głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Znamy się tak długo a jednocześnie wcale.. Wiemy o sobie dużo a jednak tak niewiele..Mamy tyle wspólnych tematów lecz milczymy. Łączy nas tak mocna więź jednakż

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Znamy się tak długo a jednocześnie wcale.. Wiemy o sobie dużo a jednak tak niewiele..Mamy tyle wspólnych tematów lecz milczymy. Łączy nas tak mocna więź jednakże tak cien
Znamy się tak długo a jednocześnie... teksty

need.you.here dodano: 29 stycznia 2014

Znamy się tak długo a jednocześnie wcale.. Wiemy o sobie dużo a jednak tak niewiele..Mamy tyle wspólnych tematów lecz milczymy. Łączy nas tak mocna więź jednakże tak cienka..

Kurwa. Znów coś zjebałam. Jedna z... teksty

need.you.here dodano: 28 stycznia 2014

Kurwa. Znów coś zjebałam. Jedna z najważniejszych osób na świecie..A ja jak zwykle "popisałam się" swoją głupotą.. Stracić tego, dzięki ,któremu odżyłam..Tego, który posklejał mój dość zniszczony mięsień klatki piersiowej, tego,który pomógł mi zapomnieć.. I co jest najgorsze? Że żadne przepraszam nie działa, że pomimo tego iż bardzo żałuje zawiodłam Go... On przestał odpowiadać na wiadomości.. A to cholernie boli... Jeden głupi błąd.. właściwie nieświadomy..

♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 21 stycznia 2014
Urodzinowo ..    ! Ostatnie  naście     teksty

need.you.here dodano: 21 stycznia 2014

Urodzinowo .. ;) ! Ostatnie -naście ;/

Zasypiam. Jeszcze szybko spoglądam... teksty

need.you.here dodano: 19 stycznia 2014

Zasypiam. Jeszcze szybko spoglądam na wyświetlacz telefonu mając cichą nadzieję, że choć pomimo tego, że jest to wręcz nierealne i niemożliwe bo zerkam na niego co 2 minuty , będzie tam wiadomość od Ciebie. Nie ma. Nie ma tej pieprzonej koperty. I wiem, że już nigdy jej nie będzie.

chciałabym  żebyś usiadł przy... teksty

need.you.here dodano: 18 stycznia 2014

chciałabym, żebyś usiadł przy mnie i otarł moje łzy wtedy, kiedy najbardziej cię potrzebuję, a ciebie tutaj nie ma. rozmawiam z tobą, ale powiedz, czy ty mnie w ogóle słyszysz? zadzwoniłabym do ciebie, ale nie wiem czy jest taki numer, który połączy mnie z tobą, poza tym, czy bóg poszedłby na taki układ? byłam u ciebie, ale kolejny raz zastałam chłodny marmur. wciąż wyobrażam sobie, że zastanę tam ciebie, we własnej osobie, że otulisz mnie swoim ramieniem jak dawniej i porozmawiamy, tak po prostu. dziś jak nigdy potrzebuję twego wsparcia przyjacielu. wiem, że miałam dać ci spokój byś mógł odejść bez wyrzutów sumienia lecz nie potrafię, tak bardzo tęsknię./irrnormal
Autor cytatu: irrnormal

teraz widzę ile się pozmieniało... teksty

need.you.here dodano: 12 grudnia 2013

teraz widzę ile się pozmieniało, ile się skurwiło, ile się zjebało .
Autor cytatu: ansomia

I to uczucie kiedy przyjaciółka... teksty

need.you.here dodano: 11 grudnia 2013

I to uczucie kiedy przyjaciółka staje się Twoim największym wrogiem, chłopak, w którego tak mocno wierzyłaś okazał się kolejnym, cholernym gnojkiem, przyjaciel zawodzi kolejny raz tym razem raniąc serce dwa razy mocniej.. A Ty zastanawiasz się czy nadal może nosić miano "p r z y j a c i e l a " .. Do tego wszystkiego z kolegą- który jest takim osobistym, dobrym duszkiem, który zajmuje honorowe miejsce w serduszku, z którym możesz porozmawiać o wszystkim o każdej porze dnia i nocy , jakoś nie możesz się dogadać a dobra koleżanka tak z dnia na dzień przestaje się do Ciebie odzywać, tak zwyczajnie o Tobie zapomina.. Nieee to nie " tylko zły sen". To spełnienie najgorszych koszmarów.. Właśnie się urzeczywistniło..

Wiesz który to już raz dziś o... teksty

need.you.here dodano: 26 listopada 2013

Wiesz który to już raz dziś o Tobie pomyślałam ? Wiesz którą z kolei była dziś zbita przeze mnie szklanka? Wiesz która łza spowodowana wspomnieniem po Tobie spłynęła mi dziś po policzku? Wiesz jak często zaglądam w archiwum naszych rozmów? Sama nie wiem czego się tam doszukuję.. Może odpowiedzi na to co się teraz z nami dzieje wplątanej pomiędzy wypowiedzianymi kwestiami.. Może to do czego doprowadziłeś.. Może to czy Cię to w ogóle obchodzi? ..Śmieszne prawda ?

Ile to już czasu? Od ostatniego... teksty

need.you.here dodano: 26 listopada 2013

Ile to już czasu? Od ostatniego słowa, od ostatniego spojrzenia, gestu.. Od ostatniej wiadomości, od ostatniego uśmiechu, przytulenia..Pamiętasz? Byłeś. Nie ma Cię . Nigdy już nie będzie. Kurwa.

facet ma wyglądać i zachowywać... teksty

need.you.here dodano: 24 listopada 2013

facet ma wyglądać i zachowywać się jak facet, a nie jak żałosny dzieciak . amen kurwa .
Autor cytatu: ansomia

po długich tygodniach pozbierałaś... teksty

need.you.here dodano: 21 listopada 2013

po długich tygodniach pozbierałaś się, ale wiesz, że nadejdzie taki dzień, kiedy znowu go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki .
Autor cytatu: ansomia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV