głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Był powodem do mojego codziennego wstawania z łóżka. To na jego widok moje serce zamieniało się w wirującą pralkę. To on najpiękniej na świecie mówił jak bardzo

memoirs

memoirs.moblo.pl
Był powodem do mojego codziennego wstawania z łóżka. To na jego widok moje serce zamieniało się w wirującą pralkę. To on najpiękniej na świecie mówił jak bardzo boi s
Był powodem do mojego codziennego... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Był powodem do mojego codziennego wstawania z łóżka. To na jego widok, moje serce zamieniało się w wirującą pralkę. To on, najpiękniej na świecie mówił, jak bardzo boi się miłości. To właśnie, on był autorem każdego mojego uśmiechu. To dzięki niemu potrafiłam doceniać, to co miałam. Był całym moim szczęściem. Wszystkim, tym co miałam. Pisząc, to z pewnej perspektywy czasowej, z uśmiechem na twarzy, dochodzę do wniosku, że jest mi żal to wszystko pisać w czasie przeszłym, a nie teraźniejszym.

Słuchaj to nie jest tak  że ja... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Słuchaj to nie jest tak, że ja jestem bez serca, czasem muszę okazywać jego brak, by nie dać się zdeptać, czasem jestem zbyt wredna, bo czuję niepokój, czasem muszę się bronić, żeby wyjść z kłopotów. Czasem nie wiem co czuję i boję się sama. Ludzie myślą sobie pewnie czasami - co to za panna? Czasem wkurwia mnie fakt, że daję z siebie sto procent, a nie otrzymuję z tego nawet trochę z powrotem, czasem chcę wierzyć w świat i jego dobrą stronę, a przekręca mnie ktoś w kogo wierzę na dobre, co jest?! Żałuję czasem, że ludzie których znam są daleko ode mnie. Żałuję czasem że nie jest tak jak kiedyś!

Tak właśnie wyglądało chyba całe... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Tak właśnie wyglądało chyba całe moje życie. Nigdy nie miałam dość sił na to, żeby zająć się rozwiązywaniem swoich problemów. Nie mogłam nawet zaatakować swoich wrogów, a co dopiero z nimi zwyciężyć. Nie miałam szans przed nimi uciec czy uniknąć bólu. Zawsze byłam tylko słabym człowiekiem i jedyną rzeczą, jaką naprawdę umiałam, było przeczekiwanie. Podczas gdy inni wybawiali mnie z opresji, zaciskałam zęby i jakoś tam wytrzymywałam do końca. Wciąż żyłam.

Chcę żeby było lepiej. Chcę to... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Chcę żeby było lepiej. Chcę to zmienić. Wszystko. Ale każda próba to tylko niemy krzyk, bezgłośne wołanie o pomoc, która nie nadchodzi; pomimo tylu wyciągniętych do mnie dłoni.. Chciałabym je złapać ale nie sięgam.

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. Tylko jej nie zrań. Ona wie co to ból.

Najbardziej lubiła  gdy po wszystkim... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Najbardziej lubiła, gdy po wszystkim zostawał na niej jego zapach... Jego nie było już dawno... Wyłapywała wtedy woń jego ciała na swojej skórze i przypominała sobie ścieżki jego dłoni, zawiłe szlaki jego ust. Tęsknota nie była bolesna, raczej słodka. Wiedziała, że wróci, że znów oplecie sobą jej drżące ciało, zostawiając na niej część siebie. Wspomnienie gestu, dreszcz spojrzenia... To wszystko, co składa się na mężczyznę.

Weź moją dłoń  uwierz mi odrzuć... teksty

memoirs dodano: 14 grudnia 2010

Weź moją dłoń, uwierz mi odrzuć swój strach. Chodź ze mną gdzieś, nawet na drugą stronę lustra.

Bo jeśli naprawdę chcesz być sam... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Bo jeśli naprawdę chcesz być sam, to ja kochanie nie będę się już starać. Trudno jest mi Ciebie kochać i nienawidzić. Z Tobą wszystko jest tak skomplikowane.

Chcę żebyś unosiła się w... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Chcę żebyś unosiła się w powietrzu, żebyś śpiewała w uniesieniu... Bądź bezgranicznie szczęśliwa, a przynajmniej nie odtrącaj od siebie szczęścia. Wiem, że te słowa wydają Ci się przesłodzone, ale miłość to namiętność, opętanie, to ktoś, bez kogo nie możesz żyć, uwierz mi: rzuć się na oślep, znajdź kogoś, kogo pokochasz do szaleństwa i kto pokocha Ciebie w ten sam sposób. Jak go znajdziesz? Cóż zapomnij o zdrowym rozsądku i posłuchaj swojego serca. Ja nie słyszę Twojego serca. Bo prawda skarbie, jest taka, że życie jest bez sensu, o ile tego zabraknie. Podróż, podczas której nie zakochujemy się bez opamiętania, jest równoznaczna z wegetacją. Ale musisz próbować, bo jeśli nie próbowałaś, to jakbyś nigdy nie żyła naprawdę.

Przez następne miesiące wydawało... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście, jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne.

Mieliśmy iść na imprezę do... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2010

Mieliśmy iść na imprezę do Twojego kumpla. Ubrałam tą dziwną sukienkę, która zawsze Ci się podobała, była tak strasznie niewygodna. Włożyłam szpilki i już mieliśmy wychodzić, gdy stanąłeś w drzwiach w swoim ulubionym dresie i fullcapie. Wiedziałam już o co Ci chodzi, chwilę potem stałam obok Ciebie w adidasach i Twoim podkoszulku. 'Nie będziemy udawać kogoś kim nie jesteśmy, idziemy na koncert' - powiedziałeś. Ja tylko się uśmiechnęłam i powiedziałam: 'kocham Cię za to, że zawsze jesteś sobą'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV