głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Ludziom zawsze się zdaje że wiedzą całą prawdę. Co do mnie gwiżdżę na to ale nieraz już mnie nudzi kiedy powtarzają mi wszyscy w kółko żebym pamiętała o swoim w

memoirs

memoirs.moblo.pl
Ludziom zawsze się zdaje że wiedzą całą prawdę. Co do mnie gwiżdżę na to ale nieraz już mnie nudzi kiedy powtarzają mi wszyscy w kółko żebym pamiętała o swoim wieku
Ludziom zawsze się zdaje  że... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Ludziom zawsze się zdaje, że wiedzą całą prawdę. Co do mnie, gwiżdżę na to, ale nieraz już mnie nudzi, kiedy powtarzają mi wszyscy w kółko, żebym pamiętała o swoim wieku. Czasem przecież postępuję, jakbym była znacznie starsza, niż jestem - słowo daję! - ale tego ludzie nigdy nie zauważają.

Z tamtych obietnic został pył... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Z tamtych obietnic został pył, który rozsypał czas po glebie - czytaj, że nie zostało nic, dlatego nie ma już mnie i Ciebie, nie ma co gadać, po co udawać, że jeszcze coś nas łączy? Sam wyciągnij wnioski.

Miała piękne oczy  w które... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Miała piękne oczy, w które uwielbiał patrzeć, błękit głęboki niczym ocean... Skórę gładszą niż jedwab, delikatną bardziej niż pajęcza sieć falująca w powiewach wiatru. Jej dotyk przyprawiał go o dreszcze, działał jak narkotyk, wprawiał w euforię... Usta koloru dojrzałych malin, słodkie jak najprzedniejszy miód. Usta... na których, gdy tylko zagościł uśmiech, były mu słońcem o poranku... Głos... gdy go słyszał, myślał że słyszy anioła, głos, który koił wszystkie smutki, pozwalał zapomnieć o reszcie świata... Skupić się tylko na tej chwili... Włosy... w których zawsze miała wiatr... Kochał ich dotyk, zapach... Zapach nie pozwalający myśleć o niczym innym, niż o niej... Była wszystkim co miał, wszystkim czego mógł pragnąć, zawsze przy nim... zawsze za nim... zawsze z nim...

Na świecie żyje ponad 6 miliardów... teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Na świecie żyje ponad 6 miliardów osób, a ty patrząc na zegarek o 11.11, 15.15 czy 22.22 masz nadzieję, że myśli o tobie właśnie ON.

Nie chcę was więcej w moim życiu. teksty

memoirs dodano: 19 grudnia 2010

Nie chcę was więcej w moim życiu.

Szczęście znajduje się w Tobie.... teksty

memoirs dodano: 17 grudnia 2010

Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie Twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie Ci zło wyrządzają.

Obydwoje pozwoliliśmy sobie... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Obydwoje pozwoliliśmy sobie zniszczyć to co było. Ja pochopnie podjęłam głupią decyzję, a ty tak po prostu pozwoliłeś mi odejść. Potem walczyliśmy o siebie, ale powiedziałeś, że boisz się znowu mi zaufać. Wszystko się skończyło, mijały miesiące, a ja powoli się wyniszczałam. Nie dawałeś znaku życia. Ale chyba nie udało ci się zapomnieć tylu miesięcy, spotkań, słów.. Teraz odzywasz się do mnie traktując jak mało znaczącą znajomą. Już tylko tyle dla ciebie znaczę? A może ten sposób chcesz mi dokopać? Jeśli zatęskniłeś to czemu po prostu mi tego nie powiesz?

Nie zamierzam wjebać na twarz pół... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Nie zamierzam wjebać na twarz pół tony pudru i kilograma malinowego błyszczyku, założyć bluzki, w której będzie mi widać cycki i pozować do zdjęć z miną pierdolonej kaczki. Nigdy nie będę dziwką takiego wymiaru jak ona.

Takich jak ja kochać nie wolno.... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Takich jak ja kochać nie wolno. Widzisz, a jednak nie zauważasz. Zostaw mnie, ale nie odchodź.

Jak wszystkie listy na całym... teksty

memoirs dodano: 16 grudnia 2010

Jak wszystkie listy na całym świecie tak i ja swój zaczynam od słów płynących z głębi serca. Pisze dziś do Ciebie krótki list, bo na nic więcej nie stać mnie już i często nie jest tak jak tego chcesz. Wiem, że to nie wiele, masz na więcej chęć możesz mieć wszystko czego tylko chcesz więc proszę dobrze zastanów się...

Mam na imię Miłość  moją matką... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Dziewczyny z takim tyłkiem  jak mój... teksty

memoirs dodano: 15 grudnia 2010

Dziewczyny z takim tyłkiem, jak mój, nie rozmawiają z kolesiami, z ryjem, takim jak Twój! ^^

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV