głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Ona kochała jego on kochał inną. On miał błysk w oku jej oczy były pełne łez. On czuł się świetnie ona już raczej nie. Zbyt zapatrzeni w siebie zbyt bardzo poch

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Ona kochała jego on kochał inną. On miał błysk w oku jej oczy były pełne łez. On czuł się świetnie ona już raczej nie.
Ona kochała jego on kochał inną.... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Ona kochała jego on kochał inną. On miał błysk w oku , jej oczy były pełne łez. On czuł się świetnie , ona już raczej nie.

Zbyt zapatrzeni w siebie zbyt bardzo... teksty

need.you.here dodano: 26 maja 2013

Zbyt zapatrzeni w siebie zbyt bardzo pochłonięci swoimi sprawami nie zauważali tego co uciekało im przez palce .

pięknee     .  teksty need.you.here dodał komentarz: pięknee ;( *.* do wpisu 25 maja 2013
Wspaniałe  . ! teksty need.you.here dodał komentarz: Wspaniałe *.*! do wpisu 25 maja 2013
Ile to czasu minęło od naszego... teksty

need.you.here dodano: 24 maja 2013

Ile to czasu minęło od naszego ostatniego spotkania, ostatniej rozmowy, ostatniego sms-a ? W chuj dużo. A mnie kurwa boli to, że nawet nie starasz się złapać ze mną kontaktu, nie robisz nic żeby przerwać to pierdolone milczenie. Założę się, że przez cały ten czas nie pomyślałeś o mnie nawet jeden raz. Założę się, że nawet Ci to odpowiada. Mogę również założyć się o to, że melanżujesz właśnie ze swoimi znajomymi mając mnie kompletnie gdzieś podczas gdy ja kolejny piątek siedzę w łóżku ze stertą zużytych chusteczek myśląc czy to ja mam się do Ciebie odezwać czy jednak poczekać aż Ty to zrobisz, o ile w ogóle to zrobisz ..

Chyba nigdy nie uda mi się ułożyć... teksty

need.you.here dodano: 23 maja 2013

Chyba nigdy nie uda mi się ułożyć tej rozsypanki z mojego, życia. A wiesz dlaczego ? Bo zgubiłam tę najważniejszą część bez której całość traci sens.

Byłaś wszystkim czego potrzebowałem. teksty

need.you.here dodano: 20 maja 2013

Byłaś wszystkim czego potrzebowałem.
Autor cytatu: ten_ostatni

To kolejny wieczór z cyklu   kurwa... teksty

need.you.here dodano: 19 maja 2013

To kolejny wieczór z cyklu " kurwa mać mam dość".

Właśnie teraz  w tej chwili... teksty

need.you.here dodano: 18 maja 2013

Właśnie teraz, w tej chwili potrzebuję Twojej obecności. Potrzebuję byś powiedział mi z uśmiechem na twarzy "za chwilę wracam idę im wszystkim wpierdolić, żebyś już tylko się do mnie uśmiechnęła" . Pamiętasz jak po tych słowach wybuchałam głośnym śmiechem,pomimo tego, że chwilę wcześniej miałam ochotę ze złości krzyczeć, kopać , płakać ? Byłeś jedyną osobą, która w taki sposób na mnie działała. Tylko ty mogłeś poprawić mi humor jednym spojrzeniem, gestem . Brakuje mi tego mocno. Najbardziej jednak boli to, że nie mogę już na Ciebie liczyć.

To Ty byłeś tym  który napełniał... teksty

need.you.here dodano: 18 maja 2013

To Ty byłeś tym, który napełniał moje życie szczęściem a serce miłością. Teraz jesteś tym, który napełnia moje oczy łzami a serce bólem i tęsknotą.

I tak się zastanawiam czy ruszyłoby... teksty

need.you.here dodano: 18 maja 2013

I tak się zastanawiam czy ruszyłoby Cię to gdybym wyrzuciła wszystko z siebie, powiedziała jak bardzo mnie skrzywdziłes czy w końcu ruszy Cię moje milczenie. A może w ogóle już nie wywołuję w Tobie żadnych emocji .

2.Tracę po kolei wszystkie nasze... teksty

need.you.here dodano: 18 maja 2013

2.Tracę po kolei wszystkie nasze wspólne , wspaniałe przeżycia. Stają się one tylko wspomnieniem. Już więcej ich nie przeżyję. Nie będzie już nigdy tak samo. Nigdy tak samo już mnie nie przytulisz, nigdy tak samo nie powiesz, że mnie kochasz. Nigdy. Tak trudno jest dopuścić do siebie tę myśl, że to już koniec, że wszystko stracone i nie ma już żadnej nadziei dla nas. Może nawet nigdy już nie zamienię z Tobą żadnego słowa. Tak trudno jest pisać to i nie wylewać kolejnych litrów łez. Tak cholernie ciężko jest na sercu, które rozpaczliwie woła, że potrzebuje właśnie Ciebie. Ono nie żąda, ono błaga, potrzebuje..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV