głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here chciałabym żebyś usiadł przy mnie i otarł moje łzy wtedy kiedy najbardziej cię potrzebuję a ciebie tutaj nie ma. rozmawiam z tobą ale powiedz czy ty mnie w ogól

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
chciałabym żebyś usiadł przy mnie i otarł moje łzy wtedy kiedy najbardziej cię potrzebuję a ciebie tutaj nie ma. rozmawiam z tobą ale powiedz czy ty mnie w ogóle sł
chciałabym  żebyś usiadł przy... teksty

need.you.here dodano: 18 stycznia 2014

chciałabym, żebyś usiadł przy mnie i otarł moje łzy wtedy, kiedy najbardziej cię potrzebuję, a ciebie tutaj nie ma. rozmawiam z tobą, ale powiedz, czy ty mnie w ogóle słyszysz? zadzwoniłabym do ciebie, ale nie wiem czy jest taki numer, który połączy mnie z tobą, poza tym, czy bóg poszedłby na taki układ? byłam u ciebie, ale kolejny raz zastałam chłodny marmur. wciąż wyobrażam sobie, że zastanę tam ciebie, we własnej osobie, że otulisz mnie swoim ramieniem jak dawniej i porozmawiamy, tak po prostu. dziś jak nigdy potrzebuję twego wsparcia przyjacielu. wiem, że miałam dać ci spokój byś mógł odejść bez wyrzutów sumienia lecz nie potrafię, tak bardzo tęsknię./irrnormal
Autor cytatu: irrnormal

teraz widzę ile się pozmieniało... teksty

need.you.here dodano: 12 grudnia 2013

teraz widzę ile się pozmieniało, ile się skurwiło, ile się zjebało .
Autor cytatu: ansomia

I to uczucie kiedy przyjaciółka... teksty

need.you.here dodano: 11 grudnia 2013

I to uczucie kiedy przyjaciółka staje się Twoim największym wrogiem, chłopak, w którego tak mocno wierzyłaś okazał się kolejnym, cholernym gnojkiem, przyjaciel zawodzi kolejny raz tym razem raniąc serce dwa razy mocniej.. A Ty zastanawiasz się czy nadal może nosić miano "p r z y j a c i e l a " .. Do tego wszystkiego z kolegą- który jest takim osobistym, dobrym duszkiem, który zajmuje honorowe miejsce w serduszku, z którym możesz porozmawiać o wszystkim o każdej porze dnia i nocy , jakoś nie możesz się dogadać a dobra koleżanka tak z dnia na dzień przestaje się do Ciebie odzywać, tak zwyczajnie o Tobie zapomina.. Nieee to nie " tylko zły sen". To spełnienie najgorszych koszmarów.. Właśnie się urzeczywistniło..

Wiesz który to już raz dziś o... teksty

need.you.here dodano: 26 listopada 2013

Wiesz który to już raz dziś o Tobie pomyślałam ? Wiesz którą z kolei była dziś zbita przeze mnie szklanka? Wiesz która łza spowodowana wspomnieniem po Tobie spłynęła mi dziś po policzku? Wiesz jak często zaglądam w archiwum naszych rozmów? Sama nie wiem czego się tam doszukuję.. Może odpowiedzi na to co się teraz z nami dzieje wplątanej pomiędzy wypowiedzianymi kwestiami.. Może to do czego doprowadziłeś.. Może to czy Cię to w ogóle obchodzi? ..Śmieszne prawda ?

Ile to już czasu? Od ostatniego... teksty

need.you.here dodano: 26 listopada 2013

Ile to już czasu? Od ostatniego słowa, od ostatniego spojrzenia, gestu.. Od ostatniej wiadomości, od ostatniego uśmiechu, przytulenia..Pamiętasz? Byłeś. Nie ma Cię . Nigdy już nie będzie. Kurwa.

facet ma wyglądać i zachowywać... teksty

need.you.here dodano: 24 listopada 2013

facet ma wyglądać i zachowywać się jak facet, a nie jak żałosny dzieciak . amen kurwa .
Autor cytatu: ansomia

po długich tygodniach pozbierałaś... teksty

need.you.here dodano: 21 listopada 2013

po długich tygodniach pozbierałaś się, ale wiesz, że nadejdzie taki dzień, kiedy znowu go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki .
Autor cytatu: ansomia

A dziś zapomnijmy  o tym co było... teksty

need.you.here dodano: 21 listopada 2013

A dziś zapomnijmy o tym co było złe, puśćmy w niepamięć każdą naszą kłótnię, nieporozumienie.. Zacznijmy od nowa. Dajmy sobie czyste karty. Niech będzie to początek czegoś nowego, lepszego.. Bądźmy inni. Rozegrajmy nasze role inaczej. Może tym razem przemyślelibyśmy niektóre sytuacje bardziej.. może ominęło by nas wiele problemów. Może bylibyśmy inni.Może lepsi, może mądrzejsi, może wiedzielibyśmy o sobie coś więcej co pozwoliłoby nam pozostać z sobą na dłużej .. może..Może siedzielibyśmy teraz koło siebie śmiejąc się, opowiadając jak minął nam dzień. Może łączyłaby nas silniejsza więź.Taka nierozerwalna. Bo teraz została ona przerwana. I żadna nić tego nie zszyje. Nawet z pomocą najlepszej igły świata..

! Idealnie trafione. teksty need.you.here dodał komentarz: ! Idealnie trafione. do wpisu 19 listopada 2013
♥! teksty need.you.here dodał komentarz: ♥! do wpisu 17 listopada 2013
Mam płakać i błagać żebyś mnie... teksty

need.you.here dodano: 17 listopada 2013

Mam płakać i błagać żebyś mnie kochał? No śmieszne, spierdalaj.
Autor cytatu: patteek

 .  teksty need.you.here dodał komentarz: *.* do wpisu 16 listopada 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV