głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nie chcę was więcej w moim życiu. Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie Twojego serca a ty możesz je wciąż powiększać pozostając życzliwym tam gdz

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nie chcę was więcej w moim życiu.
Nie chcę was więcej w moim życiu. teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Nie chcę was więcej w moim życiu.

Szczęście znajduje się w Tobie.... teksty

memoirs dodano: 17 grudnia 2010

Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie Twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie Ci zło wyrządzają.

Obydwoje pozwoliliśmy sobie... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Obydwoje pozwoliliśmy sobie zniszczyć to co było. Ja pochopnie podjęłam głupią decyzję, a ty tak po prostu pozwoliłeś mi odejść. Potem walczyliśmy o siebie, ale powiedziałeś, że boisz się znowu mi zaufać. Wszystko się skończyło, mijały miesiące, a ja powoli się wyniszczałam. Nie dawałeś znaku życia. Ale chyba nie udało ci się zapomnieć tylu miesięcy, spotkań, słów.. Teraz odzywasz się do mnie traktując jak mało znaczącą znajomą. Już tylko tyle dla ciebie znaczę? A może ten sposób chcesz mi dokopać? Jeśli zatęskniłeś to czemu po prostu mi tego nie powiesz?

Nie zamierzam wjebać na twarz pół... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Nie zamierzam wjebać na twarz pół tony pudru i kilograma malinowego błyszczyku, założyć bluzki, w której będzie mi widać cycki i pozować do zdjęć z miną pierdolonej kaczki. Nigdy nie będę dziwką takiego wymiaru jak ona.

Takich jak ja kochać nie wolno.... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Takich jak ja kochać nie wolno. Widzisz, a jednak nie zauważasz. Zostaw mnie, ale nie odchodź.

Jak wszystkie listy na całym... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Jak wszystkie listy na całym świecie tak i ja swój zaczynam od słów płynących z głębi serca. Pisze dziś do Ciebie krótki list, bo na nic więcej nie stać mnie już i często nie jest tak jak tego chcesz. Wiem, że to nie wiele, masz na więcej chęć możesz mieć wszystko czego tylko chcesz więc proszę dobrze zastanów się...

Mam na imię Miłość  moją matką... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Dziewczyny z takim tyłkiem  jak mój... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Dziewczyny z takim tyłkiem, jak mój, nie rozmawiają z kolesiami, z ryjem, takim jak Twój! ^^

Wbiegła spóźniona do szkoły.... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Wbiegła spóźniona do szkoły. Zarzuciła kurtkę na wieszak i biegła w stronę klasy. Czuła, jak śnieg topniał na jej włosach. 'Boże.' Pomyślała. 'Będę wyglądać, jak szogun.' Zrobiła skrzywioną minę i nagle ktoś wyskoczył wprost na nią. Wściekła zaczęła krzyczeć 'Co Ty robisz? Uważaj trochę!' Zdziwił się. 'Ej, spokojnie! Jestem tak samo spóźniony, jak Ty, nie moja wina, że wybiegłaś mi zza rogu.' Otworzyła szeroko usta. 'Ja? Ja Ci wybiegłam?! Zastanów się człowieku! Rozglądaj się czasami, żeby kogoś nie zabić!' Uśmiechnął się. 'Ma charakterek dziewczyna.' Pomyślał... 'Dobrze, przepraszam. Zasługuję na wybaczenie?' Też nie mogła powstrzymać uśmiechu. 'Po prostu uważaj.' Minęła go i pobiegła dalej. Usłyszała, jak krzyknął 'Śliczna jesteś, kiedy się złościsz.' Zaśmiała się głośno. 'Coś musiało Ci się stać przy zderzeniu ze mną. Na bank coś się stało.' Słyszała, jak się śmiał. Z hukiem otworzyła drzwi klasy i z ogromnym uśmiechem na ustach powitała nauczycielkę polskiego.

Mam wyjebane ostrościowo  mam... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Mam wyjebane ostrościowo, mam wyjebane na to i owo, mam wyjebane mówiąc ściślej, mam wyjebane i to zajebiście. Mam wyjebane jak rano wstanę, mam wyjebane jak jem śniadanie, mam wyjebane w pracy i po pracy jak wyjebane mają chłopacy. Mam wyjebane - wyjebane mam tak jak każdy, którego znam. Nie interesuje Cię to i tamto wiem - wyjebane masz na to - znam to. Wyjebane w ludzi którzy ciągle nas jadą. Wyjebane w ludzi, którzy ciągle coś kłamią, wyjebane w ludzi, którzy dupy dają. Wyjebane w takich. którzy się sprzedają. Wyjebane w ludzi którzy nie kochają. Wyjebane w ludzi którzy się nic nie znają. A najbardziej z wszystkich nas oceniają... Mam wyjebane wyjebane mam. ;))))))))))

Znowu nie rozmawiamy. Znowu wróciły... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Znowu nie rozmawiamy. Znowu wróciły czasy gdy nie potrafisz nawet napisać głupiego smsa pijąc do nieprzytomności. Znowu nie piszesz codziennego 'Kocham Cię'. Znowu masz na mnie wyjebane. Znowu ja szlajam się po osiedlu pijąc. Znowu nie wiem co z Nami, a podświadomość podpowiada mi, że to już koniec...

Gdybyś wiedział jak mnie wkurzasz... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Gdybyś wiedział jak mnie wkurzasz - sam byś sobie przypierdolił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV