głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here nie dotykaj mnie już nigdy więcej nie kieruj w moim kierunku żadnych słów skończyło się kurwa tak chciałeś tak wybrałeś więc tak masz. najłatwiej uciec prawda t

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
nie dotykaj mnie już nigdy więcej nie kieruj w moim kierunku żadnych słów skończyło się kurwa tak chciałeś tak wybrałeś więc tak masz. najłatwiej uciec prawda tchórz
nie dotykaj mnie już nigdy więcej... teksty

need.you.here dodano: 16 listopada 2013

nie dotykaj mnie już nigdy więcej, nie kieruj w moim kierunku żadnych słów, skończyło się kurwa, tak chciałeś, tak wybrałeś, więc tak masz. najłatwiej uciec prawda tchórzu? boże, kim ty jesteś, co ty sobie wyobrażasz tak w ogóle, masz czelność decydować za mnie? no tak, przecież ty wiesz najlepiej, jak zawsze. i co zabolało nie? że postawiłam na swoim? tak bardzo jak chciałeś, tak bardzo nie możesz i chuj, jestem sobą i nie masz prawa wmawiać mi, że jest inaczej. nie znaczysz już nic rozumiesz? jesteś wspomnieniem, zwykłym kolejnym wspomnieniem, nawet jeśli tęsknie to co? nieważne, przejdzie mi. zapomnę, kiedyś kurwa zapomnę. /// aj.lofju

2. Chcę położyć swoją głowę na... teksty

need.you.here dodano: 15 listopada 2013

2. Chcę położyć swoją głowę na Twoich kolanach mocno przytulając się zapamiętując każdy Twój oddech. Po czym rano .. Pozwolić Ci wrócić do kumpli, do życia które dotychczas prowadzisz, do "dziewczyny" .. Zamknąć się w pokoju i modlić się o to abyś w końcu zrozumiał, że to właśnie mi na Tobie cholernie zależy.

1.Chcę się z Tobą upić. Upić... teksty

need.you.here dodano: 15 listopada 2013

1.Chcę się z Tobą upić. Upić się do nieprzytomności. Abyśmy zatracili się w otaczającym nas świecie , łyk za łykiem zbliżając się do siebie. Abyśmy przestali myśleć choć na moment o kłopotach, problemach. Abyśmy zapomnieli o naszym życiu i wszystkich w koło i choć jedną noc byli na świecie tylko we dwoje. Chcę z Tobą tańczyć do rana , siedzieć na dachu wieżowca oglądająć gwiazdy, śmiać się do rozpuku.. Chcę abyś choć jedną noc był tylko mój . Chce poczuć jakby to było..Chcę Cię mieć. Tak jak rozkapryszona mała dziewczynka, która chce wszystko , tak ja chcę Ciebie bo Ty jesteś wszystkim . Chcę trzymać Cię za rękę i nie puszczać. Jedną noc. Całować Cię i mówić jak bardzo Cię potrzebuję . Chcę pokazać Ci jak piękny jest świat nocą i ile rzeczy kryje się w nim, których nie zobaczysz w dzień, w pośpiechu. Chcę patrzeć się w Twoje oczy i nauczyć się ich na pamięć. Chcę rzucić Ci się na szyję, robić słodkie miny i droczyć się z Tobą.

2.Ty nadal jesteś dzieckiem. Nie... teksty

need.you.here dodano: 15 listopada 2013

2.Ty nadal jesteś dzieckiem. Nie dojrzałeś do tego by rozmawiać o uczuciach, by powiedzieć sobie wprost co boli.. Chciałabym wiedzieć co kieruje Tobą w momencie kiedy piszesz do mnie sms-a . Co każę napisać Ci właśnie to. Co każe Ci obiecać , a co potem każe Ci tej obietnicy nie dotrzymać? Ta sytuacja mnie powoli przerasta .. Wyniszcza..Wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze? Że Ci wierzę. Że chce Ci wierzyć. Usprawiedliwiam Cię na różne sposoby. Wystarczy, że przeprosisz i wymyślisz jakieś wytłumaczenie. I choćby było ono najgłupsze na świecie ja za wszelką cenę staram Ci się zaufać. A Ty robisz wszystko bym to zrobiła.. po czym kolejny raz wbijasz mi nóż w plecy .. Nie wiem .. robisz to nie świadomie ? Nie sądzę. Bawi Cię to ? Również myślę, że nie.. W głębi tego wszystkiego jesteś dobrym człowiekiem . No więc co ? Co jest przyczyną cyrku, którego w samym środku znajduję się ja...?

1.Usiądźmy. Jak normalni ludzie... teksty

need.you.here dodano: 15 listopada 2013

1.Usiądźmy. Jak normalni ludzie przy kawie, herbacie, nawet przy cholernym piwie czy wódce ale usiądźmy. Zatrzymajmy się na chwilę. Na moment przestańmy gnać do przodu. Spójrzmy sobie w oczy. Nie każę Ci się uśmiechać czy hipnotyzować swoim wzrokiem. Jedyne o co Cię proszę to o to abyś poświęcił mi chwilę czasu. O to abyś ze mną w końcu normalnie porozmawiał. Tak jak to robią dorośli ludzie. Przecież jesteśmy dorośli choć ta sytuacja może się wydawać tak banalnie dziecinna. Bo czym jest chwila spośród tak ogromnej ilości czasu , który się znamy ? Czy to na prawdę jest tak trudne i tak niemożliwe do zrealizowania, żebyśmy spotkali się i porozmawiali. Tak spokojnie. Bez żadnych kłótni, bez zarzucania sobie nawzajem co robiliśmy przez ostatni czas źle, kto do kogo się nie odzywał, dlaczego jest tak a nie inaczej .. Co rusz dajesz mi kolejny powód do utwierdzenia mnie w przekonaniu, że mały plastikowy dokument, który posiadasz nie daje Ci gwarancji bycia dorosłym .

piękne .. teksty need.you.here dodał komentarz: piękne .. do wpisu 11 listopada 2013
♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 10 listopada 2013
Paradoksalny stan. Czuję ulgę  mimo... teksty

need.you.here dodano: 10 listopada 2013

Paradoksalny stan. Czuję ulgę, mimo, że jest coraz gorzej. Bo przecież cieszy coraz mniej rzeczy, śmiech już bez tej euforii co dawniej, miłość niby jest, a jakby jej kurwa nie było. Uczucia ulatniają się w powietrze wraz z papierosowym dymem. Świat staje na głowie, każdy gdzieś pędzi, a ja stoję w miejscu, a najgorsze jest to, że zaczyna mi się to podobać. Przyjaciele kopią w dupę i idą własną drogą. Potrzebuję rozmowy. Takiej szczerej, pełnej śmiechu, ale też łez, pełnej wyznań i dobrego słowa. Potrzebuję kogoś obok, kto kurwa wysłucha bez względu na to kim jestem i jaki jestem./mr.lonely
Autor cytatu: mr.lonely

pjęć . teksty need.you.here dodał komentarz: pjęć . do wpisu 9 listopada 2013
Czy tak już będzie zawsze ? Czy... teksty

need.you.here dodano: 6 listopada 2013

Czy tak już będzie zawsze ? Czy już zawsze wszystko co będę robić będzie kończyć się niepowodzeniem ? Dlaczego kiedy zaczyna się układać za każdym razem dostaję coraz to mocniejszego kopa.. Czy na prawdę zrobiłam coś nie tak, za co teraz los mi się odpłaca? Czy na prawdę nie zasługuję na szczęście? Kiedy tylko pojawia się iskierka nadziei na to, że będzie lepiej , ona pryska i dostaję cios przypominający uderzenie obuchem w głowę.. Jest to wielki zwalający z nóg ból, który z każdym kolejnym przytłacza moją duszę coraz bardziej .. Co mnie boli ? Boli mnie dusza,. Boli mnie serce. Boli mnie istnienie.

Za bardzo chciałabym żeby było... teksty

need.you.here dodano: 5 listopada 2013

Za bardzo chciałabym żeby było dobrze. Za bardzo staram się to osiągnąć. Jestem zbyt ambitna w dążeniu do celu. Zgadnij jaki jest mój cel ..?

Wiesz  czego nienawidzę najbardziej?... teksty

need.you.here dodano: 5 listopada 2013

Wiesz, czego nienawidzę najbardziej? Nienawidzę paru pierwszych dni po naszej rozłące, czasami tygodnia, czasem miesiąca. Nienawidzę tego czasu kiedy wiem, że mogłabym być tam z Tobą, a jestem tu. Nienawidzę tej świadomości, że znów zaczynam tęsknić, nie mogę Cię zobaczyć, a jedyne co mogę zrobić to gapić się daleko przed siebie i myśleć, że gdzieś tam za horyzontem mieszkasz sobie i żyjesz spokojnie bez świadomości, że ktoś oddałby wszystko, by Cię choć przez chwilę Cię ujrzeć. Nienawidzę tych nocy, gdy śpię na poduszce mokrej od łez i nie mam nawet siły, by się podnieść. Ból spowodowany Twoją nieobecnością w moim życiu jest gorszy od zamętu jaki w nim zrobiłeś.
Autor cytatu: selektywnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV