głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Mam swoją ideologię według Ciebie ma błędy ale zadając złe pytania słyszysz złe odpowiedzi. Pojawiłeś się w moim życiu nagle i niespodziewanie i skaziłeś mnie t

memoirs

memoirs.moblo.pl
Mam swoją ideologię według Ciebie ma błędy ale zadając złe pytania słyszysz złe odpowiedzi.
Mam swoją ideologię  według Ciebie... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Mam swoją ideologię, według Ciebie ma błędy, ale zadając złe pytania, słyszysz złe odpowiedzi.

Pojawiłeś się w moim życiu nagle... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Pojawiłeś się w moim życiu nagle i niespodziewanie i skaziłeś mnie tą swoją bezwarunkową miłością do całego świata. Każdego wieczoru brałam prysznic, by zetrzeć z kawałkami naskórka tę Twoją wrażliwość, dokładnie spłukać razem z krwią i łzami, żeby przypadkiem nie został ani milimetr, gram ani jedna kropla. Każdej nocy pragnęłam mieć Cię obok siebie, ale Ciebie nie było. Odszedłeś, a ja obiecałam sobie, że nigdy więcej nie pozwolę Ci podejść zbyt blisko, z obawy przed tym,że któregoś dnia znowu naznaczysz mnie sobą i zostaniesz, jak tatuaż, jak wylew podskórny, którego nie da się usunąć, wymazać. Jesteś jak grawitacja, przyciągasz mnie do siebie. Proszę, przestań. Już mnie więcej nie naznaczaj, nie tatuuj, nie przenikaj, nie przyciągaj.

I wydaje mi się  że nie mam nic... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

I wydaje mi się, że nie mam nic poza Tobą. Ale i tak mam świadomość, że kiedyś wyjedziesz i znów pozostawisz po sobie wspomnienia na prawie rok.

I czując Cię obok opowiem o... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

I czując Cię obok opowiem o wszystkim, jak często się boję i czuję się nikim.

Wole być szczera i bezczelna  niż... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana.

I tak zaczęłam biegać.... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

I tak zaczęłam biegać. Zrozumiałam, że im więcej trenuję, tym jestem odporniejsza na zmęczenie. Więc trenowałam dzień i noc, aż uświadomiłam sobie, że stając się coraz lepsza nie mam barier. Mogę biegać kilometr, dwa, pięć, dziesięć, sto. I nigdy nie będzie tej granicy, gdy powiem dość. I tak zaczęłam Cię kochać. Wkrótce zrozumiałam, że im więcej trenuję serce, tym jestem odporniejsza na Twoje nieodpowiednie zagrania. więc Cię kochałam dzień i noc. Aż uświadomiłam sobie, że stając się coraz w tym lepsza nie mam barier. Mogę kochać Cię rok, dwa, pięć, dziesięć, sto i nigdy nie będzie granicy, gdy powiem sobie dość.

Żadna noc nie może być aż tak... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.

Wszyscy mamy źle w głowach  że... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy.

Tęsknisz wtedy  kiedy czujesz  że... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Tęsknisz wtedy, kiedy czujesz, że swym krzykiem powyrywałbyś wszystkie drzewa. kiedy czujesz, że spojrzeniem mógłbyś zgasić słońce. tęsknisz wtedy, kiedy masz ochotę swoje łzy zwinąć w kamienie i rzucać nimi o szyby, by rozpadły się na milion drobnych kawałeczków. tak samo, jak rozpada się twoje serce, kiedy ukochana osoba musi już odejść.

Potrzebowała kogoś kto by ją w... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Potrzebowała kogoś kto by ją w takiej chwili przytulił. Siedziałby z nią godzinami i pocieszał, odłożył swoje wszystkie sprawy dla niej. Właśnie kogoś takiego teraz tak cholernie potrzebowała.

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz kto może się zakochać w twoim uśmiechu.

To właśnie my udowodnimy światu... teksty

memoirs dodano: 20 października 2010

To właśnie my udowodnimy światu, że odległość zbliża.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV