głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Tęsknisz za nim ? Nie. Na pewno ? Na pewno przecież wiem co mówię. Nic do niego nie czujesz ? Już nie. Wiesz kogo oszukujesz ? Siebie. ale może w końcu mi się

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Tęsknisz za nim ? Nie. Na pewno ? Na pewno przecież wiem co mówię. Nic do niego nie czujesz ? Już nie. Wiesz kogo oszukujesz ? Siebie. ale może w końcu
 Tęsknisz za nim ?  Nie.  Na... teksty

need.you.here dodano: 21 października 2013

-Tęsknisz za nim ? - Nie. - Na pewno ? - Na pewno, przecież wiem co mówię. - Nic do niego nie czujesz ? - Już nie. - Wiesz kogo oszukujesz ? - Siebie. ale może w końcu mi się uda .

piękne . teksty need.you.here dodał komentarz: piękne *.* do wpisu 20 października 2013
Zgadzam się .. teksty need.you.here dodał komentarz: Zgadzam się .. do wpisu 20 października 2013
WSPA NIA ŁY. teksty need.you.here dodał komentarz: WSPA-NIA-ŁY. do wpisu 20 października 2013
 . teksty need.you.here dodał komentarz: *.* do wpisu 20 października 2013
♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 18 października 2013
Może tęsknię ale przede wszystkim... teksty

need.you.here dodano: 16 października 2013

Może tęsknię, ale przede wszystkim nie umiem otworzyć Ci drzwi po raz kolejny.
Autor cytatu: selektywnie

Kolejny dzień mogę  wyrzucić do... teksty

need.you.here dodano: 15 października 2013

Kolejny dzień mogę " wyrzucić" do kubła z napisem " DO BANI" Powoli zaczyna on być już przepełniony. Brakuje w nim miejsca. Już nie pamiętam czasu , w którym tak prawdziwie, z czystym sumieniem pod koniec dnia spojrzałam w lustro z satysfakcją i po prostu szczerym uśmiechem .

Pośród całego cyrku w którym... teksty

need.you.here dodano: 15 października 2013

Pośród całego cyrku, w którym uczestniczę cieszę się, że przynajmniej on pokonał próbę i stanął na wysokości zadania. Pomimo tego, że często się obrażam, czasem robię dziurę w całym- on to wytrzymuje a przecież nie musi. Nie jest niewinny i też robi źle. Nie jest idealny i nie musi. Ma być sobą. Nie zawsze potrafimy się dogadać ale zawsze staramy się znaleźć wyjście z sytuacji. I Pomagamy sobie nawzajem i cieszę się, że mogę na nim polegać i czuć, że mam w nim wsparcie. I nawet gdy ktoś powie mi, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje ja się uśmiechnę.. I warto żyć dla takiej chwili, w której można usłyszeć "Dziękuję, że jesteś " I mogą sobie myśleć co chcą. Prawda jest taka jaką znamy my . Bużka .

odkąd się rozstaliśmy nienawidzę... teksty

need.you.here dodano: 14 października 2013

odkąd się rozstaliśmy, nienawidzę swojego telefonu . najchętniej wypieprzyłabym go do kosza, wyrzuciła przez okno, spłukała w kiblu, rozpieprzyła młotkiem na miliony kawałeczków . jak długo on może milczeć ? przez cały dzień ani jednego sygnału przychodzącej wiadomości . wcześniej nosiłam go ze sobą wszędzie - potrafiłam biegiem wrócić się po niego do domu, chociaż i tak już byłam spóźniona na autobus do szkoły . w domu wyłączałam dźwięk, bo mama dostawała spazmy od ciągłego pikania . teraz zwyczajnie o nim zapominam . kładę go pod poduszką z samego rana i wieczorem biorę go do ręki, żeby tylko nastawić budzik . potrzebny mi jest tylko do sprawdzania godziny, a nie do wymieniania z tobą grubo ponad setek wiadomości, które mnie budziły, rozśmieszały w ciągu dnia i kładły spać . boli mnie palec od ciągłego odblokowywania klawiatury w nadziei, że pojawi się zbawienny komunikat "masz 1 nieodebraną wiadomość" .
Autor cytatu: ansomia

Spieprzyłeś ostatnią szansę... teksty

need.you.here dodano: 13 października 2013

Spieprzyłeś ostatnią szansę, pjątka.

2..Od początku wiedziałam że to... teksty

need.you.here dodano: 13 października 2013

2..Od początku wiedziałam, że to nie będzie łatwe ale zbyt mocno idealizowałam sobie Twoją osobę. Jestem na siebie potwornie zła bo to wszystko ciągnęłam zbyt długo. Mogłam już dawno powiedzieć sobie "Dziewczyno! Potrzebujesz faceta czy dziecka, z którym będziesz się użerać ?" Postawiłam sobie to pytanie zbyt późno.. Teraz ciężej będzie mi się odzwyczaić. Chociaż czego ja się spodziewałam? Przecież mi nic nie wychodzi. Nie wiem co mi przyszło do głowy,żeby myśleć, że tym razem będzie inaczej. Staję przed kolejną próbą. Zamykam rozdział. Cześć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV