głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
♥! najlepszee. Kocham ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: ♥! najlepszee. Kocham ♥ do wpisu 6 czerwca 2013
Kolejny raz powaliłaś mnie na kolana ! teksty need.you.here dodał komentarz: Kolejny raz powaliłaś mnie na kolana ! do wpisu 5 czerwca 2013
nie miej do siebie żalu  że nie... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2013

nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. nie płacz, nikt się na ciebie nie gniewa. nie zapominasz, bo nie możesz.
Autor cytatu: najaranaankaaa

W momencie  w którym najbardziej... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2013

W momencie, w którym najbardziej potrzebuję tych najbliższych ich nie ma ..

2. Najbardziej boli to  że to... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2013

2. Najbardziej boli to, że to wszystko dotyczy najbliższych mi osób . Tych, których kocham najbardziej . Nawet nie mam siły o tym rozmawiać. I tak nikt mnie nie rozumie. Każdy ma swoje życie i kurczowo trzyma się swoich spraw. Niech tak będzie dalej. Tylko żeby za jakiś czas nie było wielkiego zdziwienia.

1.Mam dość. Mam dość tego życia... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2013

1.Mam dość. Mam dość tego życia, sztucznych uśmiechów znajomych , wymuszanego śmiechu, udającego zainteresowania.. Mam dość całego fałszu i obłudy, którą spotykam każdego dnia. Ile można udawać, że wszystko w koło jest w porządku ? Przecież nie jest . Przyjaźnie, które kiedyś wypełniały każdą chwilę w życiu dziś stały się zwykłym "co tam" na fejsie. Z osobami, z którymi kiedyś można było przegadać 24 na dobę dzisiaj nie mam wspólnych tematów. Osoby, które dawały tyle radości dziś przysparzają ogrom bólu. Kiedyś cały wolny czas spędzony poza domem wśród znajomych, bawiąc się , śmiejąc. Dziś każdy kolejny wieczór zamulanie przed kompem, płacz w poduszkę bezsensowne myśli. Czy tak właśnie będzie już zawsze ? Czy właściwie tak wygląda dorosłe życie ? Tak bardzo chciałabym się cofnąć w czasie . Słowa "wszystko będzie dobrze" usłyszane chwilę temu .. Bez sensu. Mam dość obojętności i wszystkich ludzi którzy wiedzą gdzie jestem gdy czegoś ode mnie potrzebują.

Bo jesteś kimś najważniejszym  nie... teksty

need.you.here dodano: 3 czerwca 2013

Bo jesteś kimś najważniejszym, nie zapominaj.
Autor cytatu: bo-tak

jak słodko  .  teksty need.you.here dodał komentarz: jak słodko *.* do wpisu 2 czerwca 2013
Wyciągam ręce jednak nie mogę Cię... teksty

need.you.here dodano: 1 czerwca 2013

Wyciągam ręce jednak nie mogę Cię złapać. Staram się jeszcze bardziej. Znów nic z tego . Widzę Cię ale jesteś tak bardzo niedostępny. Jesteś na wyciągnięciu ręki lecz co z tego skoro gdy jestem bliżej Ty znów robisz krok do tyłu . Zamykam oczy. Znów jesteś. Uśmiechnięty - taki którego najbardziej zapamiętałam. Taki którego najbardziej znałam. Forma przeszła ? Bo nic już nie jest takie jak kiedyś .

Gdyby spróbował zrobić coś aby... teksty

need.you.here dodano: 1 czerwca 2013

Gdyby spróbował zrobić coś aby pojawił się na mojej twarzy uśmiech byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie.

Brak słów ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: Brak słów ♥ do wpisu 30 maja 2013
2.Czy istnieje szansa na to bym... teksty

need.you.here dodano: 29 maja 2013

2.Czy istnieje szansa na to bym poczuła się na moment szczęśliwa? Jak długo będę znosić kolejne ciosy zadawane przez Ciebie ? Czy to będzie ostatnia noc , w której przy otwartym oknie będę żaliła się nieskończonej ciemności i która skończy się napuchniętymi oczami o świcie ? Czy jutro spotkam Cię wchodząc do mojego ulubionego sklepu ? Czy miniemy się bez słowa czy może obdarzysz mnie choćby spojrzeniem ? A może muśniemy się lekko ramionami dumnie krocząc przed siebie? Co jeszcze mam zrobić bym nie musiała wylewać tu tylko tych złych, smutnych odczuć? Czy powie mi ktoś jak mam dalej żyć ? Co mam zrobić jutro? Sama już ne wiem . Potrzebuję zmiany ale nie wiem od czego zacząć. Chciałabym się teraz w Ciebie wtulić i nie myśleć o niczym. Położyć głowę na Twoim ramieniu i po prostu zasnąć ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV