głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here kochał ją od czasu do czasu. kropeczkowafoobia Kłaniam się nisko . ♥ ! piękneee bardzo ! Odzywa się odbiera telefony odpisuje na sms'y ale już nie jest tak samo

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
kochał ją od czasu do czasu. kropeczkowafoobia
kochał ją od czasu do czasu.... teksty

need.you.here dodano: 15 września 2013

kochał ją od czasu do czasu.// kropeczkowafoobia

Kłaniam się nisko . teksty need.you.here dodał komentarz: Kłaniam się nisko . do wpisu 13 września 2013
♥ ! piękneee bardzo ! teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ ! piękneee bardzo ! do wpisu 13 września 2013
Odzywa się  odbiera telefony... teksty

need.you.here dodano: 13 września 2013

Odzywa się, odbiera telefony, odpisuje na sms'y, ale już nie jest tak samo jak było. Teraz wszystko jest inne, po prostu inna wymiana zdań, inne spojrzenia. // E.Z

Piękne ! ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: Piękne ! ♥ do wpisu 11 września 2013
Czasem żałuję  że nie można... teksty

need.you.here dodano: 10 września 2013

Czasem żałuję, że nie można cofnąć czasu.. że nie można wrócić do tego co było mniej lub bardziej ważne .. Przeglądam archiwum gadu i nasze GB rozmów.. Klawiatura staje się lekko wilgotna od łez.. Czytam każdą rozmowę od samego początku, to jak z każdą kolejną stawaliśmy się coraz bardziej otwarci.. Nasze mało inteligentne tematy .. Brakuje mi tego.. " To jeszcze nie koniec , tak łatwo się nie poddawaj! To jeszcze nie koniec życie toczy się nadal. Każdy dramat nawet najmniejszy odbija się na nas,ale to jeszcze nie koniec - weź się w garść i wstawaj.. " Pamiętasz ?

jej.. .  teksty need.you.here dodał komentarz: jej..*.* do wpisu 8 września 2013
♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 7 września 2013
Niebo było nadzwyczaj bezchmurne.... teksty

need.you.here dodano: 6 września 2013

Niebo było nadzwyczaj bezchmurne. Widać było wszystkie gwiazdy..Temperatura powoli spadała.. Usiadłam na parapecie. Złapałam haust powietrza, ocierając ręką łzę która spływała po policzku.Czułam pustkę. Pustkę i tęsknotę do czegoś czego sama nie potrafiłam określić. Nie wiedziałam co to. Wiedziałam jednak, że jest coś nie tak. Nie układa się. Nic. Choć z pozoru jest wszystko w porządku. Ile czasu będzie jeszcze tak ; nijak ? Chwilami mam wrażenie, że los robi sobie ze mnie bezczelnie żarty . Ubawiłeś się? To może w końcu dasz mi szansę zacząć coś od nowa ? Tym razem z powodzeniem .

2. Bo wiesz  ze tak jak bardzo Cię... teksty

need.you.here dodano: 1 września 2013

2. Bo wiesz, ze tak jak bardzo Cię nienawidzę, tak równie mocno Cię kocham. I nie potrafię Ci powiedzieć tak zwyczajnie "Żegnaj."

1.Nie mam sił.. Brakuje mi ich coraz... teksty

need.you.here dodano: 1 września 2013

1.Nie mam sił.. Brakuje mi ich coraz bardziej.. Niby porozmawialiśmy .. I wyraźnie zaznaczyłam , że nie jest dobrze, że pewne granice zostały przekroczone. Ale Ty nie za bardzo czujesz, że robisz źle.. Skrucha na minutę? Po czym z potulnego, słodkiego chłopca stajesz się człowiekiem, którego za nic w świecie nie rozumiem .. zmieniasz się. To widać. Wiesz dobrze, że za każdym razem Twoje milczenie boli coraz bardziej. Wiesz .. Nie za bardzo rozumiem czemu kiedy zrobisz źle , oczywiście po czasie, starasz się za wszelką cenę załagodzić sytuację, jesteś przesadnie miły, mógłbyś wtedy przychylić mi nieba gdybym o to poprosiła.. Ale gdy poczujesz się pewniej i wiesz, że moja złość na Ciebie całkowicie minęła Ty znów robisz to samo Znów ranisz. Powiedz mi dlaczego . I mogłabym powiedzieć "pierdole-kończę tą znajomość raz na zawsze ".. Ale.. Ty wiesz .. Masz nade mną przewagę.

2.A pajacyk pomimo upływu tylu lat... teksty

need.you.here dodano: 1 września 2013

2.A pajacyk pomimo upływu tylu lat nie przestał być użyteczny, nie popsuł się tak jak te wszystkie drogie rzeczy w sklepach z zabawkami, które po zakupie i wydaniu na nie mnóstwa pieniędzy rozwalają się przy zwykłym upadku na płytki w przedpokoju. Pajacykiem teraz bawią się wnuczęta i prawnuczęta babci.. Jaki z tego morał? Nigdy nie zamieniaj starych znajomych na nowych. Bo oni szybko się wykruszą - jak te dzisiejsze drogie zabawki . A Ci prawdziwi przyjaciele pomimo upływu czasu pozostaną jak ten drewniany pajacyk. Tyle, że jeśli zranisz ich swą obojętnością możesz już nie mieć do kogo wracać .. Szanuj ich..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV