głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Pierwszy uśmiech pierwszy napad szalonego śmiechu pierwsza noc pierwsza kłótnia pierwsze pojednanie pierwsza nuda pierwsze nieporozumienie pierwsze nieudane wak

memoirs

memoirs.moblo.pl
Pierwszy uśmiech pierwszy napad szalonego śmiechu pierwsza noc pierwsza kłótnia pierwsze pojednanie pierwsza nuda pierwsze nieporozumienie pierwsze nieudane wak
Pierwszy uśmiech  pierwszy napad... teksty

memoirs dodano: 21 grudnia 2010

Pierwszy uśmiech, pierwszy napad szalonego śmiechu, pierwsza noc, pierwsza kłótnia, pierwsze pojednanie, pierwsza nuda, pierwsze nieporozumienie, pierwsze nieudane wakacje, pierwsze rozstanie, drugie, trzecie, w końcu to prawdziwe. Potem wszystko od nowa. Tak samo, tyle że z kimś innym.

Jeżeli jeszcze raz ktoś powie  nie... teksty

memoirs dodano: 21 grudnia 2010

Jeżeli jeszcze raz ktoś powie "nie martw się, będzie dobrze", to chyba spadnę z krzesła i zacznę płakać ze śmiechu.

miłość przyjdzie po Ciebie  gdy... teksty

memoirs dodano: 21 grudnia 2010

miłość przyjdzie po Ciebie, gdy nauczysz się żyć bez niej...

Tak trudno zrozumieć swoje... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Tak trudno zrozumieć swoje przeznaczenie, zwłaszcza kiedy jest nim samotność. Jak wytłumaczyć sercu, aby nie kochało, nie robiło nadziei? Co zrobić, gdy nie ma się zaufania, a chce się być kochanym?! Jak poradzić sobie z myślami i pragnieniem tak wielkim, że szuka się na siłę tego, czego nie można osiągnąć... Jak żyć, gdy jedyne co Cię otacza to pustka, której niczym nie możesz wypełnić... Co zrobić, jak podążać, aby znaleźć to, czego się się szuka i tak bardzo potrzebuje.

Piję za Ciebie  za Twoją... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Piję za Ciebie, za Twoją przyszłość, mogliśmy wszystko, szkoda, że nam nie wyszło.

mimo wszystko   zawsze masz wstęp do... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

mimo wszystko - zawsze masz wstęp do mojego życia...

Ludziom zawsze się zdaje  że... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Ludziom zawsze się zdaje, że wiedzą całą prawdę. Co do mnie, gwiżdżę na to, ale nieraz już mnie nudzi, kiedy powtarzają mi wszyscy w kółko, żebym pamiętała o swoim wieku. Czasem przecież postępuję, jakbym była znacznie starsza, niż jestem - słowo daję! - ale tego ludzie nigdy nie zauważają.

Z tamtych obietnic został pył... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Z tamtych obietnic został pył, który rozsypał czas po glebie - czytaj, że nie zostało nic, dlatego nie ma już mnie i Ciebie, nie ma co gadać, po co udawać, że jeszcze coś nas łączy? Sam wyciągnij wnioski.

Miała piękne oczy  w które... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Miała piękne oczy, w które uwielbiał patrzeć, błękit głęboki niczym ocean... Skórę gładszą niż jedwab, delikatną bardziej niż pajęcza sieć falująca w powiewach wiatru. Jej dotyk przyprawiał go o dreszcze, działał jak narkotyk, wprawiał w euforię... Usta koloru dojrzałych malin, słodkie jak najprzedniejszy miód. Usta... na których, gdy tylko zagościł uśmiech, były mu słońcem o poranku... Głos... gdy go słyszał, myślał że słyszy anioła, głos, który koił wszystkie smutki, pozwalał zapomnieć o reszcie świata... Skupić się tylko na tej chwili... Włosy... w których zawsze miała wiatr... Kochał ich dotyk, zapach... Zapach nie pozwalający myśleć o niczym innym, niż o niej... Była wszystkim co miał, wszystkim czego mógł pragnąć, zawsze przy nim... zawsze za nim... zawsze z nim...

Na świecie żyje ponad 6 miliardów... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Na świecie żyje ponad 6 miliardów osób, a ty patrząc na zegarek o 11.11, 15.15 czy 22.22 masz nadzieję, że myśli o tobie właśnie ON.

Nie chcę was więcej w moim życiu. teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Nie chcę was więcej w moim życiu.

Szczęście znajduje się w Tobie.... teksty

memoirs dodano: 17 grudnia 2010

Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie Twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie Ci zło wyrządzają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV