głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mylifesaver ponad dwa miesiące. gdybyś odszedł nie będę taka sama. zabierzesz tak istotną część mnie że funkcjonowanie będzie totalnie pozbawione sensu. jak rower bez kół.

mylifesaver

mylifesaver.moblo.pl
ponad dwa miesiące. gdybyś odszedł nie będę taka sama. zabierzesz tak istotną część mnie że funkcjonowanie będzie totalnie pozbawione sensu. jak rower bez kół. ale ja w
ponad dwa miesiące. gdybyś odszedł... teksty

mylifesaver dodano: 17 maja 2014

ponad dwa miesiące. gdybyś odszedł nie będę taka sama. zabierzesz tak istotną część mnie, że funkcjonowanie będzie totalnie pozbawione sensu. jak rower bez kół. ale ja wiem, że nie odejdziesz. kocham Cię.

dzięki  że jesteś mój. że mogę... teksty

mylifesaver dodano: 20 kwietnia 2014

dzięki, że jesteś mój. że mogę na ciebie liczyć w każdej chwili. przepraszam za moją dziecinność, za obrażanie się o byle gówno. dzięki za cierpliwość. przepraszam za to, że nie jestem doskonała. dzięki, że kochasz mnie z tymi wszystkimi wadami. a najbardziej przepraszam, że się tak boję, że ciągle pytam czy mnie kochasz, wiem że to nudne, monotonne, ale to tak jakbyś trzymał w kieszeni miliony dolarów, co chwilkę odruchowo dotykasz spodni czy na pewno tam są. jesteś moim największym skarbem więc ciągle sprawdzam czy nie uciekłeś. błagam, nie zostawiaj mnie nigdy, nie poradzę sobie bez ciebie.

nie ogarniam jak mogłam wytrzymać... teksty

mylifesaver dodano: 26 marca 2014

nie ogarniam jak mogłam wytrzymać tyle bez Ciebie, skąd miałam w sobie taki spokój żeby przez 3 lata być blisko, przyjaźnić się i nie przytulić, nie pocałować. to, że z sobą walczyłam cały czas powodowało nasze kłótnie, bo nigdy nie umiałam się pogodzić z brakiem miłości z Twojej strony. ale kłótnie też były przez Twoje chamstwo. nie potrafiliśmy żyć ze sobą w zgodzie, ale nie potrafiliśmy też żyć bez siebie. teraz jest tak pięknie, tak idealnie. tak bardzo Ci za to dziękuję. płakać mi się chce ze szczęścia jak pomyślę o tym że jesteś i że zawsze będziesz. kocham Cię.

jest tak dobrze  tak jak nigdy nie... teksty

mylifesaver dodano: 19 marca 2014

jest tak dobrze, tak jak nigdy nie było. nie można powiedzieć, że zniknęły problemy, bo one zawsze będą, pozbędziesz się jednych to pojawią się nowe. tylko coś się zmieniło, jest prościej. mogę się do Ciebie przytulić i płakać całą noc, a Ty zamiast narzekać, powiesz, że możesz tak ze mną siedzieć kolejną. jestem tego pewna i ta pewność daje mi takie poczucie bezpieczeństwa, szczęścia. już dawno mówiłam, że nikogo nie pokocham tak jak Ciebie, a teraz mogę powiedzieć więcej - Ty czujesz do mnie dokładnie to samo. jest pięknie i będzie tylko lepiej skarbie. ♥

opłacało się czekać tyle lat... teksty

mylifesaver dodano: 17 marca 2014

opłacało się czekać tyle lat, teraz jesteś MOIM najlepszym chłopakiem na świecie ! *-*

jak miłość zawsze zwycięża to... teksty

mylifesaver dodano: 8 marca 2014

jak miłość zawsze zwycięża to zwyciężymy. a że wszystko jest przeciwko nam to chuj, kocham Cię ponad to wszystko.

nie spotykajmy się  nie umiem  nie... teksty

mylifesaver dodano: 23 stycznia 2014

nie spotykajmy się, nie umiem, nie umiem już odmawiać. nie umiem Cię nie pocałować jak stoisz tak blisko, nie umiem się odsunąć jak mnie przytulasz. nie umiem nie płakać. cały czas powtarzam "nie" a moje ciało mówi Ci coś innego. nie umiem już kłamać, kocham Cię do cholery. masz rację, pojebało mnie z tym oszukiwaniem siebie, ale jak jesteś blisko nie umiem oszukiwać. jestem idiotką.

nie wierzę w to co się dzieje. nie... teksty

mylifesaver dodano: 18 stycznia 2014

nie wierzę w to co się dzieje. nie ogarniam na jakiej podstawie podejmuje decyzje. powiedziałeś, że mnie kochasz. błagałeś o szanse, przepraszałeś dziesiątki razy, byłeś gotowy zrezygnować dla mnie ze wszystkiego. spełniające się marzenia? a ja odmówiłam. odmówiłam raz, drugi, dziesiąty. cały czas odmawiałam. i jestem z Nim a nie z Tobą. nie wiem jak Cię przepraszać, chyba nie umiem Ci wybaczyć tego jak cierpiałam. jakbym zmienila zdanie mówisz że będziesz czekał, mówisz, że nigdy nie czułeś czegoś takiego. czemu to wszystko sie dzieje tak późno? strasznie mi z tym źle.

ch j z tym  na takim żalu i... teksty

mylifesaver dodano: 21 grudnia 2013

ch*j z tym, na takim żalu i rozczarowaniu miłości nie zbudujemy.

i wybrałam Jego. Ty jesteś ciągle... teksty

mylifesaver dodano: 18 grudnia 2013

i wybrałam Jego. Ty jesteś ciągle, dajesz mi rady, martwisz się o mnie i krzyczysz jak coś źle robie, jesteś przyjacielem, jak kiedyś. w końcu obiecałeś mi, że nasza przyjaźń się mimo wszystko nie rozpadnie, do tego pocałunku już nie wracamy, znowu bedziemy sie bawić, że nic się nie stało? jesteś dziecinny, ale Cię kocham. ale może z Nim mi będzie lepiej.

przytuliłabym się do Ciebie  ale... teksty

mylifesaver dodano: 6 grudnia 2013

przytuliłabym się do Ciebie, ale jest za dużo barier. tęsknie, ale już Ci tego nie powiem. chyba będzie tak jak mówiłam, nie chcąc się wzajemnie wkurwiać rozejdziemy się każde w swoją stronę. z żadnych nie przeżyję tego co z Tobą, bo wszystko było takie niepewne, z godziny na godzinę pełnia rozpaczy mogła się zmienić w pełnię szczęścia i na odwrót. teraz nastanie stabilność. koniec zabawy. dorośliśmy, nie będziemy razem, chociaż nie wyobrażam sobie osobnego życia.

słodko jest jak czeka na mnie po... teksty

mylifesaver dodano: 5 grudnia 2013

słodko jest jak czeka na mnie po lekcjach, albo ucieka żeby ze mną wracać, naprawdę jest tak kochany, jak żaden chłopak z ktorym kręciłam. na marginesie dziękuję za najcudowniejsze urodziny! ♥ dziewczynom za prezent, za dedykacje i życzenia znajomym z klasy, tyle osób przytuliłam

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV