głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
piękne .. teksty need.you.here dodał komentarz: piękne .. do wpisu 11 listopada 2013
♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 10 listopada 2013
Paradoksalny stan. Czuję ulgę  mimo... teksty

need.you.here dodano: 10 listopada 2013

Paradoksalny stan. Czuję ulgę, mimo, że jest coraz gorzej. Bo przecież cieszy coraz mniej rzeczy, śmiech już bez tej euforii co dawniej, miłość niby jest, a jakby jej kurwa nie było. Uczucia ulatniają się w powietrze wraz z papierosowym dymem. Świat staje na głowie, każdy gdzieś pędzi, a ja stoję w miejscu, a najgorsze jest to, że zaczyna mi się to podobać. Przyjaciele kopią w dupę i idą własną drogą. Potrzebuję rozmowy. Takiej szczerej, pełnej śmiechu, ale też łez, pełnej wyznań i dobrego słowa. Potrzebuję kogoś obok, kto kurwa wysłucha bez względu na to kim jestem i jaki jestem./mr.lonely
Autor cytatu: mr.lonely

pjęć . teksty need.you.here dodał komentarz: pjęć . do wpisu 9 listopada 2013
Czy tak już będzie zawsze ? Czy... teksty

need.you.here dodano: 6 listopada 2013

Czy tak już będzie zawsze ? Czy już zawsze wszystko co będę robić będzie kończyć się niepowodzeniem ? Dlaczego kiedy zaczyna się układać za każdym razem dostaję coraz to mocniejszego kopa.. Czy na prawdę zrobiłam coś nie tak, za co teraz los mi się odpłaca? Czy na prawdę nie zasługuję na szczęście? Kiedy tylko pojawia się iskierka nadziei na to, że będzie lepiej , ona pryska i dostaję cios przypominający uderzenie obuchem w głowę.. Jest to wielki zwalający z nóg ból, który z każdym kolejnym przytłacza moją duszę coraz bardziej .. Co mnie boli ? Boli mnie dusza,. Boli mnie serce. Boli mnie istnienie.

Za bardzo chciałabym żeby było... teksty

need.you.here dodano: 5 listopada 2013

Za bardzo chciałabym żeby było dobrze. Za bardzo staram się to osiągnąć. Jestem zbyt ambitna w dążeniu do celu. Zgadnij jaki jest mój cel ..?

Wiesz  czego nienawidzę najbardziej?... teksty

need.you.here dodano: 5 listopada 2013

Wiesz, czego nienawidzę najbardziej? Nienawidzę paru pierwszych dni po naszej rozłące, czasami tygodnia, czasem miesiąca. Nienawidzę tego czasu kiedy wiem, że mogłabym być tam z Tobą, a jestem tu. Nienawidzę tej świadomości, że znów zaczynam tęsknić, nie mogę Cię zobaczyć, a jedyne co mogę zrobić to gapić się daleko przed siebie i myśleć, że gdzieś tam za horyzontem mieszkasz sobie i żyjesz spokojnie bez świadomości, że ktoś oddałby wszystko, by Cię choć przez chwilę Cię ujrzeć. Nienawidzę tych nocy, gdy śpię na poduszce mokrej od łez i nie mam nawet siły, by się podnieść. Ból spowodowany Twoją nieobecnością w moim życiu jest gorszy od zamętu jaki w nim zrobiłeś.
Autor cytatu: selektywnie

Zbyt naiwna by nie wybaczyć  zbyt... teksty

need.you.here dodano: 3 listopada 2013

Zbyt naiwna by nie wybaczyć, zbyt słaba by przestać wierzyć.

jestem na etapie chcenia wszystkiego... teksty

need.you.here dodano: 2 listopada 2013

jestem na etapie chcenia wszystkiego czego mieć nie mogę . irytujące .
Autor cytatu: ansomia

wiesz kto to przyjaciel ? przyjaciel... teksty

need.you.here dodano: 25 października 2013

wiesz kto to przyjaciel ? przyjaciel to osoba od której nie wymagasz by Cię kochała, bo i tak Cię kocha. nie wymagasz by przy Tobie była, bo i tak przy Tobie jest. nie wymagasz, żeby z Tobą płakała, bo i tak płacze. nie wymagasz zaproszeń, bo zawsze czujesz się zaproszony. przyjaciel to osoba, która nigdy nie będzie chciała Cię zranić.I wiesz ze zawsze mozesz na nia polegać i nigdy cie nie zostawi /D
Autor cytatu: selektywnie

Wspomnienia. Niektóre takie piękne.... teksty

need.you.here dodano: 24 października 2013

Wspomnienia. Niektóre takie piękne. Przesycone zapachem świeżo parzonej kawy, smakiem ust ukochanej osoby, dźwiękiem głosu, który wyrwałby nas z najgłębszego grobu. Jak opisać uczucie, które nigdy nie ustanie? Nie ma takiej metafory, która określiłaby to, co czuję do niej. Wspomnienia, jedyne co mogę przywoływać, żeby znów poczuć to, co czułem wtedy. Bezgraniczność, nieskończoność emocji. Każdej nocy pragnę tego połączenia ust, nagiego ciała przy nagim ciele, błysku w oczach, Pragnę i szaleję z rozpaczy. I... "następny przystanek: pizza planet". Jej uśmiech, ton głosu, spojrzenie, które przyprawiało mnie o szybsze bicie serca... Dość. Pamiętaj, że tylko ty mogłaś dokonać takiej zmiany we mnie, tylko dzięki tobie byłem aż tak szczęśliwy. Nie bądź na mnie zła za to, co teraz zrobię. Nie bądź na mnie zła i nie przejmuj się mną, to tylko ja. "Only You. Only you, can make all this world seem right. Only you, can make the darkness bright. Only you..."
Autor cytatu: maxsentymentalny

niby dorosły   ale rozum ma dziecka . teksty

need.you.here dodano: 23 października 2013

niby dorosły , ale rozum ma dziecka .
Autor cytatu: deede

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV