głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Miałaś kiedyś tak że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms y zachowane z przed paru miesięcy że wszędzie szukałaś jego zapac

memoirs

memoirs.moblo.pl
Miałaś kiedyś tak że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms y zachowane z przed paru miesięcy że wszędzie szukałaś jego zapachu je
Miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms-y zachowane z przed paru miesięcy, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem, gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okropne uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi, że rozumiesz.

Czarne chmury nad nami  iskrzą... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Czarne chmury nad nami, iskrzą błyskawicami. Pora skończyć tę miłość, nie ma czego ratować, nie ma czego żałować. Było i się skończyło, nic mnie teraz nie trzyma. Zbyt nerwowy jest klimat. Sto wymówek i sporów. Dosyć mam Twojej złości, i toksycznej zazdrości. Dość samotnych wieczorów...

Cały świat może być Twój jak... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Cały świat może być Twój jak słońce na blokach, uwierz mi, jeszcze się w Polsce zakochasz!

 część 3.  . Wiedziałeś... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

(część 3.) . Wiedziałeś wszystko. Jesteś i byłeś częścią mojego życia. Będziesz nią zawsze. Mawiają to co zdarzyło się raz, może nie zdarzyć się już nigdy więcej, ale to co zdarzyło się drugi raz, zdarzy się i trzeci. Mam nadzieję, że to nie prawda. Nie chcę Cię obok siebie trzeci raz. Dwa razy mnie zraniłeś, trzeciego razu nie będzie. Mimo wszystko, niczego nie żałuję. Bo jesteś wyjątkowy! Pamiętaj o tym.

 część 2.  . Stwierdziłam  że Ci... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

(część 2.) . Stwierdziłam, że Ci nie zależy, że jestem tylko dziewczyną do studii. Napisałeś tylko: 'acha..' Czemu dziś piszę? Bo dziś mija kolejny dzień kiedy Ciebie nie ma już w moim życiu. Dziś...czyli już sześćdziesiąty drugi dzień. Nie mam żalu do Ciebie, nie potrafię mieć. Za bardzo Cię kocham. Nawet nie chcę się mścić. Jesteś najważniejszą osobą dla mnie na tym świecie. Dawałeś mi tyle nadziei. Zostawiłeś tyle wspólnych niezrealizowanych marzeń. Ale zawsze Cię miło wspominam. Zawsze. W końcu tyle razem przeszliśmy. Znałeś dokładnie całe moje ciało, każdy kawałeczek, wiedziałeś ile mam pieprzyków i gdzie one są.

  część 1.  Są dni kiedy nie... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

( część 1.) Są dni kiedy nie wiesz co ze sobą zrobić. Siedzisz i masz ochotę umrzeć. Iść na tory i się rzucić pod pociąg. Ciekawe czy Ty też tak masz. Napisałam do Ciebie już z 1000 listów. Pisałam je wszędzie. Na komputerze, na najładniejszej kartce papieru, pisałam go w myślach, pisałam go na szybie, wszędzie. Pisałam tyle razy. Nigdy nie wysłałam... Spędziłam z Tobą 105 dni i 22godziny. Żaden mężczyzna nie miał tak dużo czasu dla mnie i żaden mi tyle nie dał. Jeden był ze mną rok, a nie umiał mi dać tego, co miałam z Tobą już po 6 godzinach. Zostawiłam Cię, bo przestałeś się odzywać. Zadzwoniłam do Ciebie chcąc się dowiedzieć co i jak będzie. a Ty olałeś. Nie słuchałeś mnie wtedy. i po 20.00 napisałeś łaskawie : 'no nie wiem czy to ma jeszcze sens'. Zerwałam.

' Mnie nie zamkniesz w klatce... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

' Mnie nie zamkniesz w klatce świadomości, nie mów mi, że 'nie potrafię' chociaż zawsze ktoś wątpi. Ponad chmurami, tu gdzie ziemi nie widać, a pragnienia z marzeniami tworzą latający dywan. Powietrze porywa moje problemy przyziemne, dziś czuję się jak Bóg, każde pragnienie spełnię. Chłonę serce, każdą sekundę, oddech, nie mów mi w jaką przyszłość przyjdzie pojutrze spojrzeć. Wolę zapomnieć, nie ma stresu i barier, zamiast żyć w pełnym biegu dla problemów i karier. Nie chcę tych zmartwień, opuść ten lokal dziś, chodź pokażę Tobie świat jaki pokochałbyś. Nie chcę żyć jeśli masz mi to zabrać, wyobraźnia mi mówi, że wszystko płynie w nas. ' O.S.T.R 'Instynkt'

dopóki mam dość siły by siebie... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

dopóki mam dość siły by siebie okłamywać, że będę umiała bez Ciebie żyć.

Wszystko powoli Ci spowszednieje.... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Wszystko powoli Ci spowszednieje. Codzienne smsy, codzienne rozmowy, ciągłe mówienie kocham. Po prostu spowszednieje ci miłość.

Nie umiem bez Ciebie żyć. Z Tobą... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Nie umiem bez Ciebie żyć. Z Tobą też już nie umiem...

And I always will remember all the... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

And I always will remember all the strength you gave to me / zawsze będę wdzięczna za siłę, którą mi dałeś/ Your love made me make it through / Twoja miłość pomogła mi przejść przez to wszystko.

And everywhere I am there you'll be... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

And everywhere I am there you'll be / gdziekolwiek będę, będziesz tam ze mną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV