głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Usiądź. Polej moją ulubioną wyborową mango. Pogadajmy o tym co było kiedyś co jest teraz co będzie jutro i przez następne dni naszej egzystencji. Powspominajmy

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Usiądź. Polej moją ulubioną wyborową mango. Pogadajmy o tym co było kiedyś co jest teraz co będzie jutro i przez następne dni naszej egzystencji. Powspominajmy jedynie
Usiądź. Polej moją ulubioną... teksty

need.you.here dodano: 29 maja 2013

Usiądź. Polej moją ulubioną wyborową mango. Pogadajmy o tym co było kiedyś, co jest teraz, co będzie jutro i przez następne dni naszej egzystencji. Powspominajmy jedynie te szczęśliwe chwile, nie te złe, bo mam dosyć wylewania łez w Twój rękach przesiąknięty zapachem innych kobiet. Tak dobrze wiem ile ich miałeś, jak i to, że nie byłam tą pierwszą, jedyną i wyjątkową. Mówmy dalej. O wspólnych spacerach, spędzonych nocach, chwilach w których byliśmy naprawdę szczęśliwi. Pomińmy cały smutek i cierpienie. Po prostu wymażmy go z pamięci, tak jakby go nigdy nie było. Polewaj dalej i przejdźmy do teraźniejszości. Zresztą,nie ma co do niej strzępić języka, przecież każdy z nas wie co dzieje się w tym momencie. Wyjmij kolejną butelkę. Polej, a wiedz, że wtedy wybuchnę niekontrolowanym płaczem wiedząc, że naszej przyszłości nie ma. Nie ma słowa "My". Są jedynie dwie drogi, dwa skręty . Jednym będziesz stąpał ty, a drugim ja, chociaż tak bardzo pragnęłam wspólnej autostrady. / slonbogiem
Autor cytatu: slonbogiem

Podobno Co Cię nie zabiję to Cię... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Podobno "Co Cię nie zabiję to Cię wzmocni" ? Cóż za ironia. Wychodzi na to, że powinnam być już wzmocniona na maksa , szkoda tylko, że ledwo się trzymam. Chwytam się wszystkich sposobów by tylko nie upaść.

 Za szczęście !   Heh. Może dla... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

- Za szczęście ! - Heh. Może dla odmiany wypijmy za coś bardziej realnego ?

Mijają sekundy godziny dni... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Mijają sekundy, godziny, dni, tygodnie, miesiące wszystko jest inne. Zabawne. Tylko u mnie jakoś nic się kurwa nie zmienia..

Ona kochała jego on kochał inną.... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Ona kochała jego on kochał inną. On miał błysk w oku , jej oczy były pełne łez. On czuł się świetnie , ona już raczej nie.

Zbyt zapatrzeni w siebie zbyt bardzo... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Zbyt zapatrzeni w siebie zbyt bardzo pochłonięci swoimi sprawami nie zauważali tego co uciekało im przez palce .

pięknee   . teksty need.you.here dodał komentarz: pięknee ;( *.* do wpisu 25 maja 2013
Wspaniałe . ! teksty need.you.here dodał komentarz: Wspaniałe *.*! do wpisu 25 maja 2013
Ile to czasu minęło od naszego... teksty

need.you.here dodano: 24 maja 2013

Ile to czasu minęło od naszego ostatniego spotkania, ostatniej rozmowy, ostatniego sms-a ? W chuj dużo. A mnie kurwa boli to, że nawet nie starasz się złapać ze mną kontaktu, nie robisz nic żeby przerwać to pierdolone milczenie. Założę się, że przez cały ten czas nie pomyślałeś o mnie nawet jeden raz. Założę się, że nawet Ci to odpowiada. Mogę również założyć się o to, że melanżujesz właśnie ze swoimi znajomymi mając mnie kompletnie gdzieś podczas gdy ja kolejny piątek siedzę w łóżku ze stertą zużytych chusteczek myśląc czy to ja mam się do Ciebie odezwać czy jednak poczekać aż Ty to zrobisz, o ile w ogóle to zrobisz ..

Chyba nigdy nie uda mi się ułożyć... teksty

need.you.here dodano: 23 maja 2013

Chyba nigdy nie uda mi się ułożyć tej rozsypanki z mojego, życia. A wiesz dlaczego ? Bo zgubiłam tę najważniejszą część bez której całość traci sens.

Byłaś wszystkim czego potrzebowałem. teksty

need.you.here dodano: 20 maja 2013

Byłaś wszystkim czego potrzebowałem.
Autor cytatu: ten_ostatni

To kolejny wieczór z cyklu  kurwa... teksty

need.you.here dodano: 19 maja 2013

To kolejny wieczór z cyklu " kurwa mać mam dość".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV