głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nie obchodziło ją to że też mu się podobała. To nie ma szans ! usunęła jego numer. Nie nie napisze do niego pierwsza obiecała sobie. A on.. napisał do niej jesz

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nie obchodziło ją to że też mu się podobała. To nie ma szans ! usunęła jego numer. Nie nie napisze do niego pierwsza obiecała sobie. A on.. napisał do niej jeszcze t
Nie obchodziło ją to  że też mu... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Nie obchodziło ją to, że też mu się podobała. To nie ma szans ! usunęła jego numer. Nie, nie napisze do niego pierwsza - obiecała sobie. A on.. napisał do niej jeszcze tego samego dnia, dwa razy. Później znów się odezwał.. i znowu... Chyba jednak mnie lubi - pomyślała. Ale to nic nie zmienia. Lubi - nie kocha. A podoba mu się k a ż d a. To początek końca. Trudnego końca.

I nigdy nie powiem  że byłeś bo... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

I nigdy nie powiem, że byłeś bo chce pamiętać że jesteś.

Pokazałeś mi jak przeżyć chwilę... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Pokazałeś mi jak przeżyć chwilę, aby wieczną stała się.

Wtedy kiedy najgłośniej krzyczałam... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Wtedy kiedy najgłośniej krzyczałam `pierdolić miłość` pojawiłeś się Ty!

Kiedy złamał jej serce  świat... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Kiedy złamał jej serce, świat stracił kolory, a ona czuła się jak jakiś duch błąkający się po świecie. Zawsze cicha, zamyślona, unikała towarzystwa. Aż pewnego razu powiedziała sobie, że czas to zmienić. Wmówiła sobie, że jest szczęśliwą singielką, nikogo nie kocha i dobrze jej z tym. Bo od miłości, tylko się cierpi i głupieje. Mijały miesiące, a ona utwierdzała się w przekonaniu, że to co wmówiła sobie na początku, teraz stało się prawdą. I byłoby pięknie, gdyby nie odezwał się On. Wystarczyło, że napisał, a ona już zaczęła o nim myśleć przed snem, mimowolnie szukać w głowie tematów do rozmów, szukać jego twarzy w swoim otoczeniu... Teraz wmawia sobie, że to tylko przyzwyczajenie. Cholernie się boi, że wcale nie przestała go kochać. Oby udało się jej znowu zapomnieć i wcielić w życie to, co sobie wmawia codziennie wieczorem 'to tylko kolega'.

Rozsypane po podłodze  fotografie i... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Rozsypane po podłodze, fotografie i pusty kubek po kakao, stojący na oknie, symbolizuje moją tęsknotę, którą dławię się od dłuższego czasu. Od czasu, kiedy mnie zostawiłeś.

I uwierz  że ja już niczego od... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

I uwierz, że ja już niczego od Ciebie nie oczekuję. żadnych skrajnych uczuć, gorących spojrzeń, ani obietnic, które łamiesz, zanim zdążysz złożyć. Ja proszę Cię, tylko o to, abyś zniknął z mojego życia, przyznając, że żałujesz każdego z kłamstw.

Zapomnę  tak jak prosiłeś. więcej... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Zapomnę, tak jak prosiłeś. więcej nie odbierzesz telefonu ode mnie, ani nie przeczytasz wiadomości, nadanej z mojego numeru. Ale proszę, nie rzucaj mi się na szyję, po tygodniu, jak to zwykle masz w zwyczaju. Bo kolejnego 'come back', nie będzie. Wyrosłam ze zdewastowanych zabawek.

  Mówią  że niektórych gwiazd... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

` Mówią, że niektórych gwiazd, które widzimy na niebie, tak po prostu już tam nie ma. Ich światło płynie do nas przez miliony lat, a my, patrząc w niebo, spoglądamy w przeszłość, w minioną chwilę, kiedy gwiazdy wciąż tam były. ` - Michael Jackson

I teraz otworzyły Ci się oczy.... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

I teraz otworzyły Ci się oczy. teraz, kiedy mnie udało się zapomnieć, wszystko jakoś poukładać, posklejać, wracasz jak gdyby, nigdy nic, po raz kolejny robisz mi burdel z podświadomości, bez żadnych skrupułów.

Czasem chciałabym cofnąć czas  nie... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Czasem chciałabym cofnąć czas, nie po to żeby coś naprawić, tylko żeby przeżyć to jeszcze raz.

Nie obiecuj mi nieba  po prostu mnie... teksty

memoirs dodano: 1 listopada 2010

Nie obiecuj mi nieba, po prostu mnie tam zabierz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV