub w małym gronie wyprawa w góry. Dzięki tej znajomości nauczyłam się, że wystarczą trzy dni wolnego trochę organizacji i można realizować małe marzenia. Z koleżankami ze studiów trzymałam się od początku, a już dziś nie mamy kontaktu.

Może powinnyśmy zmienić nastawienie zamiast siedzieć przed kompem wyjść na rower założyć słuchawki i pojechać gdzieś nad wodę chociaż na godzinę. Niekiedy czas w  samotności jest potrzebny. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Może powinnyśmy zmienić nastawienie zamiast siedzieć przed kompem wyjść na rower, założyć słuchawki i pojechać gdzieś nad wodę chociaż na godzinę. Niekiedy czas w ,,samotności" jest potrzebny. do wpisu 1 tydzień temu
Nie chce siedzieć na dupie chce coś robić działać zwiedzać korzystać z wolnego i słońca. Tylko problem w tym że nie mam osoby która może mi towarzyszyć.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Nie chce siedzieć na dupie, chce coś robić, działać, zwiedzać, korzystać z wolnego i słońca. Tylko problem w tym, że nie mam osoby, która może mi towarzyszyć.

Dobijamy do 27000 tysięcy dziękuję mimo iż pisze już trochę mniej z powodu braku czasu czy też monotonii w życiu.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Dobijamy do 27000 tysięcy, dziękuję, mimo iż pisze już trochę mniej z powodu braku czasu czy też monotonii w życiu.

  Ból sam w sobie nie jest złem którego trzeba omijać lub zwalczać za wszelką cenę. Ból jest raczej nauczycielem od którego można się wiele nauczyć. Oznajmia że coś trzeba zmienić czegoś zaprzestać lub coś rozpocząć porzucić dawny sposób myślenia i od nowa zacząć inaczej .

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

,, Ból sam w sobie nie jest złem, którego trzeba omijać lub zwalczać za wszelką cenę. Ból jest raczej nauczycielem, od którego można się wiele nauczyć. Oznajmia, że coś trzeba zmienić, czegoś zaprzestać lub coś rozpocząć, porzucić dawny sposób myślenia i od nowa zacząć inaczej".

Wróciłam z wakacji z rodziną. Wniosek jest prosty kochamy się ale każdy z nas jest inny ma inne wartości inne poglądy inne poczucie humoru. Prawie dwa tygodnie razem to chyba za dużo. Wywnioskowałam też że muszę do pewnych spraw nabrać większego dystansu zacząć się cieszyć że mamy siebie.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Wróciłam z wakacji z rodziną. Wniosek jest prosty, kochamy się, ale każdy z nas jest inny, ma inne wartości, inne poglądy, inne poczucie humoru. Prawie dwa tygodnie razem to chyba za dużo. Wywnioskowałam też, że muszę do pewnych spraw nabrać większego dystansu, zacząć się cieszyć, że mamy siebie.

Mamy to ! Ciesze się że niektóre etapy mam już za sobą. Mimo wszystko przykro mi że czas tak szybko leci. W ciągu tych lat nie urodziła się żądna miłość ani nawet przyjaźń. Dalsze plany są ale czy to są moje plany ? Raczej tak życie się układa idę w łatwiejszą stronę bo nie chce stać w miejscu kiedy tak naprawdę nie wiem dokąd chcę zmierzać.

pocketful_of_sunshine dodano: 13 lipca 2017

Mamy to ! Ciesze się, że niektóre etapy mam już za sobą. Mimo wszystko przykro mi, że czas tak szybko leci. W ciągu tych lat nie urodziła się żądna miłość, ani nawet przyjaźń. Dalsze plany są, ale czy to są moje plany ? Raczej tak życie się układa, idę w łatwiejszą stronę, bo nie chce stać w miejscu kiedy tak naprawdę nie wiem dokąd chcę zmierzać.

Chce żebyś przy mnie był a może chce aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ciebie... zaczęłabym myśleć jak mnie okłamywałeś obrażałeś i zdradzałeś. Chwila zwątpienia zmienia się diametralnie szybko w złość. Samotność nie może kierować mną do powrotu do czegoś co jest niewybaczalne.

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2017

Chce, żebyś przy mnie był, a może chce, aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości, żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ciebie... zaczęłabym myśleć jak mnie okłamywałeś, obrażałeś i zdradzałeś. Chwila zwątpienia zmienia się diametralnie szybko w złość. Samotność nie może kierować mną do powrotu do czegoś co jest niewybaczalne.

Zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą ból.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 lipca 2017

Zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą ból.

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2017

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV