głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here 1.Jak zabić to uczucie które właśnie mi towarzyszy ? Uczucie pustki przez którą mam ochotę rozpłakać się jak mała dziewczynka. Czym jest ta cholerna tęsknota do

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
1.Jak zabić to uczucie które właśnie mi towarzyszy ? Uczucie pustki przez którą mam ochotę rozpłakać się jak mała dziewczynka. Czym jest ta cholerna tęsknota do tego
1.Jak zabić to uczucie które... teksty

need.you.here dodano: 29 maja 2013

1.Jak zabić to uczucie, które właśnie mi towarzyszy ? Uczucie pustki, przez którą mam ochotę rozpłakać się jak mała dziewczynka. Czym jest ta cholerna tęsknota do tego czego sama nie potrafię wyrazić słowami ? Jak mogę ją zwalczyć ? Czy na prawdę potrzebuję w tej chwili tu tylko Ciebie aby poczuć się odrobinę lepiej ? Czy tylko spotkanie z Tobą ukoi choć na moment moje zszargane nerwy ? Potrzeba poczucia Twojej bliskości bierze nade mną górę .. To ona dyktuje mojemu organizmowi jak ma żyć. Jestem w jej "rękach " jak marionetka. Robi ze mną co chce. A ja nie mam sił się bronić. Tak bardzo mi Cię brakuje. Obraz składających się liter rozmazuje się pod wpływem kolejnej fali łez. Ile jeszcze będę cierpieć z tego samego powodu ? Jak długo życie będzie się ze mną bawić? Co muszę zrobić aby choć spróbować zmienić bieg wydarzeń zapisanych mi przez Najwyższego tam na Niebieskim tronie? Co zrobić by przerwać złą passę? Do kogo mam się zwrócić po odpowiedzi na te i wiele innych pytań?

Zastanawiam się jakbyś zareagował... teksty

need.you.here dodano: 29 maja 2013

Zastanawiam się jakbyś zareagował gdybym właśnie teraz stanęła w Twoich drzwiach przytulając się do Ciebie bez słowa zaraz po ich otwarciu..

Usiądź. Polej moją ulubioną... teksty

need.you.here dodano: 29 maja 2013

Usiądź. Polej moją ulubioną wyborową mango. Pogadajmy o tym co było kiedyś, co jest teraz, co będzie jutro i przez następne dni naszej egzystencji. Powspominajmy jedynie te szczęśliwe chwile, nie te złe, bo mam dosyć wylewania łez w Twój rękach przesiąknięty zapachem innych kobiet. Tak dobrze wiem ile ich miałeś, jak i to, że nie byłam tą pierwszą, jedyną i wyjątkową. Mówmy dalej. O wspólnych spacerach, spędzonych nocach, chwilach w których byliśmy naprawdę szczęśliwi. Pomińmy cały smutek i cierpienie. Po prostu wymażmy go z pamięci, tak jakby go nigdy nie było. Polewaj dalej i przejdźmy do teraźniejszości. Zresztą,nie ma co do niej strzępić języka, przecież każdy z nas wie co dzieje się w tym momencie. Wyjmij kolejną butelkę. Polej, a wiedz, że wtedy wybuchnę niekontrolowanym płaczem wiedząc, że naszej przyszłości nie ma. Nie ma słowa "My". Są jedynie dwie drogi, dwa skręty . Jednym będziesz stąpał ty, a drugim ja, chociaż tak bardzo pragnęłam wspólnej autostrady. / slonbogiem
Autor cytatu: slonbogiem

Podobno Co Cię nie zabiję to Cię... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Podobno "Co Cię nie zabiję to Cię wzmocni" ? Cóż za ironia. Wychodzi na to, że powinnam być już wzmocniona na maksa , szkoda tylko, że ledwo się trzymam. Chwytam się wszystkich sposobów by tylko nie upaść.

 Za szczęście !   Heh. Może dla... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

- Za szczęście ! - Heh. Może dla odmiany wypijmy za coś bardziej realnego ?

Mijają sekundy godziny dni... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Mijają sekundy, godziny, dni, tygodnie, miesiące wszystko jest inne. Zabawne. Tylko u mnie jakoś nic się kurwa nie zmienia..

Ona kochała jego on kochał inną.... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Ona kochała jego on kochał inną. On miał błysk w oku , jej oczy były pełne łez. On czuł się świetnie , ona już raczej nie.

Zbyt zapatrzeni w siebie zbyt bardzo... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Zbyt zapatrzeni w siebie zbyt bardzo pochłonięci swoimi sprawami nie zauważali tego co uciekało im przez palce .

pięknee   . teksty need.you.here dodał komentarz: pięknee ;( *.* do wpisu 25 maja 2013
Wspaniałe . ! teksty need.you.here dodał komentarz: Wspaniałe *.*! do wpisu 25 maja 2013
Ile to czasu minęło od naszego... teksty

need.you.here dodano: 24 maja 2013

Ile to czasu minęło od naszego ostatniego spotkania, ostatniej rozmowy, ostatniego sms-a ? W chuj dużo. A mnie kurwa boli to, że nawet nie starasz się złapać ze mną kontaktu, nie robisz nic żeby przerwać to pierdolone milczenie. Założę się, że przez cały ten czas nie pomyślałeś o mnie nawet jeden raz. Założę się, że nawet Ci to odpowiada. Mogę również założyć się o to, że melanżujesz właśnie ze swoimi znajomymi mając mnie kompletnie gdzieś podczas gdy ja kolejny piątek siedzę w łóżku ze stertą zużytych chusteczek myśląc czy to ja mam się do Ciebie odezwać czy jednak poczekać aż Ty to zrobisz, o ile w ogóle to zrobisz ..

Chyba nigdy nie uda mi się ułożyć... teksty

need.you.here dodano: 23 maja 2013

Chyba nigdy nie uda mi się ułożyć tej rozsypanki z mojego, życia. A wiesz dlaczego ? Bo zgubiłam tę najważniejszą część bez której całość traci sens.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV