głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cudowne.. teksty needyoou dodał komentarz: cudowne.. do wpisu 26 luty 2012
Zdałam sobie sprawę  że  gdyby nie... teksty

needyoou dodano: 26 luty 2012

Zdałam sobie sprawę, że, gdyby nie ta pieprzona szkoła, dostałabym -jednym słowem- pierdolca. Nie szkodzi, że czuję się tam jak but nie do pary. Nie lubię siedzieć w domu.

Tylko  że ja jestem taka... teksty

needyoou dodano: 26 luty 2012

Tylko, że ja jestem taka niedoskonała. Tak wiele mi brakuje, żeby kogokolwiek zauroczyć. Taka chłopiara, cicha i kiedyś zbesztana przez połowę klasy. Mogłabym być pewna siebie, pewnie by mi to pomogło. Próbowałam milion razy patrzeć na siebie przychylnie, ale powracało. Powracały wszystkie słowa, miny, śmiechy. Przewrażliwiona? Po prostu zbyt niedoskonała. A słowo 'miłość' brzmi tak abstrakcyjnie.

Najbardziej upokarzające to gardzić... teksty

needyoou dodano: 26 luty 2012

Najbardziej upokarzające to gardzić samym sobą.

teraz nienawidzę każdej wykonywanej... teksty

needyoou dodano: 25 luty 2012

teraz nienawidzę każdej wykonywanej czynności, bo przypomina mi Ciebie. ale nie martw się, bo z każdą sekundą kochałam Cię bardziej. i bardziej. aż do teraz. ale.. to nieistotne. koniec. odejdź. nie wracaj. zapomnij. ale nie, Ty zrobiłeś już to dawno temu... wybacz, mój błąd. więc.. proszę siebie o zapomnienie.

Im bardziej czegoś chcę  tym... teksty

needyoou dodano: 25 luty 2012

Im bardziej czegoś chcę, tym szybciej mi to ucieka. Czasem nie łatwo jest się podnieść - znasz to? mimo tego walcz nie poddawaj się łatwo./Tałi

Tak bardzo jesteś mi potrzebny... teksty

needyoou dodano: 25 luty 2012

Tak bardzo jesteś mi potrzebny...

chciałabym mieć poczucie  że... teksty

needyoou dodano: 25 luty 2012

chciałabym mieć poczucie, że jestem dla kogoś ważna, że jestem przy nim bezpieczna. Chciałabym wyjść na spacer do mojego ulubionego parku i móc trzymać dłoń ważnej dla mnie osoby, móc się do niej przytulić i słyszeć bicie jego serca. Móc spojrzeć w oczy, które całkiem by mnie onieśmielały. Chyba nie pragnę wiele. Jestem romantyczką, marzycielką. I chcę kogoś, kto nie zniszczy mnie, nie zniszczy mojej wrażliwości, ale będzie ją pielęgnował.Mimo wszystko wierzę, że czeka gdzieś na mnie ktoś, kto zaakceptuje mnie taką jaką jestem. Nie zamierzam się zmieniać dla kogoś. Warto, by być sobą.

Co widzę  patrząc w lustro?... teksty

needyoou dodano: 25 luty 2012

Co widzę, patrząc w lustro? Dziewczynę z milionem problemów, jak i kompleksów. Zagubioną i zamkniętą w sobie, nieszczęśliwie zakochaną nastolatkę, z marzeniami, które i tak nigdy się nie spełnią.
Autor cytatu: choleryczka

   teksty needyoou dodał komentarz: ;) do wpisu 25 luty 2012
Boję się  że przez nikogo nie... teksty

needyoou dodano: 25 luty 2012

Boję się, że przez nikogo nie zostanę zapamiętana, że będę tylko twarzą z ulicy, następnie zniknę i nikt tego nie zauważy. Wiem, że tak będzie.

Kiedy jestem w tym stanie  wszyscy... teksty

needyoou dodano: 25 luty 2012

Kiedy jestem w tym stanie, wszyscy się ode mnie odwracają, dziękuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV