głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
♥ również przybijam :D teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ również przybijam :D do wpisu 25 września 2013
niedotrzymywanie słowa o taaak dokładnie to zdecydowanie najbardziej .  I nie lubię gdy godzinami odpisują na sms y .. bądź gdy wgl ignorują dziewczyny .. teksty need.you.here dodał komentarz: niedotrzymywanie słowa o taaak dokładnie to zdecydowanie najbardziej . I nie lubię gdy godzinami odpisują na sms-y .. bądź gdy wgl ignorują dziewczyny .. do wpisu 24 września 2013
2.Czy dobrze robisz wybaczając choć... teksty

need.you.here dodano: 22 września 2013

2.Czy dobrze robisz wybaczając choć z drugiej strony dobrze wiesz, że inaczej nie potrafisz. I że choćby nie wiadomo jak bardzo zranił Cię i tak mu wybaczysz . Bo nie potrafisz żyć bez niego, nie potrafisz nie wiedzieć co u niego, nie potrafisz nie mieć z nim jakiegokolwiek kontaktu . Wtedy nic Ci nie wychodzi. Nie możesz się na niczym skupić. Wasze wzajemne milczenie niszczy Cię od środka. . Wiadomość od niego powoduje uczucie ciepła, cieszysz się jak małe dziecko, choć wiesz, że musisz trzymać go na dystans .. Ale nie możesz . Po pierwszych sms-ach czy też przy pierwszym spotkaniu po okresie milczenia Twoja psychika robi sobie z Ciebie żarty i nie pozostaje Ci nic innego jak przytulić się do tego durnia i powiedzieć jak bardzo go nienawidzisz.

1. Słabość? Słabość do kogoś... teksty

need.you.here dodano: 22 września 2013

1. Słabość? Słabość do kogoś jest wtedy gdy niewiarygodnie mocno możesz być zraniona przez tą osobę i zarzekasz się, że nie wybaczysz, nie chcesz i .. I wtedy on przeprasza, pokazuje wielką skruchę a Twoje serce powoli mięknie- choć jeszcze się broni. Wtedy on zaczyna wykorzystywać tą słabość. Zaczyna mówić tak słodko, że cały lód z serduszka topnieje.. A Ty nie możesz, nie chcesz nie ulec.. I jesteś na siebie potwornie zła. Bo przecież obiecywałaś sobie, że nie dasz kolejnej szansy, że już więcej Ci tego nie zrobi. . I co ? I nie potrafisz. Bo jest dla Ciebie kimś ważnym . I nie chcesz żeby między Wami było źle. A on mówi tak słodko i mówi .. I chcesz aby nie przestawał choć z drugiej strony denerwuje Cię to bo co on sobie wyobraża. najpierw robi tak, potem ładne słówka a Ty wybaczasz .. I ma Cię w garści . I wie co zrobić abyś mu wybaczyła. Zna Twój czuły punkt . Wie, że to na Ciebie działa. A Ty znów masz wątpliwości .

2.Dlaczego ? .. Chciałabym  w tym... teksty

need.you.here dodano: 22 września 2013

2.Dlaczego ? .. Chciałabym w tym momencie porozmawiać z Tobą - tak zwyczajnie. Po prostu spędzić z Tobą chwilę czasu i zobaczyć jak mój organizm zareagowałby w tej chwili na spotkanie z Tobą. Czy byłoby tak samo jak przy ostatnim spotkaniu . Czy coś się zmieniło .. ?

1. Ciągle obiecuję sobie że nie... teksty

need.you.here dodano: 22 września 2013

1. Ciągle obiecuję sobie,że nie będę przywiązywać się do ludzi. Narzucam sobie taką dyscyplinę. Nie i koniec. Tylko.. Jestem chyba na to za słaba. Nie potrafię powiedzieć sobie w tym wypadku : Dobrze. Okłamuję samą siebie, przytakuję swoim słowom jednak nic z tego nie wychodzi. Już dłuższy czas moje myśli krążą wokół tego, którego poznałam przypadkiem. I całkiem przypadkiem w tym momencie na dźwięk jego imienia dostaję gęsiej skórki . Każda wiadomość od niego potrafi przynieść mi tyle radości. Jednak jak zwykle źle ulokowałam swoje uczucia. Starałam się nie przywiązywać ale nie wyszło. Choć wydawało mi się dłuższy czas, że jednak tak po prostu mi wszystko minęło..że nie czuję nic więcej niż tylko uczucie zwykłej sympatii jak do zwykłego kolegi. Jednak pokusiło mnie. Coś kazało mi się do niego odezwać.. I wszystko wróciło. Ze zdwojoną siłą. Dwukropek i gwiazdka w smsie od Ciebie spowodowały u mnie nawrót choroby jaką jest połączenie Twojego imienia + choilzm.

szkoda  że przed poznaniem ciebie... teksty

need.you.here dodano: 21 września 2013

szkoda, że przed poznaniem ciebie, nie spotkałam takiego Huberta Urbańskiego, który milion razy by się mnie spytał, czy jestem na pewno, definitywnie, w 100% pewna, że chcę cię poznać . odechciałoby mi się na samym początku .
Autor cytatu: ansomia

Ojejku . piękne  no . Brak słów po prostu .. teksty need.you.here dodał komentarz: Ojejku . piękne no . Brak słów po prostu .. do wpisu 17 września 2013
Tak jak zwykle na najwyższym poziomie ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: Tak jak zwykle na najwyższym poziomie ♥ do wpisu 16 września 2013
hahah ! ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: hahah ! ♥ do wpisu 15 września 2013
kochał ją od czasu do czasu.... teksty

need.you.here dodano: 15 września 2013

kochał ją od czasu do czasu.// kropeczkowafoobia

Kłaniam się nisko . teksty need.you.here dodał komentarz: Kłaniam się nisko . do wpisu 13 września 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV