głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Pisz     teksty need.you.here dodał komentarz: Pisz ; ) do wpisu 7 czerwca 2013
Dziękuję bardzo :  mam taki zamiar :   teksty need.you.here dodał komentarz: Dziękuję bardzo :* mam taki zamiar : ) do wpisu 7 czerwca 2013
Ostatnio dzieje się ze mną cos... teksty

need.you.here dodano: 7 czerwca 2013

Ostatnio dzieje się ze mną cos dziwnego. Wydaje mi się, że wszystko kręci się własnym rytmem tylko ja stoję w miejscu. W żaden sposób nie potrafię się wpasować w jakikolwiek . Za każdym razem kiedy rozpędzam się aby " wskoczyć" w jeden z nich ktos jakby łapie mnie z tyłu hamując. Zmęczona jestem tym wszystkim . Chyba czas odpocząć i się trochę rozerwać. Tak więc lecimy jutro na balecik . :)

tak dużo udawania  tak mało nas. teksty

need.you.here dodano: 7 czerwca 2013

tak dużo udawania, tak mało nas.

♥ niesamowitee.. teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ niesamowitee.. do wpisu 7 czerwca 2013
2.Czasem  nie rozumiem siebie samą... teksty

need.you.here dodano: 6 czerwca 2013

2.Czasem nie rozumiem siebie samą więc dlaczego śmie oczekiwać od innych aby zrozumieli mnie . ?Paradoks .

1.Z każdym dniem zastanawiam się co... teksty

need.you.here dodano: 6 czerwca 2013

1.Z każdym dniem zastanawiam się co mam zrobić aby było lepiej. Rozglądam się.. Szukam jakichkolwiek wskazówek, podpowiedzi. Wiem, że one są na wyciągnięciu ręki. Tylko nie potrafię ich dostrzec . Czy to przypadek, że dziś kolejny raz przechodzę tą samą ścieżką ? Czy przypadkiem jest to, że na swojej drodze spotykam właśnie Ciebie albo ją, albo jego ? Chyba nie . Chyba to są te znaki, to są te podpowiedzi, które mają pomóc mi ukształtować swój własny rytm, własną arytmię . Nie potrafię ich odczytać właściwie.. Ostatnie skoki ciśnienia i wahania nastroju stają się bardzo uciążliwe. Czy na prawdę są mi potrzebne te wszystkie sprzeczki i kłótnie . ? Czy to tylko ja wyolbrzymiam niektóre problemy czy tak na prawdę są one tak istotne jak uważam ? Od czego zależy to, że teraz się śmieję a za 3 minuty potrafię płakać, czuję bezsilność i mam wszystkiego dość ? Dlaczego nie potrafię sama odpowiedzieć na te pytania ? Ja sama a co dopiero inni.

♥! najlepszee. Kocham ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: ♥! najlepszee. Kocham ♥ do wpisu 6 czerwca 2013
Kolejny raz powaliłaś mnie na kolana ! teksty need.you.here dodał komentarz: Kolejny raz powaliłaś mnie na kolana ! do wpisu 5 czerwca 2013
nie miej do siebie żalu  że nie... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2013

nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. nie płacz, nikt się na ciebie nie gniewa. nie zapominasz, bo nie możesz.
Autor cytatu: najaranaankaaa

W momencie  w którym najbardziej... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2013

W momencie, w którym najbardziej potrzebuję tych najbliższych ich nie ma ..

2. Najbardziej boli to  że to... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2013

2. Najbardziej boli to, że to wszystko dotyczy najbliższych mi osób . Tych, których kocham najbardziej . Nawet nie mam siły o tym rozmawiać. I tak nikt mnie nie rozumie. Każdy ma swoje życie i kurczowo trzyma się swoich spraw. Niech tak będzie dalej. Tylko żeby za jakiś czas nie było wielkiego zdziwienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV