głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Wiesz który to już raz dziś o Tobie pomyślałam ? Wiesz którą z kolei była dziś zbita przeze mnie szklanka? Wiesz która łza spowodowana wspomnieniem po Tobie spł

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Wiesz który to już raz dziś o Tobie pomyślałam ? Wiesz którą z kolei była dziś zbita przeze mnie szklanka? Wiesz która łza spowodowana wspomnieniem po Tobie spłynęła mi d
Wiesz który to już raz dziś o... teksty

need.you.here dodano: 26 listopada 2013

Wiesz który to już raz dziś o Tobie pomyślałam ? Wiesz którą z kolei była dziś zbita przeze mnie szklanka? Wiesz która łza spowodowana wspomnieniem po Tobie spłynęła mi dziś po policzku? Wiesz jak często zaglądam w archiwum naszych rozmów? Sama nie wiem czego się tam doszukuję.. Może odpowiedzi na to co się teraz z nami dzieje wplątanej pomiędzy wypowiedzianymi kwestiami.. Może to do czego doprowadziłeś.. Może to czy Cię to w ogóle obchodzi? ..Śmieszne prawda ?

Ile to już czasu? Od ostatniego... teksty

need.you.here dodano: 26 listopada 2013

Ile to już czasu? Od ostatniego słowa, od ostatniego spojrzenia, gestu.. Od ostatniej wiadomości, od ostatniego uśmiechu, przytulenia..Pamiętasz? Byłeś. Nie ma Cię . Nigdy już nie będzie. Kurwa.

facet ma wyglądać i zachowywać... teksty

need.you.here dodano: 24 listopada 2013

facet ma wyglądać i zachowywać się jak facet, a nie jak żałosny dzieciak . amen kurwa .
Autor cytatu: ansomia

po długich tygodniach pozbierałaś... teksty

need.you.here dodano: 21 listopada 2013

po długich tygodniach pozbierałaś się, ale wiesz, że nadejdzie taki dzień, kiedy znowu go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki .
Autor cytatu: ansomia

A dziś zapomnijmy  o tym co było... teksty

need.you.here dodano: 21 listopada 2013

A dziś zapomnijmy o tym co było złe, puśćmy w niepamięć każdą naszą kłótnię, nieporozumienie.. Zacznijmy od nowa. Dajmy sobie czyste karty. Niech będzie to początek czegoś nowego, lepszego.. Bądźmy inni. Rozegrajmy nasze role inaczej. Może tym razem przemyślelibyśmy niektóre sytuacje bardziej.. może ominęło by nas wiele problemów. Może bylibyśmy inni.Może lepsi, może mądrzejsi, może wiedzielibyśmy o sobie coś więcej co pozwoliłoby nam pozostać z sobą na dłużej .. może..Może siedzielibyśmy teraz koło siebie śmiejąc się, opowiadając jak minął nam dzień. Może łączyłaby nas silniejsza więź.Taka nierozerwalna. Bo teraz została ona przerwana. I żadna nić tego nie zszyje. Nawet z pomocą najlepszej igły świata..

! Idealnie trafione. teksty need.you.here dodał komentarz: ! Idealnie trafione. do wpisu 19 listopada 2013
♥! teksty need.you.here dodał komentarz: ♥! do wpisu 17 listopada 2013
Mam płakać i błagać żebyś mnie... teksty

need.you.here dodano: 17 listopada 2013

Mam płakać i błagać żebyś mnie kochał? No śmieszne, spierdalaj.
Autor cytatu: patteek

 .  teksty need.you.here dodał komentarz: *.* do wpisu 16 listopada 2013
nie dotykaj mnie już nigdy więcej... teksty

need.you.here dodano: 16 listopada 2013

nie dotykaj mnie już nigdy więcej, nie kieruj w moim kierunku żadnych słów, skończyło się kurwa, tak chciałeś, tak wybrałeś, więc tak masz. najłatwiej uciec prawda tchórzu? boże, kim ty jesteś, co ty sobie wyobrażasz tak w ogóle, masz czelność decydować za mnie? no tak, przecież ty wiesz najlepiej, jak zawsze. i co zabolało nie? że postawiłam na swoim? tak bardzo jak chciałeś, tak bardzo nie możesz i chuj, jestem sobą i nie masz prawa wmawiać mi, że jest inaczej. nie znaczysz już nic rozumiesz? jesteś wspomnieniem, zwykłym kolejnym wspomnieniem, nawet jeśli tęsknie to co? nieważne, przejdzie mi. zapomnę, kiedyś kurwa zapomnę. /// aj.lofju

2. Chcę położyć swoją głowę na... teksty

need.you.here dodano: 15 listopada 2013

2. Chcę położyć swoją głowę na Twoich kolanach mocno przytulając się zapamiętując każdy Twój oddech. Po czym rano .. Pozwolić Ci wrócić do kumpli, do życia które dotychczas prowadzisz, do "dziewczyny" .. Zamknąć się w pokoju i modlić się o to abyś w końcu zrozumiał, że to właśnie mi na Tobie cholernie zależy.

1.Chcę się z Tobą upić. Upić... teksty

need.you.here dodano: 15 listopada 2013

1.Chcę się z Tobą upić. Upić się do nieprzytomności. Abyśmy zatracili się w otaczającym nas świecie , łyk za łykiem zbliżając się do siebie. Abyśmy przestali myśleć choć na moment o kłopotach, problemach. Abyśmy zapomnieli o naszym życiu i wszystkich w koło i choć jedną noc byli na świecie tylko we dwoje. Chcę z Tobą tańczyć do rana , siedzieć na dachu wieżowca oglądająć gwiazdy, śmiać się do rozpuku.. Chcę abyś choć jedną noc był tylko mój . Chce poczuć jakby to było..Chcę Cię mieć. Tak jak rozkapryszona mała dziewczynka, która chce wszystko , tak ja chcę Ciebie bo Ty jesteś wszystkim . Chcę trzymać Cię za rękę i nie puszczać. Jedną noc. Całować Cię i mówić jak bardzo Cię potrzebuję . Chcę pokazać Ci jak piękny jest świat nocą i ile rzeczy kryje się w nim, których nie zobaczysz w dzień, w pośpiechu. Chcę patrzeć się w Twoje oczy i nauczyć się ich na pamięć. Chcę rzucić Ci się na szyję, robić słodkie miny i droczyć się z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV